Adrian Mitoraj

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Bydgoszcz (Wyżyny)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka55 / 60 min

Adrian Mitoraj

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Hej! Zapraszam początkujących na lekcje gry na gitarze klasycznej/akustycznej/elektrycznej. Nauczę podstaw i wytłumaczę wszystko tak, żeby osoba poczuła się pewnie i była w stanie później samemu rozwijać się w tym temacie. Jeśli chcesz zacząć swoją przygodę z tym świetnym instrumentem, to zapraszam do kontaktu. Miejsce spotkań to docelowo mieszkanie w Bydgoszczy, a dokładniej na dzielnicy Fordon. Bardzo blisko Galerii Fordon. Niezły dojazd tramwajem z centrum. Jako gitarzysta działam w zespole Momenty Rock Cover Band, w którym wykonujemy Covery polskiego rocka na różnych imprezach.Nasz zespół można znaleźć na mediach społecznościowych:
Facebook: Momenty Rock Cover Band
Instagram: momenty_band

                                                                                          

Dostępność

Poniedziałek00:00 - 24:00
Wtorek00:00 - 24:00
Środa00:00 - 24:00
Czwartek00:00 - 24:00
Piątek00:00 - 24:00
Sobota00:00 - 24:00
Niedziela00:00 - 24:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2020

Polecam bardzo usługi pana Adriana. Chodzę do niego już od miesiąca i zauważyłem u siebie znaczną poprawę. Wprowadzi on was w świat muzyki ucząc od podstaw i wyjaśnień. Gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.