Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Warszawa (Mokotów)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem z 32 letnim stażem posiadam duże umiejętności i mogę pomóc w odrabianiu prac domowych, nadrobieniu materiału, reedukacja, nauka czytania.
Również jestem terapeutą Integracji Sensorycznej prowadzę zajęcia we własnym gabinecie. Przeprowadzam diagnozę i terapię uwagi słuchowej metodą Johansena. Współpracuję z logopedą, pedagogiem w swojej ofercie mam duży wachlarz zajęć również wszelkie zajęcia na poziomie szkoły podstawowej.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek16:00 - 18:00
Środa16:00 - 18:00
Czwartek15:00 - 18:00
Piątek14:00 - 16:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Monika Wujek
G. Bruna 11
02-594 Warszawa
NIP: 521 165 77 74

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.