Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Online
Łódź

Marlena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Marlena

O mnie

Absolwentka Wydziału Biologii i Biotechnologii, z tytułem doktorskim. Aktualnie pracuje, jako nauczyciel akademicki na Uniwersytecie Medycznym gdzie prowadzę zajęcia ze studentami kierunku lekarskiego.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2001 - 06.2006
Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Magister
Biologia i Biotechnologia
09.2006 - 06.2010
Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN
Doktor
neurobiologia
Kursy i szkolenia
04.2018
Szkolenie z metodyki nauczania
Doświadczenie
01.2015 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny w Łodzi, kierunek lekarski

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2019

Pani Marlena bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich podopiecznych, poziom lekcji jest na bardzo wysokim poziomie :) Polecam i pozdrawiam Panią Marlenę :)

Marlena

Dziękuję serdecznie za opinię. Życzę Ci wszystkiego najlepszego, abyś zrealizował to co zaplanowałeś i dostał się na swój wymarzony kierunek studiów!

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2019

Pani Marlena była dobrze przygotowana do zajęć. Materiały przez nią opracowane są przswajalne, łatwe do zrozumienia. Na lekcjach panuje miła atmosfera. Polecam wszystkim, którzy chcą się uczyć!

Marlena

Bardzo dziękuje za opinię. Cieszę się, że udało Ci się uzyskać tak wysoki wynik na maturze. Dziękuję za konstruktywne wskazówki, które pozwoliły udoskonalić prowadzone zajęcia. Życzę ci Elizo wielu sukcesów zawodowych i wytrwałości w realizacji celów. Pozdrawiam serdecznie

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2019

Pani Doktor przekazuje trudny materiał w prosty sposób. Jest osobą cierpliwą ale i wymagającą. Doskonale przygotowuje do opanowania konkretnego materiału. Polecam serdecznie !

Marlena

Elżbieto, dziękuję za opinię. Twoja determinacja i wytrwałość w nauce i rozwiązywaniu zadań maturalnych zaowocowały dobrym wynikiem na maturze. Cieszę się, że wybrałaś studia medyczne. Życzę Ci wielu sukcesów. Pozdrawiam ciepło.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Gorąco polecam Panią Marlenę.Przemiła osoba, sposób nauczania bardzo ciekawy, duża wiedza, materiał nareszcie przedstawiony w sposób uporządkowany.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.