Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
 
Online
Lublin
Język angielski100 - 120 / 60 min

Mike

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/535 opinii

Opis ogłoszenia

An experienced tutor with a real passion for teaching the language through conversations. Proven track record in helping students of all ages and backgrounds in achieving their English language goals. I gained my tutorial skills in the USA where I spent many years and I am currently taking part in the University of Cambridge accredited course for English teachers. My tailored to each client program covers:

  • Conversations
  • Working on pronunciation
  • Grammar
  • Preparing for the high-school final exam (matura)
  • Business English (preparing for job interviews, writing emails, etc.)
  • Skype lessons for students from outside Lublin

Being a creative mind allows me to make each lesson both fun and efficient. Get in touch if you are looking to make measurable progress and enjoy learning in a relaxing and friendly atmosphere :)

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
06.2020
CELTA (Cambridge English Level 5 Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages)
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 35
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2020

Mike to zdecydowanie najlepszy nauczyciel jakiego spotkałam na drodze mojej nauki języka angielskiego. Jest bardzo rzetelnym i skrupulatnym nauczycielem potrafiącym zarazić swoją pozytywną energią do nauki języka angielskiego ale również do rozwoju osobistego poprzez naukę języka obcego. Lekcje są pełne pasji i zaangażowania. Podczas zajęć rozwijane są wszystkie obszary nauki języka z wykorzystaniem wielu narzędzi.
Podczas zajęć z Mikiem wyraźnie odczuwa się fakt, że jest to nauczyciel który ma wielką pasję i kocha to co robi a każdy uczeń jest dla Niego wyzwaniem do którego podchodzi indywidualnie. Z całego serca polecam.

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2020

Bardzo polecam lekcje u Mike, jest on bardzo otwartym nauczycielem szybko nawiązującym kontakt i budującym pozytywną atmosferę do nauki. Podczas konwersacji na bieżąco wyłapuje i tłumaczy moje błędy, dzięki czemu sprawniej nabieram wprawy w prowadzeniu swobodnych rozmów. :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2020

Zdecydowanie polecam lekcje z Mikiem, jest skrupulatny, dokładny, przykłada uwagę do szczegółów które pozwalają doskonalić twój język. Posiada ogromną wiedzę ugruntowaną doświadczeniem, dlatego w łatwy sposób tłumaczy zawiłości językowe. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, nie czujesz presji. Mike dał się poznać jako osoba z pasją która dzieli się pozytywną energią i motywuje Ciebie do dalszej nauki. Sprawi że twoja nauka języka będzie przyjemnością.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2020

Mike jest bardzo dobrym nauczycielem, przygotowanym na każde spotkanie. Nie prowadzi typowych zajęć lekcyjnych, skupia się przede wszystkim na komunikacji, dobrze tłumaczy i na bieżąco poprawia. Sam przygotowuje tematy spotkań, ale można zaproponować swoje i skupić się na swoich potrzebach.
Naprawdę polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2020

Zdecydowanie polecam! Bardzo ciekawy sposób prowadzenia zajęć, kreatywne podejście do uczniów i luźna atmosfera, która sprawia, że nauka angielskiego to sama przyjemność ;) Poza tym wiele ciekawych tematów do rozmów, skupienie się na indywidualnych problemach językowych ucznia, takich jak wymowa, czasy, ale bez nadmiernego skupiania się na gramatyce (tak jak ma to miejsce na większości zajęć z języka angielskiego), dzięki czemu uczeń skupiony jest na mówieniu i komunikacji, co jest najważniejsze w nauce języka. Polecam te zajęcia każdemu kto chce przełamać barierę językową i swobodnie mówić po angielsku!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2020

Zdecydowanie polecam zajęcia z Mikem. Bardzo ciekawe konwersacje na wszelkie dostępne tematy. Otwartość na propozycje tematyki zajęć, dostosowanie się do oczekiwań ucznia oraz umiejętność tłumaczenia gramatyki w prosty przejrzysty sposób. Wybierając tego nauczyciela z pewnością wasz angielski ulegnie znaczącej poprawie.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2020

