Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Opole Lubelskie
Język rosyjski50 - 60 / 60 min

Katarzyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Egzaminator maturalny, nauczyciel dyplomowany z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi zaprasza na lekcje na różnych poziomach znajomości języka rosyjskiego ( od podstaw również).

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
DK
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2019

Do p.Katarzyny trafiłam w klasie maturalnej, ponieważ moje wyniki z angielskiego nie były zadowalające, a w szczególności przygotowanie do matury ustnej. Dzięki korepetycjom udało mi się podciągnąć z angielskiego i z bardzo dobrym wynikiem zdać maturę. Na każdej lekcji rozwiązywałam zadania z gramatyki, na słuchanie, pisałam emaile i odbywałam rozmowy na wzór tych z matury ustnej. Lekcje były prowadzone w miłej atmosferze, z dogodnym terminem. Zawsze dostawałam zadania do domu, ale też te, które robiłam na bieżąco na zajęciach. Bardzo się cieszę, że trafiłam na taką miłą i cierpliwą nauczycielkę, która bardzo dobrze potrafi wytłumaczyć materiał. Dodatkowym atutem jest to, że p.Katarzyna jest egzaminatorem, więc już wcześniej wiedziałam jak będzie wyglądał egzamin i jak właściwie się do niego przygotować. Polecam każdemu! :)

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2014

Często brakuje Nam w życiu codziennym możliwości operowania językiem, którego się uczymy, a w szczególności brakuje Nam odwagi. Zadanie dobrego korepetytora to stworzenie możliwości konwersacji w danym języku i dodania odwagi by nie obawiać się nim posługiwać. Cieżko znaleźć kogoś kto mógłby sprostać takim wymaganiom ale wszyscy mieszkający w okolicach Opola Lubelskiego mają niemałe szczęście. Otóż Pani Katarzyna jest bardzo sumienną, staranną, miłą i komunikatywną osobą, która bez trudu otworzy przed Wami całkiem nowe okno na język angielski. Długie rozmowy, wykorzystanie podcast'ów, otrzymywane materiały, a przede wszystkim miła i ciepła atmosfera skutecznie pomogą w nauce zarówno tym szykującym się do matury jak i tym chcącym zrzucić łańcuchy strachu przed rozmową w obcym języku. Dzieki tym lekcjom angielski stał się dla mnie przyjemnością, a nie karą, umożliwił mi studiowanie w jakże pięknym Wrocławiu co było moim marzeniem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.