Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Warszawa
Łódź
Legionowo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski80 - 100 / 60 min

Monica

Opis ogłoszenia

Ciao!

Jestem Monica, doświadczona lektorka j. włoskiego i native speaker tego języka. Mówię oczywiście również płynnie po polsku i po angielsku. Pracowałam już z dorosłymi i z dziećmi i uczyłam ludzi o różnych poziomach znajomości języka. Chętnie się podzielę moją wiedzą i doświadczeniem na zajęciach online, ale również stacjonarnie w Warszawie, w Legionowie i w Łodzi. Zapraszam na lekcje indywidualne lub w małych grupach w elastycznych godzinach.

A presto!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.