Mike RealTalk

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Lublin
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski180 - 200 / 50 min

Mike RealTalk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/574 opinie

Opis ogłoszenia

STUDY WITH THE BEST!

An experienced tutor with a real passion for teaching the language through conversations. Proven track record in helping students of all ages and backgrounds in achieving their English language goals. I gained my tutorial skills in the USA where I spent many years. I also completed the University of Cambridge accredited course for English teachers. My tailored to each client program covers:

  • Conversations (NAmE)
  • Working on pronunciation
  • Grammar
  • Preparing for the high-school final exam (matura)
  • Business English (preparing for job interviews, writing emails, etc.)

Being a creative mind allows me to make each lesson both fun and efficient. Get in touch if you are looking to make measurable progress and enjoy learning in a relaxing and friendly atmosphere :)

[*Lesson Prices *]

Individual lessons:

  • Per Lesson : 200 zł
  • Package of 10 Lessons: 1900 zł (190 zł per lesson)
  • Package of 20 Lessons: 360 zł (180 zł per lesson)

IMPORTANT! Packages available for students attending lessons regularly at least once a week.

BOOST YOUR SPEAKING BY JOINING OUR ONLINE GROUP LESSONS!

  • small groups (max. 4 people in a group)
  • 80 zł per person

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
06.2020
CELTA (Cambridge English Level 5 Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages
Doświadczenie
11.2017 - aktualnie
#RealTalk
7000+ hours experience teaching English as a second language

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 74
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2024

Ogromnie polecam! Na lekcjach panuje przyjazna atmosfera, sprzyjająca przełamaniu barier językowych. Mike prowadzi zajęcia profesjonalnie, zawsze jest przygotowany do lekcji. Konwersacje dotyczą ciekawych i życiowych tematów.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2024

Jestem bardzo zadowolony z zajęć. Panuje luźna atmosfera, nie obawiam się mówić po angielsku oraz mówić o tym czego nie umiem. Wszystkie materiały przygotowane i dostępne dla ucznia. Polecam!

avatar
Borys
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2024

Bardzo polecam, latwo jest przelamac swoja bariere jezykowa na lekcjach, na lekcjach sa tez ciekawe zadania ktore polepsza praktyczne umiejetnosci językowe, super

avatar
Levan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2024

Bez dwóch zdań, Mike to absolutny top wśród nauczycieli! Jego podejście do nauczania to czysta magia - nie tylko świetnie tłumaczy, ale i potrafi zrozumieć moje indywidualne potrzeby.

Dzięki niemu, pozbyłem się całego tego stresu związanego z angielskim. Teraz każda lekcja to czysta przyjemność, bo Mike zawsze potrafi wytłumaczyć nawet najtrudniejsze kwestie w sposób jasny i zrozumiały.

A co więcej, jego lekcje pomogły mi przyzwyczaić ucho do języka angielskiego. Teraz, dzięki niemu, nie mam żadnego problemu z rozumieniem, nawet gdy mówi się szybko czy w dialekcie.

Serio, polecam Mike'a każdemu, kto chce nauczyć się angielskiego w przyjazny i skuteczny sposób!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2023

Belarusian:
С Майком занятия по-настоящему крутые! Его необычные методы прямо помогли мне улучшить английский. Он всегда придумывает что-то интересное и нестандартное для обсуждения, так что учиться с ним — это весело и не скучно. Майк — настоящий классный учитель, благодаря ему я заметно прокачала свой английский. Ребят, если хотите круто учить язык, то Майк — ваш выбор!
English:
Studying with Mike is truly awesome! His unique teaching methods really helped me improve my English. He always comes up with interesting and unconventional topics for discussion, so learning with him is fun and never boring. Mike is a genuinely cool teacher, and thanks to him, my English has improved significantly. Guys, if you want to learn English in a cool way, Mike is your go-to!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2023

Mike jest rewelacyjnym i cierpliwym nauczycielem. Ma świetne podejście oraz jest bardzo wyrozumiały, co sprawia, że rozmowy z nim są czystą przyjemnością. Gorąco polecam Mike każdemu, kto szuka doskonałego partnera do rozmowy po angielsku!

avatar
Milosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2023

Bardzo polecam zajęcia z Mikem :)!! Świetny nauczyciel, mnóstwo pozytywnej energii na lekcjach. Rozmowy na ciekawe, życiowe tematy. Super podejście do ucznia. Każdy znajdzie coś dla siebie i na pewno skorzysta, jestem o tym przekonany!! Pełen profesionalizm!!!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2023

Serdecznie polecam każdemu, przedewszystkim ze względu na dobrze dopasowany do ucznia i przejżysty sposób prowadzenia zajęć, po każdej lekcji jesteśmy informowani jakie błędy popełniamy i jak je poprawić. A na dodatek praca odbywa się z bardzo ciekawymi materiałami podsyłanymi przez Mike'a.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2023

Mike is a perfect teacher. He is involved, energetic, creative and prepared for lessons. He is always striving to find interesting and varying issues and he know so many different methods to engage student to learn english. There is no way to be bored or tired.

avatar
Adriane
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2023

Lekcje angielskiego z Mikiem to istna petarda!

Zawsze przygotowany, z mnóstwem ciekawych pomysłów na lekcje. Potrafi w jasny i trafiający do Ciebie sposób wytłumaczyć dlaczego dana reguła gramatyczna albo phrasal jest tak a nie inaczej skonstruowany.