***** pięć gwiazdek ode mnie! Mike to zdecydowanie lektor z pasją, ogromnym zaangażowaniem i zarażającą energią. Osobiście jestem bardzo wymagającą osobą jeśli chodzi o zajęcia z języka obcego i muszę przyznać, że Mike idealnie potrafi dostosować lekcje do moich potrzeb. Zajęcia są ciekawe i różnorodne i świetnie dostosowane poziomem.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2020

If you want to learn or improve your English I highly recommend Mike! He is a really friendly and easygoing person with a big knowledge. Lessons are creative and interesting. Forget about boredom! ;) Mike adjusts the level of English to your needs. He tries to find a way of learning English which will be the best for you. I recommend for sure! ;)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2019

Lekcje z Mike poleciła mi moja koleżanka. Uważam, że jest to strzał w dziesiątkę. Cenię Mike’a bardzo za jego pozytywną energię i kreatywne podejście do lekcji. Nigdy nie są nudne, a wręcz przeciwnie zawsze wnoszą coś nowego i rozwijają. Panuje luźna atmosfera, która sprzyja rozmowom po angielsku. Skupiamy się na konwersacjach co jest dla mnie obecnie najważniejsze, natomiast jak najbardziej inne umiejętności językowe są poruszane w czasie zajęć. Bardzo polecam i sądzę, że lepiej wybrać nie mogłam.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2019

Uwielbiam ludzi z pasją. Kiedy ktoś kocha to, co robi, zaraża innych swoją pasją.
Miałam przez wiele lat wielu nauczycieli i tak naprawdę stałam w miejscu, bo każdy przymykał oko na moje błędy i niedociągnięcia. Wiedziałam o tym co robię źle i z czym mam problem, oni też, ale nie naciskali na poprawę. Mike na to nie pozwala, skupia się na niedociągnięciach, tłumaczy jak to poprawić i sprawdza. Mike nie chce, abyś była przeciętna, masz być perfekcyjna na tym poziomie, na którym jesteś. Po każdej lekcji masz poczucie, że możesz więcej. Polecam :)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2019

Mike was recommended to me by my previous English teacher. I've worked with him for about a year. We had both face-to-face and Skype lessons.

And right now I can strongly recommend lessons with Mike too. In particular to those who are looking for a native speaker or a teacher with a very good knowledge of English.
Mike goes way beyond the traditional language lessons. He’s energetic, focused and punctual. That's something I could value

The best idea for a lesson with Mike? Start a conversation and go with the flow ;)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2019

Lekcje z Mike'em to prawdziwa podróż przez Amerykę, od Alaski po Florydę! Nauka angielskiego nigdy nie była dla mnie przyjemnością, lecz u Mike'a jest inaczej, chodzę do niego z przyjemnością, jest osobą bardzo kreatywną, otwartą i pozytywnie nastawioną do życia. Gorąco polecam :)

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2019

Wszystko, co zostało tu napisane o Mike'u, to święta prawda!:)) To nauczyciel skoncentrowany na uczniu i jego potrzebach. Tematyka zajęć jest dostosowana do poziomu językowego i zainteresowań kursanta, więc o nudzie czy braku satysfakcji z postępów nie może być mowy. Mike jest autentyczny i naturalny w tym, co robi, zaraża entuzjazmem i optymizmem, a to jest już "wartość dodana" jego lekcji (na wagę złota, nieprzeliczalna na złotówki czy dolary!:)))) Dlatego jako uczeń Mike'a (i jednocześnie również nauczyciel języka obcego) z przyjemnością wystawiam Mu 5, i to z wielkim plusem!:)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2019

Mike jest osobą bardzo keatywną , otwartą , pozytywną i przełamującą schematy "szkolnej" nauki. Trafiłam do Mike'go w momancie , gdy miałam wyklepaną regułkę , jak się przedstawić w języku angielskim , po roku wspólnej nauki jestm o dziesięć poziomów wyżej . Mike przede wszytskim ma indywidualne podejście do swoich uczniów , nie buduje barier tylko je przełamuje i pozytywnie mobilizuje do ciągłej pracy . Przy zaangażowaniu obu stron , na efekt nie trzeba długo czekać . Polecam w 100%.

