Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka50 / 60 min

Marcin

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem matematyki w szkole podstawowej oraz liceum.Posiadam 15 lat doświadczenia, rownież w indywidualnej pracy z uczniem.Zapewniam  materiały do nauki.Jestem cierpliwy,  pomogę nadrobić duże zaległości. Przygotowuję do egzaminów: ósmoklasisty i maturalnego.Gwarantuje profesjonalizm i skuteczność.Korepetycje online odbywają się z użyciem dowolnego komunikatora  m.in. Skype lub Zoom, z wykorzystaniem wirtualnej tablicy, po której mogą jednocześnie pisac uczeń i nauczyciel.Nie  trzeba zakładać żadnego konta ani instalować programu, wystarczy przeglądarka internertowa.Rozwiazujemy  zadania,  wszystko przy pomocy myszki - pisanie jak zwykłym dlugopisem, w czasie rzeczywistym.Po zajęciach uczeń ma dostęp do przeprowadzonej lekcji dzieki możliwości  zapisania tablic do plików.W razie pytań zachęcam do kontaktu telefonicznego, z chęcią wyjaśnię szczegóły.Opanuj matematykę pod okiem nauczyciela, który wie, jak uczyć skutecznie, z pasją i w obrazowy sposób. Dzięki temu będzie Ci łatwiej zrozumieć nawet najbardziej zawiłe zagadnienia i zdasz zbliżające się egzaminy w dobrym wynikiem.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.