W jego lekcjach muszę wyróżnić 2 obszary - 1 z nich jest sposób prowadzenia zajęć - na początku ustalamy nad jakimi obszarami w angielskim chcemy popracować czy jest to konwersacja, gramatyka, czy może 1 i 2.

Mike przed każdą lekcją podsyła filmy do obejrzenia, materiały do przeczytania, prace domowe do wykonania. Nie są to jednak nudne treści, które koncentrują się wyłącznie na słownictwie. Materiały te - i tu dochodzimy do 2 obszaru, w którym lekcje u Mikea wyróżniają się na tle innych nauczycieli - bardzo często dotyczą kwestii społecznych, ciekawostek ze świata technologii oraz wszelkiej maści innych treści, które zdecydowanie poszerzają wiedzę o świecie.

Jeśli zdarzy się, że nie zdołasz przygotować się na lekcję Mike zawsze ma wyjście awaryjne - dodatkowe materiały, z którymi można popracować , co powoduje, że lekcja nigdy nie jest stracona.

T co jest dla mnie niezmiernie ważne to również atmosfera na zajęciach - jest wesoło, zabawnie, ale nie ujmuje to w żaden sposób jakości lekcji.

Mike to człowiek pełen energii, o ciekawej perspektywie na świat.

Z czystym sumieniem polecam lekcje z nim. To najlepszy nauczyciel z jakim miałam styczność!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2022

Polecam w 100% zajęcia z Mikem, każdemu kto oczekuje poważnego podejścia do nauki języka angielskiego. Przed rozpoczęciem nauki razem z Mikem chodziłam na liczne kursy językowe i zajęcia z prywatnymi lektorami, niestety efekty ciągle były bardzo słabe. W pracy unikałam rozmowy z zagranicznymi kontrahentami z uwagi na mój bardzo słaby język angielski.
Mój kolega z pracy w bardzo krótkim czasie podciągną swoje umiejętności komunikacyjne w języku angielskim. Po bardzo dobrej rekomendacji kolegi i ja dałam sobie ostatnią szansę i tak trafiłam do Mika.
Nie zawiodłam się Mike to nauczyciel z prawdziwym powołaniem. Ma bardzo szeroki zakres zainteresowań jest bardzo otwarty, dba o to aby zajęcia były różnorodne . Udziela cennych wskazówek i wszystko skrupulatnie tłumaczy. Przed każdymi zajęciami udostępnia materiał do poczytania, obejrzenia o którym potem dyskutujemy materiały są bardzo różnorodne dzięki czemu każde zajęcia są mega interesujące, co ważne materiały dobierane są indywidualnie do poziomu znajomości języka.
Szczerze polecam każdemu kto chciałby podciągnąć swoje umiejętności w języku angielskim.
Mike to nauczyciel z ogromną pasja, którą zaraza innych oraz prawdziwym powołaniem !

avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2022

Mike'a poleciła mi koleżanka z pracy, która była nim zachwycona. Przede wszystkim zależało mi na konwersacjach. Zajęcia są bardzo ciekawe - Mike wybiera interesujące tematy do dyskusji. Jest bardzo dobrze przygotowany i pomysłowy. Z pewnością zajęcia nie są sztampowe jak w typowej szkole nauki języka obcego. Mike jest zawsze pełny energii, zaangażowany na 100%. Nie dość, że rozwijam umiejętność mówienia po angielsku, to jeszcze po prostu świetnie spędzam czas. Polecam!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2022

Trafiłam do Real Talk z polecenia i rozpoczęcie nauki u Mike’a to był strzał w dziesiątkę! Wcześniej zawsze wydawało mi się, że do języka obcego albo trzeba mieć jakiś naturalny dar albo że w innym przypadku istnieje dla każdego jakaś naturalna bariera, której nie da się przekroczyć. Ja byłam oczywiście (w swoim mniemaniu) w tym drugim koszyku. Mój angielski niby był OK, ale jakby utkwił w martwym punkcie. Aż pewnego dnia zostałam dostałam kubeł zimnej wody na głowę gdy otrzymałam fantastyczną ofertę pracy i w mojej kandydaturze zgadzało się wszystko poza moim angielskim. Brakowało niewiele, ale jednak… Wtedy postanowiłam, że nie może być tak, że inni mogą, a ja nie. Zaczęłam rekonesans online i wśród znajomych i za namową koleżanki, która już wcześniej uczyła się u Mike’a, postanowiłam pójść w jej ślady. Nie było momentu żebym żałowała tamtej decyzji. Moja pewność siebie w korzystaniu z mówionego angielskiego jest absolutnie nie do porównania z momentem gdy zaczynaliśmy wspólną naukę, a całkiem niedawno zmieniłam pracodawcę i tym razem angielski nie stanowił już problemu :) Co do samych zajęć w Real Talk mogłabym się rozpisywać w nieskończoność, ale uważam, że każdy kto poważnie traktuje swoją przygodę z angielskim a jednocześnie szuka lekcji, które są nietuzinkowe i prowadzone w przesympatycznej atmosferze, powinien spróbować sam. Są efekty. Jest super pozytywny vibe. No po prostu Ameryka :)

avatar
Waldek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2022

Mike uczy trójkę moich dzieci, każdy z nich ma inny charakter i do każdego odnalazł właściwą ścieżkę oraz metodologię nauczania. Dzięki niemu chłopcy uczą się z olbrzymią motywacją i chętnie uczestniczą w zajęciach. Mike to kwintesencja USA w najlepszym wydaniu – Twoje pozytywne nastawienie przenosi się na chłopaków, a etos pracy jest godny podziwu. Najlepszy nauczyciel języka angielskiego jakiego mogę z czystym sumieniem zarekomendować.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2022

