Pracownia Strefa Rysunku

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Płock
Piotrków Trybunalski
Siedlce
Sieradz
Lublin
Kielce
Biała Podlaska
Piła

Opis ogłoszenia

Oferujemy kurs rysunku odręcznego dla kandydatów na uczelnie wyższe i hobbystów. Zajęcia w bardzo małych, maksymalnie pięcioosobowych grupach. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie, zarówno jeżeli chodzi o początkowy poziom nauki, jak i cel nauki.
Szczegółowych informacji na temat lekcji udzielamy mailowo i telefonicznie. Prześlij swój numer telefonu to oddzwonimy.
StrefaRysunku działa na rynku od 2006 roku i przygotowała setki osób z całej Polski do egzaminów na: architektura wnętrz, architektura i urbanistyka, grafikę, wzornictwo, malarstwo, konserwacja zabytków i wiele innych kierunków! Numer kontaktowy 661 289 309.
Zapraszamy do naszych pracowni!

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Pracownia Strefa Rysunku
--
-- --
NIP: 9731019792

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2017

Moim marzeniem było dostać się na Architekturę do Poznania lub Wrocławia. Na kurs zapisałam się rok przed egzaminem. Świetne zajęcia, wymagający prowadzący i na koniec sukces. Polecam zajęcia w StrefaRysunku.pl.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2017

Jestem już po pierwszym roku studiów na wymarzonym kierunku na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu i chciałam bardzo podziękować Pani, której zawdzięczam powodzenie na egzaminach wstępnych. Mimo mojego trudnego charakteru i odrębnego podejścia, Pani Monika okazała wyrozumiałość i wyczerpująco udzieliła wskazówek, jakie przydały mi się na egzaminach z rysunku i malarstwa, które zaliczyłam na 9 i 10 punktów na 10 możliwych. Pani Monika pożyczała mi prywatne książki związane ze sztuką, polecała mi sposoby rysowania/malowania oraz puszczała dobrą muzykę. Zatem jeszcze raz: bardzo dziękuję i polecam pracownię w Strefa Rysunku. Naprawdę warto.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2016

Zajęcia w Strefie Rysunku są o tyle fajne, że są prowadzone w małych grupach. Nie dość, że prowadzący ma indywidualne podejście do każdego z nas, to jeszcze o wiele łatwiej było nawiązać więź między nami, kursantami! Dodatkowo, przekazywana wiedza z różnych dziedzin trafia do wszystkich, więc zawsze dodatkowo uczymy się czegoś nowego. Polecam.

avatar
Agatas
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2015

Patrząc na siebie rok wstecz stwierdzam, że maksymalnie wykorzystałam ten czas. StrefaRysunku.pl dała mi impuls do pracy i odpowiedniego nauczyciela. Mogę z całą pewnością stwierdzić, że kurs rysunku, na który chodziłam pomógł mi w zdaniu egzaminów na studia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.