Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Tczew
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia50 / 60 min

Marta

Opis ogłoszenia

Witam :)

Oferuję solidne korepetycje z historii i wiedzy o społeczeństwie dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz średnich. Jak najbardziej pomogę w przygotowaniu do sprawdzianów, testów oraz do matury. W czasie korepetycji uczeń poznaje wiele kreatywnych metod, które pobudzają jeszcze większą ciekawość do historii.

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 19:00
Wtorek17:00 - 19:00
Środa14:00 - 18:00
Czwartek14:00 - 18:00
Piątek13:00 - 19:00
Sobota12:00 - 15:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.