Vilkart Michał Krzemiński

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Gdańsk
Faktura VAT

Vilkart Michał Krzemiński

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/518 opinii
Dla użytkownika Vilkart Michał Krzemiński

O mnie

Witaj! Nazywam się Michał Wilk Krzemiński i jestem tu, żeby pomóc Ci rozwijać Twój talent i wykorzystać potencjał, który w Tobie drzemie.Jestem właścicielem firmy Vilkart, która zrzesza twórców gotowych do podzielenia się swoją sztuką, wiedzą i doświadczeniem ze wszystkimi chętnymi do zdobywania nowych umiejętności.

Czynimy to poprzez indywidualne konsultacje, szkolenia, seminaria, a przede wszystkim kursy online.Jestem czynnym kompozytorem muzyki elektronicznej, filmowej oraz do gier wideo. Oprócz realizacji zamówień oraz projektów artystycznych zajmuję się także działalnością dydaktyczną. Także Ty możesz dołączyć do grona osób, które mi zaufały, powierzając mi swój artystyczny rozwój. Z przyjemnością podzielę się z Tobą swoją wiedzą nt. twórczości muzycznej oraz pokażę Ci jak możesz doskonalić swoje kompozytorskie rzemiosło i rozwijać talent!Jako trener biznesu i rozwoju osobistego zajmuję się sposobami skutecznej nauki. Od 10 lat prowadzę też indywidualne lekcje języka angielskiego na każdym poziomie (A1 - C2). W ostatnich latach pracuję jako akredytowany egzaminator VCC i TGLS. Obecnie kieruję swoje szkolenia do odbiorców na terenie całej Polski online.W swojej pracy łączę intensywny trening języka z technikami pamięci i efektywnego przyswajania oraz stosowania zdobytej wiedzy. Jednoczesne ćwiczenie w zakresie obu tych obszarów sprawia, że nauka staje się zarówno ekscytującym wyzwaniem, jak i przyjemnością.Zajęcia językowe przygotowuję w oparciu o indywidualne potrzeby klienta. W mojej ofercie znajdują się: ćwiczenia konwersacyjne, przygotowania do różnych egzaminów (m.in. ósmoklasisty, matura, egzaminy Cambridge), przygotowania do studiów językowych.Serdecznie zapraszam Państwa do kontaktu i uczestnictwa w indywidualnych spotkaniach. Możliwość podzielenia się z Państwem wiedzą, doświadczeniem i pasją nauki będzie dla mnie wielką przyjemnością!

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 12.2014
Uniwersytet Gdański
Nauczyciel kontraktowy
filologia angielska
10.2015 - 05.2016
Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku
trener biznesu
10.2016 - 12.2021
Akademia Muzyczna w Gdańsku
Magister
kompozycja; kompozycja muzyki filmowej
10.2018 - aktualnie
Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu w Gdyni
zarządzanie; coaching w biznesie
05.2023 - 09.2023
Szkoła Coachów Meritum
coaching ICF
Kursy i szkolenia
.
Kurs języka włoskiego na poziomie A2
02.2012
CPE
12.2015
Kurs szybkiego czytania i technik pamięci
10.2018
Warsztaty kompozycji muzyki filmowej
06.2020
Konwersatorium specjalistycznego języka niemieckiego
07.2021
Kurs Mistrzowski ws. muzyki filmowej na Musica Riva Festival
08.2021
Kurs orkiestrowo-dyrygencki dla kompozytorów
Doświadczenie
01.2012 - aktualnie
lektoraty
lektoraty języka angielskiego, niemieckiego i włoskiego w różnych firmach i szkołach językowych
10.2016 - aktualnie
szkolenia biznesowe w j. angielskim
10.2016 - aktualnie
kompozycja
06.2017 - aktualnie
szybkie czytanie
08.2018 - aktualnie
język angielski
przeprowadzanie egzaminów z j. angielskiego na poziomie A1 - C2
01.2022 - aktualnie
Makin' Music
12.2022 - aktualnie
VILKART
prowadzę własną firmę szkoleniową

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2023

Komponowanie muzyki traktuję jako hobby. Brałem lekcje u Michała. Jest to bardzo sympatyczny i zaangażowany nauczyciel. Przekazuje w sposób klarowny wiedzę. Tempo i zakres nauczania dostosowuje do potrzeb ucznia. Pełen cierpliwości i chęci dzielenia się swoją wiedzą.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2023