Szukałem nauczyciela, który będzie w stanie przełamać mój lęk przed mówieniem po angielsku i Mike okazał się strzałem w dziesiątkę. Mike zaraża swoją energią i sprawia, że nauka języka staję się łatwiejsza. Zdecydowanie polecam każdemu niezależnie od poziomu zaawansowania.

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2022

Polecam z całego serca- profesjonalizm w każdym calu- progres murowany.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2022

Zajęcia są zawsze bardzo ciekawe, atmosfera swobodna, a Mike bardzo cierpliwy ;)) Zdecydowanie polecam!

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2022

I highly recommend Mikes classes. Thanks to him, I am more confident in conversations and my vocabulary has expanded. He is a very warm and understanding guy. He taught me patience and how to stay consistent.
If you are trying to make some progress in learning English, Mike is the answer :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2022

What I like the most about Mike is his endless creativity. Interesting topics, interactive games, engaging discussions and sometimes funny jokes ;) I've been attending lessons for about 2 years and I didn't get bored. I recommend his style for those who like vivid conversations. For now, I'm taking classes because I like it rather than I need it. Keep up the good work

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2022

Having conversations with Mike is always fun and very interesting.

Each lesson is a beneficial and fruitful time and his approach encourages you to speak English more openly.

Every lesson = different topic, ranging from exploring leisure time activities, thru cultural interests, the current geopolitical situation, to the business landscape.

Mike prepares pre-class materials, shares links to interesting videos or articles that are discussed during lessons. He is also open to following the student’s ideas regarding discussion topics.

He has a bespoke teaching path that will match students at different English levels and with different needs.

Mike is one of the best English teachers ever!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2022

Mike jest bardzo kreatywnym, kompetentnym nauczycielem języka angielskiego. Wkłada pełno energii w każdą lekcję. Atmosfera podczas zajęć jest bardzo dobra, na warunkach koleżeńskich. Podczas zajęć wiele się nauczyłem, nabrałem pewności siebie w rozmowie w języku angielskim.
Szczerze polecam :)

avatar
Asia i Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2021

Fantastyczny nauczyciel języka angielskiego. Bardzo przyjemna atmosfera. Nawet po ciężkich porankach, wychodziliśmy w lepszych nastrojach. Bardzo polecamy!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2021

Dołączam się do wszystkich którzy polecają zajęcia z Mike. Przede wszystkim ze względu na możliwość praktykowania codziennego, mówionego języka angielskiego z kimś kto nie nauczył się go na studiach, tylko korzysta z niego naturalnie. Dodatkowo ogromny plus za atmosferę podczas lekcji - jest miło i luźno pomimo tego, że Mike jest wymagający i na bieżąco notuje moje pomyłki. Podsumowując - potężna dawka wiedzy w połączeniu ze świetną atmosferą powodują, że naprawdę chce się wracać na kolejne lekcje :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2021

Bardzo polecam zajęcia u Mika. Podczas lekcji nauczyłam się bardzo wiele. Mike to pełen energii nauczyciel, który bardzo dobrze przygotowuje się do zajęć. Lekcje z Mikem nigdy nie były nudne i mogę je polecić każdemu.

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2021

Zdecydowanie polecam lekcje z Mike! Wie co robi i przede wszystkim to lubi :)
Rozmowy z nim są cudowną odskocznią od dnia codziennego a nauka języka sprawia przyjemność. POLECAM :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2021

Trafiłam do Mike'a po niewypale jakim była krótka przygoda z innym native speaker'em. Ogólnie miałam okazję uczyć się angielskiego z kilkoma prywatnymi nauczycielami (w tym z jednym z UK) i jak dotychczas lekcje u Mike'a zdecydowanie najbardziej przypadły mi do gustu (są najbardziej kompleksowe). Każde zajęcia są starannie zaplanowane i niezbędne jest przygotowanie się do nich jednak nie ma mowy o napiętej atmosferze ani uczuciu stresu (wręcz przeciwnie - panuje luźna atmosfera a Mike potrafi stworzyć naturalne środowisko sprzyjające konwersacji po angielsku). Jest czas na rozmowę na różne ciekawe tematy, natomiast w razie potrzeby nie ma problemu z zatrzymaniem się i wyjaśnieniem jakiegoś zagadnienia gramatycznego lub szlifowaniem poprawnej wymowy trudniejszych słówek. Błędy są wyłapywane na bieżąco a po każdej lekcji Mike wysyła notatki z wyjaśnieniami. Da się tu wyczuć pasję! Czas na zajęciach mija naprawdę szybko (niestety). Szczerze polecam! :)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2021

Zajęcia odbywają się w super atmosferze, w języku angielskim, dzięki czemu można ćwiczyć praktyczne używanie języka. Mike jest zawsze przygotowany do zajęć, zajęcia odpowiednie pod względem zaawansowania. Polecam 5/5

