Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Malarstwo i rysunek50 - 80 / 60 min

Olga Obst

Opis ogłoszenia

Jestem projektantką, instruktorką oraz organizatorka szkoleń i  warsztatów dla dzieci i dorosłych. Od kilkunastu lat współpracuję z jednostkami pozarządowymi, samorządami i instytucjami wspierającymi rozwój edukacji a także promowanie wydarzeń kulturalnych na Pomorzu. Realizuję oryginalne programy kreatywno - rozwijające do pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

RYSUNEK STACJONARNIE i ONLINE

Zapraszam na lekcje rysunku! Program zajęć dostosowuję do umiejętności i preferencji ucznia. W ramach lekcji otrzymasz wsparcie merytoryczne, ćwiczenia do samodzielnej pracy w domu, korekty uzupełniające. Możesz rysować w toku zajęć indywidualnych albo grupowych. Spotkania prowadzę stacjonarnie, w centrum Gdyni. Dla zabieganych dostępny jest również przynoszący świetne rezultaty komplet zajęć online . Po prostu Rysuj!

*_Moje portfolio rysunkowe na FB znajdziesz wpisując:
Olga Obst pracownia artystyczna  _*

Zajęcia dla każdego, chcącego odkryć radość z nauki i pasji tworzenia. Zajęcia indywidualne, w duecie, w grupie.

Kurs szkicowania, rysowania, malarstwa oraz wybranych technik graficznych. Rozwijanie wrażliwości estetycznej. Podstawy wiedzy o sztukach plastycznych, elementy historii sztuki i sztuki współczesnej. Indywidualne podejście, liczne korekty w trakcie zajęć. Teoretyczne wprowadzenie do tematów. Szczegółowe omawianie technik. Cykliczne przeglądy powstałych prac. Warsztaty tematyczne doskonalące nabyte umiejętności m.in. : ilustracja, komiks, plakat, projektowanie grafiki na koszulkach.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.