Mariusz Masłosz

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
Online
Wrocław
łacinacena do ustalenia

Mariusz Masłosz

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z łaciny dla uczniów średnich, w zakresie PODSTAWOWYM oraz OLIMPIJSKIM - zajęcia prowadzone są pod kątem Olimpiady Języka Łacińskiego niezależnie od poziomu.

Pomogę skutecznie przygotować się do egzaminu bądź konkursu, przystosować ponownie do lekcji stacjonarnych bądź uczyć się na bieżąco - w zależności od potrzeb ucznia.

Nauka odbywa się indywidualnie, metodami aktywnymi - zajęcia ze mną to nie wykład, lecz spotkania, podczas których dzięki pracy uczniów dostrzegam ich słabsze punkty i skupiam się na nich, nie pomijając mocniejszych aspektów.

Ceny oraz terminy ustalane indywidualnie. Oprócz zajęć w formie spotkań służę także pomocą pomiędzy nimi, bez dodatkowych opłat. Jestem w stanie dojechać także do podwrocławskich miejscowości (ustalane indywidualnie).

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.