Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Oborniki
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Nauczycielka języka niemieckiego udzieli korepetycji - lekcji w miłej, bezstresowej dla ucznia atmosferze. Skutecznie i z efektami. Obszar nauczania : - praca z dziećmi (zakres materiału – szkoła podstawowa) - praca z młodzieżą (zakres materiału – gimnazjum, liceum) - przygotowanie do matury - praca z osobami dorosłymi.
Jestem w pełni dyspozycyjna. Doświadczenie Nauczyciel Mianowany, z wieloletnim stażem jako etatowy nauczyciel w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum. Aktywny egzaminator prac maturalnych.
Lekcje mogą odbywać się u mnie w domu lub u ucznia - z dojazdem cena do uzgodnienia.
Zapraszam do kontaktu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.