avatar
Emilia i Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2019

Zdecydowanie polecamy!!!Zajęcia z Mike'm to strzał w dziesiątkę. Potrzebowaliśmy odświeżyć nasz już dawno zapomniany szkolny angielski. Wiedzieliśmy, że chcemy swobodnie rozmawiać w codziennych sytuacjach a nie wkuwac gramatykę. Dzieki lekcjom z Mike'm dziś mamy swobodę mówienia i nie ma paniki, że będzie coś źle. Grunt to mówić, mówić jeszcze raz mówić, a na zajęciach non stop jest temat do przegadania.Mike jest profesjonalistą na maxa zaangażowanym w to co robi, zawsze przygotowany do zajęć, u niego nie ma nudy a wręcz szkoda, że czas tak szybko mija. Atmosfera jest super, materiały i poziom zawsze dostosowany, nawet jak ma się ten słabszy dzień to potrafi zbudować taki klimat, że z zajęć wychodzimy z nowa porcja wiedzy. My serdecznie polecamy a Wam proponujemy sprawdzić to osobiście

avatar
Grażyna i Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2019

Zdecydowanie i z pełną świadomością polecamy zajęcia z Mike'm, szczególnie ludziom w średnim wieku (tak jak my). Zajęcia prowadzone są bowiem w miłej i bezstresowej atmosferze z nastawieniem na mówienie i poznawanie słownictwa bez zbytniego skupiania się na gramatyce. To pozwoliło nam pokonać stres i rozwinąć wreszcie umiejętność w mówieniu. Na czym nam bardzo zależało. Dzięki temu, że lekcje u Mike'a są zawsze bardzo interesujące, bogate w nowe informacje, profesjonalnie przygotowane i atrakcyjnie prowadzone wzrasta nasza motywacja do nauki. Zróżnicowana tematyka rozmów, filmiki do oglądania i przemyślenia, strony internetowe do przejrzenia, teksty do przeczytania i przedyskutowania..... wszystko to Mike przygotowuje z ogromnym zaangażowaniem w celu pogłębienia naszego słownictwa. A sam Mike to bardzo otwarty i pełen pasji a jednocześnie przemiły i wyrozumiały nauczyciel. Dzięki jego entuzjastycznemu podejściu do zajęć my entuzjastycznie podchodzimy do nauki. I chcemy więcej. Naprawdę serdecznie polecamy.!!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2019

Zdecydowanie polecam ! Lekcje języka angielskiego są dokładnie takie jakie chciałam. Rozwijam umiejętność mówienia nie tracąc za dużo czasu na gramatykę. Każda lekcja wnosi nowe informacje i umiejętności a dobrze rozplanowane powtórki nie pozwalają nic zapomnieć i przez to już widzę u siebie duży postęp. Polecam wszystkim taką naukę indywidualną u Mike'a. Uważam, że są to dobrze wydane pieniądze.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2019

Serdecznie polecam! Mike pomógł mi pokonać samego siebie. Dzięki niemu odważyłem się rozmawiać po angielsku bez większych stresów i kompleksów. Po kilku spotkaniach radzę sobie podczas rozmów biznesowych i mam zamiar dzięki niemu dalej się rozwijać.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2019

Uważam Mika za profesjonalistę w swojej dziedzinie ponieważ bardzo dobrze przygotowuje się do każdych zajęć. Zajęcia prowadzone są głownie z naciskiem na rozmowę na różne tematy co pozwala poszerzyć zasób słów. Zdecydowanie polecam Mike ponieważ ma fajną osobowość oraz energię, którą zaraża podczas zajęć.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2019

Serdecznie polecam dla wszystkich "opornych" i nie tylko. Lekcje z Mike'm to czysta przyjemność, potrafi zmotywować do nauki i ma ciekawe pomysły na lekcje dzięki czemu wiedza sama wchodzi do głowy ;)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2019

Mike to bardzo zaangażowany w swoja prace nauczyciel który z pasja podchodzi do swojego zawodu. Na każdej lekcji daje z siebie 110 %. Lekcje są ciekawa i przemyślane. Zawsze poruszane sa różne zagadnienia przez co nigdy nie jest nudno. Ta mieszanka profesjonalizmu , zaangażowania oraz luźnego sposobu prowadzenia lekcji czyni go najlepszym nauczycielem języka angielskiego z jakim miałem doczynienia !!! Serdecznie polecam !!!!