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Jeśli szukasz nauczyciela angielskiego, który w trakcie zajęć potrafi łączyć fantastyczną atmosferę z przekazywaniem praktycznej wiedzy w bardzo ciekawy sposób to lekcje z Mike’m są czymś czego musisz spróbować! Świetne materiały, ciekawe rozmowy na różne tematy i duży kop motywacyjny w jednym :) A wszystko to w wydaniu American English. Polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2021

Świetna atmosfera, profesjonalne i pełne pasji podejście. Polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2021

Szczerze polecam zajęcia! Mike to pełen pasji nauczyciel, który potrafi bardzo szybko wyłapać obszary nad którymi trzeba popracować. Zajęcia są ciekawe, przygotowanie do nich to sama przyjemność - zawsze można się czegoś ciekawego nauczyć poza pracą nad językiem.
Dzięki lekcjom nabrałam pewności w posługiwaniu się językiem angielskim w pracy.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2021

There is no better option for learning English than lessons with Mike! I've been studying with him for about 2 months and I'm not going anywhere else :) The lessons are extremely dynamic and deal with many interesting issues. Mike is passionate about what he does. He pays great attention to pronunciation and is always well prepared for the classes. Besides, he's just a very cool and open-minded person! I strongly recommend lessons with Mike!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2021

Zdecydowanie polecam, Mike to profesjonalista! Z jednej strony lekcje z nim są jak spotkanie z dobrym znajomym, bo nie wiesz kiedy mija ten czas :) co pozwala na luźna, bezstresowa naukę żywego, mówionego języka (Mike nie przerywa, a raczej zachęca do mówienia tak, jak umiesz - natomiast wysyła notatki z lekcji po jej zakończeniu dzięki czemu wiemy na co musimy zwrócić uwagę). Z drugiej jednak strony facet wie co robi, ma plan i jest wymagający, wiec lekcja nie ucieka przez palce...gdyby gość mógł się sklonować i założyć ogromna szkołę językowa to jestem pewny ze cały świat mówiłby perfekcyjnym angielskim! :)

avatar
Klara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2021

Bezapelacyjnie najlepszy nauczyciel angielskiego z jakim współpracowałam do tej pory. Od czasu rozpoczęcia współpracy obserwuję u siebie ewidentny progres umiejętności językowych oraz zasadniczą różnicę w płynności i swobodzie wymowy. Postęp dostrzegają również moi współpracownicy. Mike jest wybitnie kreatywny, pełny energii i bardzo sympatyczny, co lekcje czyni przyjemnymi i atrakcyjnymi. Baaardzo polecam !

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2020

Jeśli zależy Ci na profesjonalizmie i wspaniałej atmosferze zdecydowanie znajdziesz to na lekcjach z Mikem. W nauce języka najważniejsza jest osobowość nauczyciela Mike jest otwarty , kreatywny i potrafi idealnie dopasować zajęcia do Twoich potrzeb .Wybierając naukę z Mikem możecie mieć pewność, że szybko podciągniecie swój angielski jak również poznacie masę wyrażeń potrzebnych do swobodnej konwersacji. A co najważniejsze osłuchacie się z perfekcyjną wymową i akcentem.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2020

Mike to zdecydowanie najlepszy nauczyciel angielskiego!

Jego podejście do nauczania, sprawia, że na lekcje chodzi się z przyjemnością, a efekty nauki są czymś w stylu przyjemnego skutku ubocznego. Szeroka wiedza i dostęp do różnych materiałów, ciągłe rozmowy na wszystkie tematy pozwalają na szybkie przyswojenie potrzebnej wiedzy.

Z pewnością wyróżnia go niezwykle pozytywne usposobienie, nigdy nie widziałam go smutnego czy znudzonego, wręcz zaraża entuzjazmem! Bez względu na to, na czym się koncentrujemy (konwersacje/gramatyka), zawsze jest perfekcyjnie przygotowany do zajęć i punktualny. Mam wrażenie, że nauczanie innych to jego pasja i nie ma w tym sobie równych!

Miałam lekcje zarówno online jaki i face to face, wszystko zawsze przebiegało na najwyższym poziomie. Uwielbiam narzędzia, z jakich korzystamy, dzięki nim w każdej sytuacji mam możliwość poszerzania swojej wiedzy.

Polecam, Mike to ambitny człowiek z dużą dawką energii i chęcią nauczenia. Dałabym 6 gwiazdek ale mogę tylko 5.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2020

Mike’a poleciła mi przyjaciółka. Z tytułu pracy z klientem zagranicznym poszukiwałam kogoś z kim mogłabym poprawiać mówiony angielski jednocześnie mając pewność, że uczę się jego naturalnej, codziennej wersji w odróżnieniu od tego, z którym miałam do czynienia w szkole. Z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że lekcje spełniły moje oczekiwania. Mike jest bardzo otwartym człowiekiem, pełnym pozytywnej energii i z głową pełną pomysłów. Podczas zajęć możesz liczyć na mieszankę edukacji, rozrywki i tematów związanych z samodoskonaleniem. Czas w trakcie lekcji mija bardzo szybko gdyż zawsze wiele się dzieje. Jeśli chcesz uczyć się amerykańskiego angielskiego na wysokim poziomie i w bardzo przystępny sposób to Mike jest zdecydowanie najlepszym wyborem!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2020