Serdecznie polecam Pana Michała. Od kilku miesięcy jestem jego uczniem w zakresie kompozycji i teorii muzyki. Jestem w ostatniej klasie szkoły muzycznej II stopnia i planuję studia kompozytorskie. Już teraz czuję się zorientowany w podstawach instrumentacji, kontrapunktu i analizy muzycznej. Wierzę, że dobrze przygotuję się do egzaminów.
Ćwiczymy technikę kompozytorską i pisanie utworów w różnych stylach. Cieszę się, bo mam coraz więcej prac w portfolio.

avatar
Marcin F.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2023

Dziękuję za przygotowanie mnie do egzaminu z harmonii! Nauczyciel na medal. Drogi, ale absolutnie skuteczny.

avatar
Kamil Piotrowski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2023

Wreszcie ktoś nauczył mnie skutecznie się uczyć. Dziękuję za naukę szybkiego czytania i technik pamięci. Czytam teraz dużo sprawniej i zapamiętuję dużo więcej z tego czego się uczę. Notuje teraz przy pomocy map myśli i wiem jak pracować z różnymi tekstami. Polecam Michała i firmę Vilkart.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2023

Rewelacyjny trener i pedagog. Dzięki niemu dostałam się na studia z kompozycji!!! Wilk jest niesamowity - pełen energii, uśmiechu i dobrego serca. Polecam absolutnie każdemu, kto kocha muzykę i chce się nauczyć ją tworzyć. Wilk, thanks & love

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2023

Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu, wiedzy i poziomu warsztatowego p. Wilka - Krzemińskiego. Pomógł mi ułożyć i uporządkować materiał z harmonii, dzięki czemu mogę dużo lepiej i swobodniej pisać. Pracowaliśmy też nad orkiestracją i kontrapunktem. Dziękuję za wsparcie w kompozycji!!!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2023

Super korepetytor, ogromna wiedza i bardzo dobry sposób przekazywania wiedzy - zachęcający ucznia do nauki. Polecam

avatar
Natasza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2023

Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do ucznia, wspiera jego kreatywność dając przestrzeń do rozwoju i odkrywania własnego stylu. Wspaniała atmosfera zajęć i duża porcja dodatkowej wiedzy. Szczerze polecam.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2023

Świetny nauczyciel, indywidualne podejście do klienta. Z łatwością nawiązaliśmy kontakt. Z przyjemnością przychodziłem na każde zajęcia. Przyjąłem cenne wskazówki, które były kluczowe w nauce. Nauczyłem się efektywnie zapamiętywać nowe rzeczy poprzez tworzenie map myśli.
Gorąco polecam :)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2023

Naszą współpracę rozpoczęliśmy pod koniec 2021r i z całkowitym przekonaniem mogę powiedzieć, że na swej drodze, nie spotykamy często ludzi tak wszechstronnie uzdolnionych, ambitnych i do tego okazujących szczerą chęć pomocy. Wiedza, którą przekazuje nie ogranicza się tylko do muzyki. Jego praktyczne wskazówki na temat procesu kreatywności i rozwoju osobistego można wykorzystywać w każdej dziedzinie.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2023

Michał to bardzo dobry pedagog, który poświęca dużo czasu i uwagi na problemy uczniów. Wielokrotnie pomógł mi przy realizacji profesjonalnych symulacji moich utworów, co dla kompozytora jest bardzo istotne. Ponadto jest bardzo cierpliwy, spokojny i uważny. Serdecznie polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 grudnia 2022

Fenomenalny muzyk i nauczyciel. Polecam serdecznie każdemu, kto chce nauczyć się teorii i komponowania.

avatar
Grzesiek T.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2022

Michał to znakomity pedagog. Jestem jego studentem od kilku miesięcy i nauczyłem się naprawdę sporo praktycznych rzeczy. Pisanie muzyki idzie mi szybciej i lepiej - przerobiliśmy dużo z instrumentacji i techniki komponowania. Mam na koncie już parę utworów od tego czasu. Lekcje naprawdę warte swojej ceny. Polecam nauczyciela.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2021

Fajne zajęcia, dobra atmosfera, motywacja. Wymagający ale skuteczny pedagog. Od 3 miesięcy ucze się komponowania pod jego okiem. Jestem po II st. szkoły muzycznej i dzięki lekcjom z Michalem wiem czego i jak mam się uczyć, żeby pisać lepsze kawałki. Przerabiamy ciekawe tematy - harmonia nie tylko klasyczna, orkiestracja, produkcja w dawach, analizujemy znane i sprawdzone rzeczy z muzyki filmowej, klasykę, co kto lubi. Dostaję linki do filmików i kursów, bardzo to pomocne.
Bardzo na tak, polecam jeśli chcesz komponować od podstaw albo rozwinąć warsztat.