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2019

If you are looking for a teacher who will motivate you and keep you entertained throughout the process, Mike is your man. Not only is he experienced and professional, but his lessons are also innovative and fun. I've known Mike for over 9 years now and seen how he has progressed over the years. I can recommend him to anyone that wants to learn REAL North American English (The best kind) quickly and effectively. You get what you pay for!!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2019

Bardzo polecam. Mike to nauczyciel z doświadczeniem. Zdecydowanie lepiej jest zainwestować w taką osobę niż oszczędzać na kimś, kto nauczy Cię błędów lub nauczy Cię wolniej. Wiem też, że Mike uczył się "nauczać" od najlepszych w Lublinie. Polecam 5/5.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2019

I can strongly recommend lessons with Mike

Mike jest moim nauczycielem od 4 lat. Jest bardzo wymagający, zawsze przygotowany do lekcji i ma głowę pełną ciekawych pomysłów, dzięki którym każde spotkanie jest ekscytujące.
Lekcje sa profesjonalnie zorganizowane a tematyka zajęć jest zróżnicowana. Mike swoim entuzjazmem i pasja potrafi zarażać. Szczególnie podobają mi się- tematy o rozwoju osobistym - aż się chce uczyć języka! Jest bardzo otwarty i mogę z nim porozmawiać na każdy temat. Zamiast nieciekawych czytanek dobiera teksty i artykuły pasujące tematycznie do moich zainteresowań i potrzeb, poszerzając zasób mojego słownictwa. Zamiast nużącego wypełniania testów gramatycznych, skupiamy się na zastosowaniu różnych jej funkcji i form w języku mówionym. Każde spotkanie jest dla mnie treningiem językowym, który przebiega w miłej, bezstresowej atmosferze. Zajęcia wzbogaciły moja wiedzę i umiejętności językowe. Serdecznie polecam!

I'm looking forward to every lesson !

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2019

Ode mnie leci 5teczka! Polecam wszystkim Mike'a. To gość, który potrafi przekazać wiedzę w sposób kreatywny i przyjemny dla odbiorcy! Lekcje z nim są zróżnicowane a czas w 100% wykorzystany na maxa! Język łapie się w mig! Mike jest mega otwartym i pozytywnym gościem, który potrafi dotrzeć nawet do tak opornych uczniów jak ja :) dzięki lekcjom z nim, bez problemu udało mi się wyjechać na studencki program work and travel do USA i tam swobodnie posługiwać się językiem angielskim w pracy!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2019

MIKE ma świetne podejście do każdego ucznia!
Lekcje nie są standardowe tak jak to bywa w szkołach językowych czy też korepetycjach z języka angielskiego na które uczęszczałam kiedyś w przeszłości. Ma on wiele pomysłów, które realizuje na zajęciach, dzięki czemu nigdy nie nudziłam się na nich. Tak naprawdę jest on pierwszą osobą, która przyczyniła się do przełamania mojej bariery językowej. Strasznie bałam się mówić po angielsku. Moje pierwsze lekcje były dla mnie bardzo stresujące, ale Mike w naturalny sposób starł się rozmawiać ze mną o czymkolwiek, tak żebym po prostu mówiła! Uczę się z nim angielskiego od roku i są już duże postępy! Z całą pewnością mogę powiedzieć już teraz, że dzięki podejściu Mike’a nauczyłam się więcej przez ten rok czasu niż przez 10 lat spędzonych na lekcjach angielskiego w szkole. Co więcej mogę napisać o samym Mike’u. Jest w nim tyle takiej fajnej i pozytywnej energii :) , dzięki której naprawdę potrafi zmotywować człowieka do nauki. Ta dobra energia przekłada się również na atmosferę, która podczas lekcji jest bardzo fajna i nienapięta. Oprócz wykonywania różnych ćwiczeń językowych można z nim również pogadać o tematach z życia wziętych. Zawsze jest przygotowany do lekcji. Wysyła świetne materiały, filmiki, poleca różne strony internetowe do których warto zaglądać w wolnych chwilach, bo są one ciekawe. Mogłabym napisać jeszcze wiele innych pozytywnych rzeczy na temat samych lekcji języka angielskiego z Mikiem, ale myślę, że warto przekonać się o tym samemu i zrobić ten pierwszy krok :)