Szczerze polecam! Jeśli szukacie człowieka dla którego nauka drugiej osoby języka angielska jest mega frajdą a nie zbędnym obowiązkiem to idealnie trafiliście. Zajęcia na dużym "luzie" co pomaga w łamaniu barier językowych, nie mniej ten "luz" nie ma żadnego wpływu na jakość lekcji. Ciekawe formy przekazywania wiedzy, ciekawe formy zachęty do nauki. Wszystko składa się w całość i zapewnia wysoką jakość! Polecam!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2020

Szukałam osoby ze znajomością języka specjalistycznego, szczególnie tego biznesowego, chciałam dobrać sobie odpowiedniego korepetytora by uniknąć rozczarowania, Mike to strzał w 10! jak widać same pozytywne opinie mnie tu przyciągnęły! Oczywiście sama się przekonałam o tym jak świetnie są prowadzone zajęcia, człowiek nawet nie wie kiedy minęła godzina :) Forma zajęć pozwala na to by się osłuchać ze świetnym natywnym akcentem Mike'a, zaraża pozytywną energią i motywuje za każdym razem do działania przy tym budując przyjazną, swobodną atmosferę. Dodatkowo nie boi się zagadnień typowo branżowych, w moim przypadku było to słownictwo związane z bankiem, co dla niektórych korepetytorów byłoby na pewno wyzwaniem. Mike lubi poznawać coś nowego, jest chętny do prowadzenia dyskusji na różne tematy, często porusza te o rozwoju osobistym, przy okazji nauki języka można nauczyć się nowych nawyków :) Jest to najlepsza osoba zarazem i dla początkujących, ale IDEALNA dla osób, które mają konkretnie wyznaczony cel, żadne moje uwagi nie były ignorowane, gdy chciałam dany temat omówić na zajęciach Mike był świetnie przygotowany.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2020

Polecam Mike'a jako nauczyciela języka angielskiego. Lekcje są ciekawe, starannie przygotowane, nastawione na ciągłą komunikację. Tematy często związane są z samorozwojem, tak więc nie tylko uczymy się angielskiego, lecz również poznajemy historie ciekawych ludzi i ich techniki, aby rozwijać się w różnych płaszczyznach.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2020

Mike to zdecydowanie najlepszy nauczyciel jakiego spotkałam na drodze mojej nauki języka angielskiego. Jest bardzo rzetelnym i skrupulatnym nauczycielem potrafiącym zarazić swoją pozytywną energią do nauki języka angielskiego ale również do rozwoju osobistego poprzez naukę języka obcego. Lekcje są pełne pasji i zaangażowania. Podczas zajęć rozwijane są wszystkie obszary nauki języka z wykorzystaniem wielu narzędzi.
Podczas zajęć z Mikiem wyraźnie odczuwa się fakt, że jest to nauczyciel który ma wielką pasję i kocha to co robi a każdy uczeń jest dla Niego wyzwaniem do którego podchodzi indywidualnie. Z całego serca polecam.

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2020

Bardzo polecam lekcje u Mike, jest on bardzo otwartym nauczycielem szybko nawiązującym kontakt i budującym pozytywną atmosferę do nauki. Podczas konwersacji na bieżąco wyłapuje i tłumaczy moje błędy, dzięki czemu sprawniej nabieram wprawy w prowadzeniu swobodnych rozmów. :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2020

Zdecydowanie polecam lekcje z Mikiem, jest skrupulatny, dokładny, przykłada uwagę do szczegółów które pozwalają doskonalić twój język. Posiada ogromną wiedzę ugruntowaną doświadczeniem, dlatego w łatwy sposób tłumaczy zawiłości językowe. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, nie czujesz presji. Mike dał się poznać jako osoba z pasją która dzieli się pozytywną energią i motywuje Ciebie do dalszej nauki. Sprawi że twoja nauka języka będzie przyjemnością.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2020

Mike jest bardzo dobrym nauczycielem, przygotowanym na każde spotkanie. Nie prowadzi typowych zajęć lekcyjnych, skupia się przede wszystkim na komunikacji, dobrze tłumaczy i na bieżąco poprawia. Sam przygotowuje tematy spotkań, ale można zaproponować swoje i skupić się na swoich potrzebach.
Naprawdę polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2020

Zdecydowanie polecam! Bardzo ciekawy sposób prowadzenia zajęć, kreatywne podejście do uczniów i luźna atmosfera, która sprawia, że nauka angielskiego to sama przyjemność ;) Poza tym wiele ciekawych tematów do rozmów, skupienie się na indywidualnych problemach językowych ucznia, takich jak wymowa, czasy, ale bez nadmiernego skupiania się na gramatyce (tak jak ma to miejsce na większości zajęć z języka angielskiego), dzięki czemu uczeń skupiony jest na mówieniu i komunikacji, co jest najważniejsze w nauce języka. Polecam te zajęcia każdemu kto chce przełamać barierę językową i swobodnie mówić po angielsku!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2020

Zdecydowanie polecam zajęcia z Mikem. Bardzo ciekawe konwersacje na wszelkie dostępne tematy. Otwartość na propozycje tematyki zajęć, dostosowanie się do oczekiwań ucznia oraz umiejętność tłumaczenia gramatyki w prosty przejrzysty sposób. Wybierając tego nauczyciela z pewnością wasz angielski ulegnie znaczącej poprawie.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2020

