Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Warszawa (Ursynów - Natolin)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry!
Prowadzę zajęcia - korepetycje z badań operacyjnych, statystyki, ekonometrii i matematyki w zakresie szkoły wyższej. Mam ponad 10 - letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla studentów. Metoda graficzna, simpleks, excel, zadanie transportowe, metoda VAM, CPM, PERT, przepływ maksymalny, przekrój minimalny, łańcuch Eulera… Proszę dzwonić na numer: 721-732-952 lub pisać na email: lekcjesem (małpka) gmail . com
Do zobaczenia!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
21 kwietnia 2020

Pan nie był w stanie podjąć się wykonania zadań. Co to za "fachowiec".

Marek

Pani Paulino,
Zapoznałem się z Pani zadaniami i po prostu nie podjąłem się ich rozwiązania. Chyba mam prawo nie podejmować się rozwiązania zadań z różnych powodów - osobistych albo z powodu ważnych dla mnie okoliczności. Nie zostawiłem Pani "na lodzie". Ma Pani jeszcze czas aby poszukać korepetytora, który rozwiąże Pani zadania.

avatar
Roksolana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2019

Polecam Pana Marka ,przygotował mnie do egzaminu z Badan Operacyjny . Tłumaczy naprawdę w prosty i zrozumiały sposób :)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2019

Polecam Pana Marka. Przygotowywał mnie do egzaminu z Algebry na Politechnice Warszawskiej. Na korepetycje zgłosiłem się około miesiąc przed egzaminem. Łącznie mieliśmy około 6 spotkań po dwie godziny. Przerobiłem z nim w tym czasie cały materiał na egzamin. Oczywiście też po korepetycjach uczyłem się w domu aby dobrze przyswoić materiał który przerobiłem na korepetycjach.
Polecam Pana Marka, dobrze tłumaczy, jest miły, gościnny.
Ostatecznie egzamin z Algebry zaliczyłem w pierwszym terminie na 4.

Pozdrawiam Mariusz

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2017

Egzamin ze statystyki matematycznej jest jednym z najtrudniejszych na moim wydziale (WNE UW), ale po zaledwie kilku spotkaniach z Panem Markiem zdałam go bez trudu :) Zawsze przygotowywał się do zajęć, wszystko przejrzyście i wyczerpująco tłumaczył. Współpraca z nim to była czysta przyjemność!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2016

Na korepetycje przyjechałyśmy we dwie z koleżanką. Pan Marek poprosił o wcześniejsze przesłanie materiału, był przygotowany, dokładnie wszystko nam wytłumaczył. Kiedy zajęcia trochę się przedłużyły przez rozwiązywanie zadań nie robił z tego problemu. Ogólnie atmosfera była miła i polecam współpracę. :)

avatar
S
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
17 października 2015

Nie polecam współpracy. Pan nie przygotował się do zajęć, nie zechciał przyjrzeć się materiałom przesłanym przez co podjął się czegoś czego nie umiał, marnując przede wszystkim mój czas. Przychylam się do negatywnego komentarza Krzyska, idzie odnieść wrażenie jakby rozmawiało się z osobą mającą pojęcie jedynie elementarne na temat ekonometrii, więc radzę zaznaczyć to w opisie, albo po prostu nie podejmować się czegoś czego się nie umie, albo uważa, że nie uda się Panu tego zrealizować w wymaganym czasie.

Marek

Pani Sylwio (tak przekazał mi Pani imię serwis e-korepetycje):
Zamieściła Pani opinię omyłkowo przy moim ogłoszeniu, gdyż to nie ja miałem z Panią korepetycje. Proszę sprawdzić numer telefonu do mnie (który podany jest przy moim ogłoszeniu) i do osoby u której miała Pani lekcje. Dla upewnienia się proszę przedzwonić na mój numer.
Niemniej pozdrawiam Panią życząc natrafienia na dobrego korepetytora.

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
27 sierpnia 2015

Najgorszy korepetytor z jakim w życiu się spotkałem!!! Zdzierca i człowiek bez szerszej wiedzy na temat ekonometrii!! liczy każdą minutę, łącznie z wyjściem do toalety, za które potem każe zapłacić!! Nie potrafi wyczerpująco odpowiedzieć na pytanie, czułem się jakbym rozmawiał z facetem po zawodówce, szkoda pieniędzy !!

Marek

Panie Krzyśku? Marcinie? (tak Pan podpisał się w e-mailu który od Pana otrzymałem)

W czasie tego 1 – godzinnego spotkania oczekiwał Pan wyjaśnienia zbyt wielu tematów: budowy modelu ekonometrycznego z 1 zmienną objaśniającą, z 2 zmiennymi, omówienia różnych testów (White’a, Jarque-Bera, Durbina-Watsona i innych), przedziałów ufności dla parametrów modelu… Zakres tych tematów dotyczył w zasadzie semestru zajęć na studiach. Materiał staram się przedstawić możliwie elementarnie co odebrał Pan jako „rozmowę z facetem po zawodówce”. Po upływie godziny zajęć zwróciłem Panu uwagę na czas, jednak chciał Pan dalej rozmawiać, tak że czas przeznaczony z mojej strony na spotkanie trwał 1,5 godziny. A w opinii wypomina mi Pan: „zdzierca i człowiek bez szerszej wiedzy na temat ekonometrii!! liczy każdą minutę”.
Życzę Panu natrafienia na takiego korepetytora, który przedstawi Panu materiał z którym ma Pan trudności, w czasie i o kosztach dla Pana odpowiednich, dobrze uzasadnionych i w taki sposób który będzie dla Pana satysfakcjonujący.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2015

Jak najbardziej polecam. Z koleżankami wystarczyło nam 90 min zajęć aby zaliczyć ekonometrie na 4. Dobrze wytłumaczony model ekonometryczny , który był dla nas czarną magią.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2014

Polecam. Bardzo dobre tłumaczenie, egzamin zaliczony bez problemu.

avatar
Maciej K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2014

Serdecznie polecam. Swietny nauczyciel. Zawsze przygotowany do zajęć, wszystko tłumaczy w najprostszy możliwy sposób. Po czterech spotkaniach spotkaniach zrozumiałem cały materiał, ktory poczatkowo wydawal mi sie czarna magia. Egzamin zaliczony na 4

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.