Szymon Gabrek

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Wrocław (Fabryczna)
Bolesławiec

O mnie

Młodzi Programiści.eu to Centrum Edukacji Technologicznej we Wrocławskim Parku Technologicznym przy ul. Fabrycznej 16h. Prowadzimy kursy programowania dla dzieci i młodzieży, które dają dzieciom narzędzia pozwalające się określić w świecie nowoczesnych technologii. Kursy prowadzone są dla 2 grup wiekowych 8-13 oraz 13-16 lat. Oferujemy zajęcia z programowania oraz robotyki, podczas których dzieci tworzą aplikacje na urządzenia mobilne, gry i animacje komputerowe.Posiadamy także swoją filię w Bolesławcu przy ul. Chopina 5.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.