***** pięć gwiazdek ode mnie! Mike to zdecydowanie lektor z pasją, ogromnym zaangażowaniem i zarażającą energią. Osobiście jestem bardzo wymagającą osobą jeśli chodzi o zajęcia z języka obcego i muszę przyznać, że Mike idealnie potrafi dostosować lekcje do moich potrzeb. Zajęcia są ciekawe i różnorodne i świetnie dostosowane poziomem.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2020

If you want to learn or improve your English I highly recommend Mike! He is a really friendly and easygoing person with a big knowledge. Lessons are creative and interesting. Forget about boredom! ;) Mike adjusts the level of English to your needs. He tries to find a way of learning English which will be the best for you. I recommend for sure! ;)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2019

Lekcje z Mike poleciła mi moja koleżanka. Uważam, że jest to strzał w dziesiątkę. Cenię Mike’a bardzo za jego pozytywną energię i kreatywne podejście do lekcji. Nigdy nie są nudne, a wręcz przeciwnie zawsze wnoszą coś nowego i rozwijają. Panuje luźna atmosfera, która sprzyja rozmowom po angielsku. Skupiamy się na konwersacjach co jest dla mnie obecnie najważniejsze, natomiast jak najbardziej inne umiejętności językowe są poruszane w czasie zajęć. Bardzo polecam i sądzę, że lepiej wybrać nie mogłam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2019

Uwielbiam ludzi z pasją. Kiedy ktoś kocha to, co robi, zaraża innych swoją pasją.
Miałam przez wiele lat wielu nauczycieli i tak naprawdę stałam w miejscu, bo każdy przymykał oko na moje błędy i niedociągnięcia. Wiedziałam o tym co robię źle i z czym mam problem, oni też, ale nie naciskali na poprawę. Mike na to nie pozwala, skupia się na niedociągnięciach, tłumaczy jak to poprawić i sprawdza. Mike nie chce, abyś była przeciętna, masz być perfekcyjna na tym poziomie, na którym jesteś. Po każdej lekcji masz poczucie, że możesz więcej. Polecam :)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2019

Mike was recommended to me by my previous English teacher. I've worked with him for about a year. We had both face-to-face and Skype lessons.

And right now I can strongly recommend lessons with Mike too. In particular to those who are looking for a native speaker or a teacher with a very good knowledge of English.
Mike goes way beyond the traditional language lessons. He’s energetic, focused and punctual. That's something I could value

The best idea for a lesson with Mike? Start a conversation and go with the flow ;)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2019

Lekcje z Mike'em to prawdziwa podróż przez Amerykę, od Alaski po Florydę! Nauka angielskiego nigdy nie była dla mnie przyjemnością, lecz u Mike'a jest inaczej, chodzę do niego z przyjemnością, jest osobą bardzo kreatywną, otwartą i pozytywnie nastawioną do życia. Gorąco polecam :)

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2019

Wszystko, co zostało tu napisane o Mike'u, to święta prawda!:)) To nauczyciel skoncentrowany na uczniu i jego potrzebach. Tematyka zajęć jest dostosowana do poziomu językowego i zainteresowań kursanta, więc o nudzie czy braku satysfakcji z postępów nie może być mowy. Mike jest autentyczny i naturalny w tym, co robi, zaraża entuzjazmem i optymizmem, a to jest już "wartość dodana" jego lekcji (na wagę złota, nieprzeliczalna na złotówki czy dolary!:)))) Dlatego jako uczeń Mike'a (i jednocześnie również nauczyciel języka obcego) z przyjemnością wystawiam Mu 5, i to z wielkim plusem!:)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2019

Mike jest osobą bardzo keatywną , otwartą , pozytywną i przełamującą schematy "szkolnej" nauki. Trafiłam do Mike'go w momancie , gdy miałam wyklepaną regułkę , jak się przedstawić w języku angielskim , po roku wspólnej nauki jestm o dziesięć poziomów wyżej . Mike przede wszytskim ma indywidualne podejście do swoich uczniów , nie buduje barier tylko je przełamuje i pozytywnie mobilizuje do ciągłej pracy . Przy zaangażowaniu obu stron , na efekt nie trzeba długo czekać . Polecam w 100%.

avatar
Emilia i Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2019

Zdecydowanie polecamy!!!Zajęcia z Mike'm to strzał w dziesiątkę. Potrzebowaliśmy odświeżyć nasz już dawno zapomniany szkolny angielski. Wiedzieliśmy, że chcemy swobodnie rozmawiać w codziennych sytuacjach a nie wkuwac gramatykę. Dzieki lekcjom z Mike'm dziś mamy swobodę mówienia i nie ma paniki, że będzie coś źle. Grunt to mówić, mówić jeszcze raz mówić, a na zajęciach non stop jest temat do przegadania.Mike jest profesjonalistą na maxa zaangażowanym w to co robi, zawsze przygotowany do zajęć, u niego nie ma nudy a wręcz szkoda, że czas tak szybko mija. Atmosfera jest super, materiały i poziom zawsze dostosowany, nawet jak ma się ten słabszy dzień to potrafi zbudować taki klimat, że z zajęć wychodzimy z nowa porcja wiedzy. My serdecznie polecamy a Wam proponujemy sprawdzić to osobiście

