Jakub Matuszak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka80 / 45 min

Jakub Matuszak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Jestem studentem kierunku Jazz i muzyka estradowa UMCS, oraz czynnym zawodowo muzykiem z pasją do nauczania :). W ostatnim roku miałem przyjemność nagrać 2 płyty w radio Lublin, oraz współpracować min. z Krzysztofem Cugowskim i Tomaszem Momotem . Od 3 lat oprócz pracy na scenach czy w studio zajmuje się nauczaniem. Przez ten czas udało mi się wypracować skuteczne metody przekazywania wiedzy bazując na tym co chcą grać moi podopieczni. Nieważne czy chcesz nauczyć się grać swoje ulubione kawałki, poznać teorię muzyki czy nauczyć się swobodnie improwizować. Chętnie przekaże swoją wiedzę osobom w każdym wieku! Gwarantuje miłą atmosferę na zajęciach, szybkie rezultaty oraz przede wszystkim dobrą zabawę :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - 06.2023
UMCS
Licencjat
Jazz i muzyka estradowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2023

Super atmosfera i poczucie humoru a do tego ogromna wiedza i cierpliwość. Bardzo polecam lekcje z Kubą.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2023

Serdecznie polecam, od czasu nauki u Jakuba zmieniłem postrzeganie na spędzanie czasu z gitarą, ciągle uczę się czegoś nowego, szybko się rozwijam, a z racji elastycznych terminów nie muszę martwić się o braku możliwości spotkań, gorąco polecam.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2021

Kuba zaraża swoją pasją do muzyki. Jest osobą bardzo ciepłą i cierpliwą. Z każdego spotkania wychodzę zmotywowana do dalszej pracy.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2021

Człowiek uczący z pasją! Dzięki Kubie patrzę na gitarę i muzykę w znacznie szerszy sposób, rozwiniesz się zarówno technicznie jak i muzycznie, gwarantuję!

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2021

Każde zajęcia były przyjemnością. Indywidualne podejście, niestandardowe patenty na naukę, cierpliwość - wszystko to sprawiło, że zrobiłam szybki progres :) Na dodatek w przeciwieństwie do innych nauczycieli przy Kubie nigdy nie wstydziłam się grać dzięki super atmosferze. Polecam

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2021

Miałem wielu korepetytorów, jednak muszę przyznać, że Kuba jest z nich wszystkich najlepszy. Ma indywidualne podejście i wie jak zmotywować ludzi do nauki. Przed pierwszą lekcją bardzo się stresowałem, jednak zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony, bo najpierw miło porozmawialiśmy o swoich pasjach, co dodało mi pewności siebie. Same lekcje też były profesjonalnie prowadzone. Polecam sardecznie każdej osobie, która chce się rozwijać pod kątem muzycznym. Pozdrawiam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.