Belle Parole

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Warszawa (Śródmieście)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Ciao! 

Szukasz miejsca do nauki włoskiego? To trafiłeś na idealne miejsce!
W naszej szkole nie tylko się szybko nauczysz języka włoskiego , ale również doświadczysz kulturę i atmosferę włoską . Dowiesz się o ciekawostkach o naszym pięknym kraju. Oczywiście to wszystko przy pysznej kawie i w miłej atmosferze. Naszym celem jest, aby proces nauki był dla ciebie przyjemnością. W tym – w kursach dla dorosłych – pomagają nam nasi lektorzy , którzy są włochami mówiący po polsku . Nasi nauczyciele są starannie wyselekcjonowani a szkoła została założona przez dwóch rodowitych Włochów z pasją i kilkuletnim doświadczeniem w nauczaniu Polaków. Oferujemy rozwiązania dostosowane dla twoich wyjątkowych potrzeb. Możesz wybrać kurs indywidualny lub w małej kameralnej grupie (maks. 5 osób) , stacjonarnie w samym centrum Warszawy (metro Świętokrzyska) lub online . Kursy odbywają się 7 dni w tygodniu i na każdym poziomie zaawansowania (od A1 do C2) . Rozpocznij już dziś twoją włoską przygodę!

A presto!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Belle Parole
plac Dąbrowskiego
00-057 Warszawa
NIP: 5252985854

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.