Olaf Sawajner

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Produkcja filmu160 - 260 / 60 min

Olaf Sawajner

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Z chęcią pomogę zarówno w zakresie realizacji fotografii, konsultacji sprzętu, czy też postprodukcji.

Wszystko na luzie i na konkretnych przykładach .

Adobe Lightroom, Photoshop, Premiere Pro, częściowo After Effects i Blender (3D).

[*Pewnie chciałabyś lub chciałbyś wiedzieć kim jestem i dlaczego akurat warto wybrać mnie, więc pozwól że w paru słowach opiszę siebie z perspektywy ostatnich lat:

*] Olaf Sawajner - fotograf i specjalista w dziedzinie sztuk wizualnych, jego prace są regularnie wyróżniane w międzynarodowych konkursach i festiwalach filmowych, tylko w 2019 roku kilkunastokrotnie (m.in.: Blue2Blue Film Festival, Australia 2019-2020, Las Vegas Global Film Festival, USA 2019, Lift-Off Global Festival Pinewood Studios, USA 2019, Mozi Motion Film Festival, Holandia 2019 oraz kilkanaście innych festiwali).

Został wyróżniony jako jeden z 30 najlepszych na świecie fotografów spośród wielomilionowej listy zgłoszonych - jako finalista jednego z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych IFPC 2019/2020 organizowanego przez firmy Tokina i Hoya, a jego prace wystawiane są na całym świecie, w tym na największej branżowej wystawie w Japonii CP+2020, Grecji, a wkrótce również seria ponad 120 fotografii z zakończonego projektu fotograficznego dla Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej wystawiana będzie w Brukseli oraz innych krajach Unii Europejskiej.

Jest również stypendystą Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2020 r w zakresie sztuk wizualnych) , a tylko ostatnich latach realizował projekty z zakresu sztuk wizualnych dla takich beneficjentów i klientów jak: Generalna Dyrekcja Dróg i Autostrad, Politechnika Gdańska, Grand Hotel 5* by Tiffi, Hotel Natura Mazur 4*, Zarząd Transportu Miejskiego, Międzynarodowe portale turystyczne, Lineas Romero, Power Ice, Filanti, Toucan Systems, Rezydencja Miętowe Wzgórza, Złotopolska Dolina, B-Warm, Słowiński Park Narodowy i wielu innych.

Pomysłodawca i twórca Interaktywnych Kart Fotografii. Interaktywne Katy Fotografii, to zbiór łącznie ponad 45 kart i 100 filmów instruktażowych, czyli odpowiednika ponad 90 dniowego szkolenia. Na każdej karcie znajduje się inna rzecz / metoda /technika / narzędzie wykorzystywane w fotografii. Każda karta posiada unikalny kod QR i link do filmów instruktażowych wraz z wyzwaniami dla Użytkowników - przypisanymi do każdej karty, by Użytkownik mógł rozwijać swoje umiejętności w dziedzinie fotografii i postprodukcji.

Napisz lub zadzwoń, by razem przenieść naszą kreatywność w cyfrowy świat.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Olaf Sawajner
Walewska 2/21
04-017 Warszawa
NIP: 5291798719

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 06.2010
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
Magister
Społeczna Psychologia
01.2008 - 01.2009
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
Magister
Zarządzanie Procesami Szkoleniowymi
01.2009 - 12.2009
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
Magister
Psychologia sportu
01.2009 - 12.2009
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
Magister
Zarządzanie projektami
02.2009 - 12.2009
Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej
Magister inżynier
Doradztwo zawodowe
02.2013 - 03.2013
Harvard Business Review Polska
Magister
Trening trenerski w zakresie HR i zarządzania przez mapy kompetencji
Kursy i szkolenia
12.2020
Łącznie ponad 100 kursów
Doświadczenie
01.2007 - 03.2007
Kiora agencja reklamowo - marketingowo- eventowa
01.2007 - aktualnie
PROGRESS
- psychologia - zarządzanie - marketing i reklama
06.2007 - 06.2010
Doradztwo personalne i szkoleniowe
01.2008 - 02.2009
NOCSA NET CORPORATION
01.2010 - 02.2012
Sieć prywatnych placówek edukacyjnych
12.2011 - aktualnie
Grande Cru Sp. z o.o.
Od ponad 10 lat realizacja zaawansowanych programów szkoleniowych i HR dla biznesu i instytucji. W portfolio klientów m.in. największe korporacje FMCG na świecie.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2022

Bardzo polecam Pana Olafa!
Korzystałam z konsultacji z Panem Olafem przed obroną pracy licencjackiej. Pan Olaf świetnie przygotował mnie do egzaminu, jasno wyjaśnił niezrozumiałe kwestie, wskazał najważniejsze zagadnienia. Dzięki Panu Olafowi ze spokojem i pewnością siebie podeszłam do egzaminu i zakończyłam go z bardzo dobrym wynikiem. Jeszcze raz bardzo dziękuje Panie Olafie.
Karolina

Grande Cru Sp. z o.o.

Dziękuję Pani Karolino, wspólne konsultacje oraz współpraca z Panią, to była czysta przyjemność! Raz jeszcze gratuluję tak dobrego wyniku :) Pozdrawiam serdecznie.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2022

Poprosiłem o pomoc pana Olafa z dziedziny marketingu. Pan Olaf bardzo kompetentny i rzetelny w korepetycjach. Aż sam nie myślałem że będzie taki piękny efekt końcowy. Z całego serca mogę polecić p. Olafa.

Grande Cru Sp. z o.o.

Dziękuję Panie Dawidzie za dobre słowo :) Czasami wszystko zależy od podejścia i nastawienia - jeżeli wiedza trafia na podatny grunt, to i efekt finalny potrafi być spektakularny :) Pozdrawiam serdecznie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.