Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Łódź
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chętnie pomogę w nauce języka polskiego. Polski to mój język ojczysty. Oferuję żywą rozmowę i wzbogacenie słownictwa. Jestem magistrem slawistyki, rozmawiam też po ukraińsku, rosyjsku oraz po serbsku. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Czas i miejsce korepetycji do ustalenia. Serdecznie zapraszam.

Допоможу з вивченням польскої мови. Це моя рідна мова. Я магістр   славістики і говорю також українською російською і сербською. Є можливість обговорити місце і час. Запрошую вас.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - 09.2021
Uniwersytet Łódzki
Magister
slawistyk
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.