MayDay Korepetycje

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Sucha Beskidzka (powiat suski)
Maków Podhalański (Juszczyn +3)
Juszczyn
Jordanów
Osielec
Faktura VAT

MayDay Korepetycje

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika MayDay Korepetycje

O mnie

Witaj! Na pewno szukasz najlepszej korepetytorki dla swojego dziecka lub dla siebie.

Dlaczego moje lekcje będą wyjątkowe? Uczę już ponad 10 lat: na tyle dużo, by wiedzieć, jak uczyć skutecznie i wiedzieć, co działa, a co nie.Przeszłam przez nauczanie uczniów zbuntowanych, nielubiących angielskiego, z problemami w nauce, ale też uczyłam niezwykle zdolnych, zdających bez problemu egzaminy międzynarodowe.Kocham uczyć. Dla swoich uczniów nieustannie wyszukuję metody efektywnej nauki i pomagam im ogarnąć skuteczne uczenie się. Tworzę przestrzeń i dla zdolnych, i tych zniechęconych porażką nauki w szkole, którzy próbują poskładać swoją relację z j. angielskim. Nie tworzę sztucznej bariery "nauczyciel-uczeń", tworzę relację "przewodnik-podróżnik": zaciekawiam i prowadzę do celu.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2024

Polecam :) Jestem zadowolona z lekcji. Pani ma bardzo dużą wiedzę i pełno materiałów z którymi super się pracuje.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2023

Wysłuchuje ucznia i bez zastanowienia pomaga mu zwalczyć jego trudności z językiem angielskim nawet jeśli musi zaczynać uczyć od podstaw.Daje ćwiczenia do domu aby utrwalać wiedzę po skończonej nauce.
Jestem w 100% zadowolona z nauki.

avatar
Maksymilian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2023

Naprawdę super prowadzone zajęcia. Bardzo wiele zawdzięczam Pani Kasi, dzięki, której nie muszę uczyć się na sprawdziany w szkole przez długie godziny, wystarczy krótka powtórka i oceny są bardzo dobre bez większego trudu.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2020

Pani Kasia dokonała niemożliwego: po dwóch latach przerwy poprawiłam swój wynik na maturze rozszerzonej z angielskiego z niespełna 50% na ponad 90%! Wystarczył rok intensywnej nauki (Dostałam bardzo dużo materiałów) i mogłam podjąć wymarzone studia! Ale najbardziej cieszyłam się, że mogę oglądać ulubiony serial bez napisów ani lektora :)

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2020

Uczę się z Panią Kasią języka angielskiego już od ok. 2 lat. Bardzo poprawiłam moje umiejętności i czuję się pewniej w posługiwaniu językiem. Lekcje są ciekawe, a materiały bardzo pomocne. Pani zawsze mnie słucha i pomaga w tym w czym mam problem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.