avatar
Grażyna i Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2019

Zdecydowanie i z pełną świadomością polecamy zajęcia z Mike'm, szczególnie ludziom w średnim wieku (tak jak my). Zajęcia prowadzone są bowiem w miłej i bezstresowej atmosferze z nastawieniem na mówienie i poznawanie słownictwa bez zbytniego skupiania się na gramatyce. To pozwoliło nam pokonać stres i rozwinąć wreszcie umiejętność w mówieniu. Na czym nam bardzo zależało. Dzięki temu, że lekcje u Mike'a są zawsze bardzo interesujące, bogate w nowe informacje, profesjonalnie przygotowane i atrakcyjnie prowadzone wzrasta nasza motywacja do nauki. Zróżnicowana tematyka rozmów, filmiki do oglądania i przemyślenia, strony internetowe do przejrzenia, teksty do przeczytania i przedyskutowania..... wszystko to Mike przygotowuje z ogromnym zaangażowaniem w celu pogłębienia naszego słownictwa. A sam Mike to bardzo otwarty i pełen pasji a jednocześnie przemiły i wyrozumiały nauczyciel. Dzięki jego entuzjastycznemu podejściu do zajęć my entuzjastycznie podchodzimy do nauki. I chcemy więcej. Naprawdę serdecznie polecamy.!!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2019

Zdecydowanie polecam ! Lekcje języka angielskiego są dokładnie takie jakie chciałam. Rozwijam umiejętność mówienia nie tracąc za dużo czasu na gramatykę. Każda lekcja wnosi nowe informacje i umiejętności a dobrze rozplanowane powtórki nie pozwalają nic zapomnieć i przez to już widzę u siebie duży postęp. Polecam wszystkim taką naukę indywidualną u Mike'a. Uważam, że są to dobrze wydane pieniądze.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2019

Serdecznie polecam! Mike pomógł mi pokonać samego siebie. Dzięki niemu odważyłem się rozmawiać po angielsku bez większych stresów i kompleksów. Po kilku spotkaniach radzę sobie podczas rozmów biznesowych i mam zamiar dzięki niemu dalej się rozwijać.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2019

Uważam Mika za profesjonalistę w swojej dziedzinie ponieważ bardzo dobrze przygotowuje się do każdych zajęć. Zajęcia prowadzone są głownie z naciskiem na rozmowę na różne tematy co pozwala poszerzyć zasób słów. Zdecydowanie polecam Mike ponieważ ma fajną osobowość oraz energię, którą zaraża podczas zajęć.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2019

Serdecznie polecam dla wszystkich "opornych" i nie tylko. Lekcje z Mike'm to czysta przyjemność, potrafi zmotywować do nauki i ma ciekawe pomysły na lekcje dzięki czemu wiedza sama wchodzi do głowy ;)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2019

Mike to bardzo zaangażowany w swoja prace nauczyciel który z pasja podchodzi do swojego zawodu. Na każdej lekcji daje z siebie 110 %. Lekcje są ciekawa i przemyślane. Zawsze poruszane sa różne zagadnienia przez co nigdy nie jest nudno. Ta mieszanka profesjonalizmu , zaangażowania oraz luźnego sposobu prowadzenia lekcji czyni go najlepszym nauczycielem języka angielskiego z jakim miałem doczynienia !!! Serdecznie polecam !!!!

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2019

If you are looking for a teacher who will motivate you and keep you entertained throughout the process, Mike is your man. Not only is he experienced and professional, but his lessons are also innovative and fun. I've known Mike for over 9 years now and seen how he has progressed over the years. I can recommend him to anyone that wants to learn REAL North American English (The best kind) quickly and effectively. You get what you pay for!!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2019

Bardzo polecam. Mike to nauczyciel z doświadczeniem. Zdecydowanie lepiej jest zainwestować w taką osobę niż oszczędzać na kimś, kto nauczy Cię błędów lub nauczy Cię wolniej. Wiem też, że Mike uczył się "nauczać" od najlepszych w Lublinie. Polecam 5/5.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2019

I can strongly recommend lessons with Mike

Mike jest moim nauczycielem od 4 lat. Jest bardzo wymagający, zawsze przygotowany do lekcji i ma głowę pełną ciekawych pomysłów, dzięki którym każde spotkanie jest ekscytujące.
Lekcje sa profesjonalnie zorganizowane a tematyka zajęć jest zróżnicowana. Mike swoim entuzjazmem i pasja potrafi zarażać. Szczególnie podobają mi się- tematy o rozwoju osobistym - aż się chce uczyć języka! Jest bardzo otwarty i mogę z nim porozmawiać na każdy temat. Zamiast nieciekawych czytanek dobiera teksty i artykuły pasujące tematycznie do moich zainteresowań i potrzeb, poszerzając zasób mojego słownictwa. Zamiast nużącego wypełniania testów gramatycznych, skupiamy się na zastosowaniu różnych jej funkcji i form w języku mówionym. Każde spotkanie jest dla mnie treningiem językowym, który przebiega w miłej, bezstresowej atmosferze. Zajęcia wzbogaciły moja wiedzę i umiejętności językowe. Serdecznie polecam!

I'm looking forward to every lesson !

