Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
 
Online
Częstochowa
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język chiński60 - 100 / 60 min

Maria Sztuka

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam wszystkich, którzy chcą nauczyć się rozmawiać po chińsku, pisać znaki, odkryć mniejsze części, z których są one zbudowane - tak, żeby nie sprawiały wrażenia tajemniczych zbiorów kresek, nauczyć się składać z nich zdania, przygotować się do podróży do Chin, przy okazji dowiedzieć się dużo o chińskiej kulturze, lub po prostu rozwinąć swój mózg. 
Uczyłam już dzieci w każdym wieku, a także dorosłych (w tym dziewczynę, która na pierwszych zajęciach oznajmiła mi, że za kilka miesięcy wyprowdza się do Szanghaju, bo tam wychodzi za mąż i potrzebuje nauczyć się przez ten czas języka). Organizowałam też warsztaty w szkołach podstawowych i gimnazjach. Formę zajęć i zakres tematyczny słownictwa zawsze dopasowuję do potrzeb słuchacza.

Przez rok mieszkałam, studiowałam i pracowałam w Chinach, obecnie kończę piąty rok sinologii na UW. 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.