avatar
Norbert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2019

Mike to osoba, której długo szukałem. Ma indywidualne podejście i pomimo towarzyskiej i przyjemnej atmosfery podchodzi do sprawy bardzo profesjonalnie. Polecam w szczególności dla osób, które chcą się nauczyć rozmawiać po angielsku, a w szczególności "amerykańsku", nasze rozmowy pomogły mi przejść przez bariere strachu rozmowy w obcym języku, a także zdecydowanie podniosły poziom tych rozmów.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2019

Zdecydowanie polecam! Mike posiada umiejętność zaciekawienia człowieka tematem i z łatwością wciąga w konwersację, co czyni naukę przyjemną i po prostu mam ochotę na więcej. Zero nudy rodem z podręcznika do angielskiego, super efekty.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2019

Bardzo polecam za profesjonalne podejście i ogromną wiedzę. Od kilku miesięcy współpracujemy przy różnego typu ofertach i kontraktach zagranicznych. Wyniki są rewelacyjne.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2019

Serdecznie polecam. Jest profesjonalny, zawsze przygotowany do zajęć. Lekcje są ciekawe i przede wszystkim dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości osoby uczącej się. Zajęcia prowadzi w miłej, bezstresowej atmosferze, a jednocześnie jest wymagający. Cieszę się, że znalazłam takiego nauczyciela. Teraz nauka angielskiego to przyjemność, a nie przymus.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2019

Zdecydownie polecam!!!! Przez wiele lat probowalam lekcji z wieloma
nauczycielami i Mike jest nieporownywalny!! Jego pasja, kreatywnosc i osobowosc sprawiaja ze lekcje sa bardzo przyjemne i ogromnie efektywne!! Nie znajdziecie lepszego nauczyciela!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2019

Bardzo solidna oferta. Mike zwraca dużą uwagę na właściwą wymowę, a jak każdy z nas się zapewne orientuje, problemy z wymową angielskich słów są typową bolączką Polaków. Osobiście używam angielskiego w pracy i zauważam (zresztą nie tylko ja) zdecydowany progres w porównaniu z okresem sprzed rozpoczęcia nauki u Mike’a.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2019

Bardzo polecam, kompetentny człowiek na właściwym miejscu. Super swobodna atmosfera sprzyjająca przyswajanie informacji w płynny, naturalny sposób ;)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2019

Szczerze polecam! Zanim trafiłam do MIKE’a, latami zmagałam się z problemem wewnętrznej blokady jeśli chodzi o posługiwanie się językiem angielskim. Po kilku miesiącach nauki sytuacja wygląda diametralnie inaczej. Korzystanie z języka to teraz czysty fun. Same lekcje są dynamiczne i zróżnicowane a MIKE jest niesamowicie pozytywną i energetyczną osobą, co sprawia, że zajęcia odbywają się w bardzo luźnej i sympatycznej atmosferze :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2019

I highly recommend conversations with Mike! He is very openminded, easy going and nice person so we could talk on my favourite subject! He helped me to improve my English in speaking as I needed it in my work! After few lessons I felt more ready to quide a workshop for English - speaking clients. Even one of my participants said that he was really amazed with my English :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.