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2019

Ode mnie leci 5teczka! Polecam wszystkim Mike'a. To gość, który potrafi przekazać wiedzę w sposób kreatywny i przyjemny dla odbiorcy! Lekcje z nim są zróżnicowane a czas w 100% wykorzystany na maxa! Język łapie się w mig! Mike jest mega otwartym i pozytywnym gościem, który potrafi dotrzeć nawet do tak opornych uczniów jak ja :) dzięki lekcjom z nim, bez problemu udało mi się wyjechać na studencki program work and travel do USA i tam swobodnie posługiwać się językiem angielskim w pracy!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2019

MIKE ma świetne podejście do każdego ucznia!
Lekcje nie są standardowe tak jak to bywa w szkołach językowych czy też korepetycjach z języka angielskiego na które uczęszczałam kiedyś w przeszłości. Ma on wiele pomysłów, które realizuje na zajęciach, dzięki czemu nigdy nie nudziłam się na nich. Tak naprawdę jest on pierwszą osobą, która przyczyniła się do przełamania mojej bariery językowej. Strasznie bałam się mówić po angielsku. Moje pierwsze lekcje były dla mnie bardzo stresujące, ale Mike w naturalny sposób starł się rozmawiać ze mną o czymkolwiek, tak żebym po prostu mówiła! Uczę się z nim angielskiego od roku i są już duże postępy! Z całą pewnością mogę powiedzieć już teraz, że dzięki podejściu Mike’a nauczyłam się więcej przez ten rok czasu niż przez 10 lat spędzonych na lekcjach angielskiego w szkole. Co więcej mogę napisać o samym Mike’u. Jest w nim tyle takiej fajnej i pozytywnej energii :) , dzięki której naprawdę potrafi zmotywować człowieka do nauki. Ta dobra energia przekłada się również na atmosferę, która podczas lekcji jest bardzo fajna i nienapięta. Oprócz wykonywania różnych ćwiczeń językowych można z nim również pogadać o tematach z życia wziętych. Zawsze jest przygotowany do lekcji. Wysyła świetne materiały, filmiki, poleca różne strony internetowe do których warto zaglądać w wolnych chwilach, bo są one ciekawe. Mogłabym napisać jeszcze wiele innych pozytywnych rzeczy na temat samych lekcji języka angielskiego z Mikiem, ale myślę, że warto przekonać się o tym samemu i zrobić ten pierwszy krok :)

avatar
Norbert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2019

Mike to osoba, której długo szukałem. Ma indywidualne podejście i pomimo towarzyskiej i przyjemnej atmosfery podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie. Polecam w szczególności dla osób, które chcą się nauczyć rozmawiać po angielsku, a w szczególności "amerykańsku", nasze rozmowy pomogły mi przejść przez bariere strachu rozmowy w obcym języku, a także zdecydowanie podniosły poziom tych rozmów.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2019

Zdecydowanie polecam! Mike posiada umiejętność zaciekawienia człowieka tematem i z łatwością wciąga w konwersację, co czyni naukę przyjemną i po prostu mam ochotę na więcej. Zero nudy rodem z podręcznika do angielskiego, super efekty.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2019

Bardzo polecam za profesjonalne podejście i ogromną wiedzę. Od kilku miesięcy współpracujemy przy różnego typu ofertach i kontraktach zagranicznych. Wyniki są rewelacyjne.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2019

Serdecznie polecam. Jest profesjonalny, zawsze przygotowany do zajęć. Lekcje są ciekawe i przede wszystkim dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości osoby uczącej się. Zajęcia prowadzi w miłej, bezstresowej atmosferze, a jednocześnie jest wymagający. Cieszę się, że znalazłam takiego nauczyciela. Teraz nauka angielskiego to przyjemność, a nie przymus.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2019

Zdecydownie polecam!!!! Przez wiele lat probowalam lekcji z wieloma
nauczycielami i Mike jest nieporownywalny!! Jego pasja, kreatywnosc i osobowosc sprawiaja ze lekcje sa bardzo przyjemne i ogromnie efektywne!! Nie znajdziecie lepszego nauczyciela!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2019

Bardzo solidna oferta. Mike zwraca dużą uwagę na właściwą wymowę, a jak każdy z nas się zapewne orientuje, problemy z wymową angielskich słów są typową bolączką Polaków. Osobiście używam angielskiego w pracy i zauważam (zresztą nie tylko ja) zdecydowany progres w porównaniu z okresem sprzed rozpoczęcia nauki u Mike’a.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2019

Bardzo polecam, kompetentny człowiek na właściwym miejscu. Super swobodna atmosfera sprzyjająca przyswajanie informacji w płynny, naturalny sposób ;)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2019

Szczerze polecam! Zanim trafiłam do MIKE’a, latami zmagałam się z problemem wewnętrznej blokady jeśli chodzi o posługiwanie się językiem angielskim. Po kilku miesiącach nauki sytuacja wygląda diametralnie inaczej. Korzystanie z języka to teraz czysty fun. Same lekcje są dynamiczne i zróżnicowane a MIKE jest niesamowicie pozytywną i energetyczną osobą, co sprawia, że zajęcia odbywają się w bardzo luźnej i sympatycznej atmosferze :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2019

I highly recommend conversations with Mike! He is very openminded, easy going and nice person so we could talk on my favourite subject! He helped me to improve my English in speaking as I needed it in my work! After few lessons I felt more ready to quide a workshop for English - speaking clients. Even one of my participants said that he was really amazed with my English :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.