Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kielce (Uroczysko)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzykacena do ustalenia

Małgorzata

Opis ogłoszenia

Witam.Jestem nauczycielem fortepianu z wieloletnim stażem podagogicznym w Szkołach Muzycznych I i II stopnia . Oferuję naukę gry na fortepianie na różnych poziomach zaawansowania. Mój wysoki poziom nauczania potwierdzają liczne sukcesy uczniów na konkursach wojewódzkich, ogólnopolskich i międzynarodowych. Najmłodszych wprowadzam w świat muzyki poprzez zabawę, starszym zapewniam skuteczną pomoc w rozwiązywaniu problemów wykonawczych. Serdecznie zapraszam wszystkich miłośników sztuki pianistycznej.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.