Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Będzin
Dąbrowa Górnicza
Sosnowiec
Katowice
Kraków
Faktura VAT

Monika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Monika

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2023

Od roku uczę się z Panią Moniką hiszpańskiego. Zawsze ma dobrze przygotowany materiał i dostosowany do potrzeb i możliwości ucznia. Jako nauczyciel wykazuje się dużym zaangażowaniem i cierpliwością. Jestem zadowolony z dotychczasowej współpracy z Panią Moniką.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2023

Pani monika udziela mi korepetycji od około półtora roku, z języka hiszpański i niemieckiego, świetnie potrafi przekazywać wiedzę oraz ma bardzo dobre podejście do ucznia, polecam serdecznie!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2023

Pani Monika jest każdorazowo świetnie przygotowana do zajęć. Cechuje ją indywidualne podejście do ucznia, ćwiczenia zawsze dobiera pod materiał, który syn przerabia w szkole. Zajęcia prowadzi w przemiłej atmosferze. Mimo tego, że zajęcia mają formę on line nie odbiegają niczym od zajęć stacjonarnych, a nawet są dla nas wygodniejsze. Pani Monika jest bardzo cierpliwa, sympatyczna i ciepła, a syn bardzo lubi zajęcia niemieckiego z nią. Z całego serca polecamy, nauczyciel z powołania na 6! Szkoda, że w szkole takich ludzi z pasją i sympatia do własnego zawodu jest coraz mniej.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2022

Pani Monika jest profesjonalna, ma dużo cierpliwości, poświęca więcej czasu przy niezrozumiałych rzeczach oraz ma indywidualne podejście. Zawsze jest przygotowana do lekcji oraz zajęcia prowadzi w miłej atmosferze.

avatar
Danuta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2022

Pani Monika dzięki swojemu wykształceniu i doskonałym kompetencjom społecznym jest bardzo dobra nauczycielką. Polecam Panią Monikę także ze względu na wspaniały kontakt z uczniami oraz każdorazowe przygotowania do lekcji
( dostosowanie treści do indywidualnych potrzeb ucznia).

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2022

Pani Moniką jest bardzo profesjonalna i zaangażowana z dużą cierpliwością dla ucznia. Z całego serca POLECAM!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2022

Pani Monika uczy córkę języka hiszpańskiego w tym roku szkolnym. Indywidualne zajęcia bardzo pomogły, braki nadrobione plus dodatkowy materiał przerobiony i utrwalany. Świetne podejście dydaktyczne i personalne do ucznia. Dodatkowo Pani Monika to przemiły człowiek a to bardzo ważne.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.