Vilkart Michał Krzemiński

Piotrze, dziękuję bardzo za opinię i rad jestem, że mogę pomóc. :) Działajmy dalej i życzę samych sukcesów na Twojej twórczej drodze!

avatar
Mirka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2021

Bardzo polecam lekcje u P. Michała - uczę się u niego kompozycji i pomimo braku formalnego wykształcenia muzycznego nie mam problemu z nadążaniem za materiałem, a co najważniejsze - powoli zaczynam próbować sama i są pierwsze efekty! Lekcje są ciekawe, w fajnej atmosferze, uczę się zdalnie (COVID), ale zajęcia są w pełni interaktywne. Podoba mi się też fakt, że p.Michał jest bardzo praktycznym nauczycielem, zachęca i wspiera,żeby z muzyka od razu wyjść "do ludzi" i daje dużo porad odnośnie nie tylko kompozycji, ale instrumentacji, udźwiękowienia, potrzebnych programów komputerowych. W pełni zasłużone 5 gwiazdek!

Vilkart Michał Krzemiński

Mirka, to sama radość! Cieszę się, że wspólnie pracujemy i tworzymy mnóstwo wspaniałych rzeczy. :) Najlepszości!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2021

Od roku uczę się kompozycji pod okiem Michała i jestem bardzo zadowolony ze współpracy z nim jako z pedagogiem. Chociaż tworzę zupełnie inną muzykę, głównie elektroniczną i rockową, to techniki komponowania, przykłady i inspiracje są dla mnie bezcenne. Przy okazji bardzo dusza człowiek. Serdecznie polecam wszystkim chcącym zacząć komponować od podstaw nawet nie po szkole muzycznej. Marcin

Vilkart Michał Krzemiński

Marcinie, twórz i dalej rozwijaj tak pięknie swój talent. Niech Ci nie brakuje pomysłów i energii do komponowania! Pozdrawia pedagog!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2021

Mam przyjemność uczyć się u Pana Michała kompozycji muzyki od roku i śmiało mogę powiedzieć, że nigdy nie spotkałam na mojej drodze edukacyjnej tak niesamowitego nauczyciela. Ma przeogromną wiedzę, którą dzieli się w sposób lekki, praktyczny, przystępny i dopasowany do poziomu. Z niesamowitą uwagą wsłuchuje się we wrażliwość muzyczną ucznia i pomaga się jej rozwijać bez zbędnych "podręcznikowych" ograniczeń i bez oceniania. U Pana Michała uczeń ma możliwość nauki we własnym tempie i na własnym materiale muzycznym, przez co proces ten jest bardzo ciekawy i angażujący. Pisanie muzyki orkiestrowej, filmowej czy jakiejkolwiek innej przestaje być niedoścignionym marzeniem i staje się czymś całkowicie osiągalnym. Z dużą radością czekam na cotygodniowe zajęcia, ponieważ, wraz z miło spędzonym czasem, otrzymuję na nich porcję wspaniałych praktycznych narzędzi, personalne wskazówki, inspirację, zachęcające słowa, wiedzę o procesie twórczym, odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania i przede wszystkim efekty - własne utwory. Bardzo polecam lekcje z Panem Michałem - zwłaszcza tym, którym ówczesne doświadczenia edukacyjne odebrały wolność i przyjemność muzycznej twórczości lub wiarę we własny talent!

Vilkart Michał Krzemiński

Gosia, jestem niezmiernie wdzięczny za Twoją opinię! Współpraca z Tobą to ogromna przyjemność. Rozwijaj talent, pisz i dziel się muzyką ze światem. :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2020

W poprzednim roku szkolnym zapisałam się do p. Michała na zajęcia przygotowujące do matury rozszerzonej z angielskiego. Korzystałam najpierw stacjonarnie, potem zdalnie. Jestem bardzo zadowolona z wyników i ze współpracy. Rzetelny i niezawodny nauczyciel. Polecam mocno wszystkim. M.

Vilkart Michał Krzemiński

Magda, bardzo dziękuję. Gratuluję matury i podjęcia studiów. Pozdrawiam i życzę Ci dalszych sukcesów.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.