Anna Michalska

Ostatnia aktywność:
8 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Mokotów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Doświadczona (ponad 15 lat pracy, pomocy uczniom) polonistka -korepetytorka profesjonalnie, kompleksowo i skutecznie przygotuje do:

  • egzaminu po 8. klasie szkoły podstawowej
  • matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, w części pisemnej i ustnej

Oferuję efektywną naukę i przyjazną atmosferę zajęć - pomogę zrozumieć schematy egzaminacyjne,  pomogę odnaleźć klucz do rozwiązywania arkuszy maturalnych i tych po ósmej klasie i nauczę każdego, nawet najbardziej opornego ucznia, jak pisać.

Zadzwoń do mnie lub napisz wiadomość przez portal e-korepetycje - pamiętaj, by zostawić w niej numer kontaktowy do siebie.

Jeśli będę prowadziła w tym czasie zajęcia, telefon odbierze moja stażystka, Maria, która podpyta o to, w czym potrzebujesz mojej pomocy, opowie o lekcjach, o ich charakterze, zaproponuje dostępne terminy, umówi odpowiedni oraz przekaże wszelkie konieczne informacje oraz kontakt do mnie. 

 

ÓSMOKLASIŚCI:

Pomogę Wam odnaleźć się w chaosie informacyjnym i opowiem o formie egzaminu, który Was czeka. 

Przygotujemy się do niego gruntownie: nauczymy się czytać ze zrozumieniem, rozwiązywać zadania testowe, tworzyć krótkie i długie formy wypowiedzi pisemnej, wpoimy zagadnienia gramatyczne, odkurzymy lektury.

Odgonimy strachy związane z tym ważnym starciem, któremu stawisz czoła dobrze przygotowany! Uzupełniając braki edukacji szkolnej wspólnie sprawimy, że wyjdziesz z sali zadowolony - obiecuję.

 

 

MATURZYSTO:

Nauczę Cię  pracy z tekstem - przeanalizujemy wiele ich rodzajów: od recenzji, wywiadów, przez teksty krytycznoliterackie, laudacje czy przemówienia, po teksty publicystyczne i popularnonaukowe.

Będziemy pracowali z arkuszami maturalnymi stworzonymi przez CKE, maturami z minionych lat oraz materiałami proponowanymi przez wszystkie wydawnictwa edukacyjne. Wypracujemy odpowiedni schemat odpowiedzi w części „czytania ze zrozumieniem” , omówimy często występujące tu zagadnienia gramatyczne. Tym sposobem poznamy pełne spektrum możliwości tego, co może pojawić się na maturze właściwej - przećwiczymy to wcześniej!

Nauczę Cię pisać rozprawki od ich fundamentów: omówimy w sposób szczegółowy fragmenty utworów i ich problematykę; wspomagając się zadaniami kształtującymi właściwy tok myślenia, postawimy odpowiednią tezę; odwołując się do analogicznych przykładów literackich, wyprowadzimy logiczną argumentację, a następnie podsumujemy całość klarownymi wnioskami. Będziemy poruszać się zarówno w ramach kanonu lektur z gwiazdką, jak i tych komplementarnych.

Z uczniami na   poziomie rozszerzonym popracujemy nad interpretacjami tekstów teoretycznych,  ustalaniem własnego stanowiska, jego obroną i selekcją literackich ilustracji danego problemu. Nauczymy się również konstruować  analizy porównawcze tekstów.

Przygotuję Cię również do matury ustnej - pomogę interpretować i analizować teksty kultury, nauczę tworzyć wypowiedź ustną tak, by spełniała wymogi egzaminacyjne. Pomogę stworzyć siatkę skojarzeń opartą na znajomości motywów literackich i kulturowych. Sprawię, że i ta część egzaminu maturalnego nie będzie stanowiła dla Ciebie żadnego problemu.

Zapraszam!

 

O metodzie pracy online:

Podczas zajęć prowadzonych online skupiamy się na tym, by zaktywizować ucznia do pisania - czy to zadania testowe, otwarte, formy wypowiedzi krótkiej lub dłuższej - to, co na lekcjach klasycznych zostaje wypowiedziane, tu zostaje zapisane, a więc otwiera i przybliża do tego, co wydarzy się w maju.

Nasze okno skypowe staje się swoistym „wirtualnym zeszytem”, do którego uczeń może zerkać po zakończeniu lekcji, w którym zauważy swoje postępy, a także dzięki któremu przypomni sobie wszystkie wskazówki i wróci do materiałów, które otrzymał.

Choć czasami zdawać się może wolniejsza od stricte werbalnej, komunikacja pisemna sprawi, że uczeń „rozpisze się”, a więc już po kilku lekcjach pożegna problem z wyrażaniem się w tej formie.

Na lekcjach symulujemy to, co wydarzy się na egzaminie, zarówno ósmoklasisty, jak i maturalnym. Stała interakcja nie pozwoli „odlatywać myślami” - efektywność zajęć w konwencji online, ku zaskoczeniu wielu, często przewyższa te w ujęciu klasycznym. 

Sugerowany wymiar lekcji to zajęcia 90-minutowe. Lekcje mają charakter indywidualny.

 

 

Chętnie pracuję z uczniami ze zdiagnozowaną (lub podejrzewaną)   dysleksją, dysgrafią i dysortografią.

Przygotowuję do matury również uczniów po długich przerwach w nauce.

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Anna Michalska
ul. Żuławskiego 2
02-643 Warszawa
NIP: 5222842587

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 326
avatar
Błażej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2024

Po zajęciach w niedużym okresie czasowym nauczyłem się wszystkiego co najważniejsze do matury oraz pisać wypracowania. Serdecznie polecam

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2024

Szczerze polecam lekcje z Panią Anią, jest miłą i kompetentną osobą, która dostosowuję lekcję do poziomu i potrzeb ucznia. W ciągu krótkiego czasu, którego się z nią uczyłam, zauważyłam u mnie wysoki wzrost moich umiejętności pisania rozprawek.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2024

Zdecydowanie polecam Panią Anię. To bardzo miła i kompetentna osoba. Świetnie przygotowała mnie do matury z polskiego, co nie było łatwe - jestem po klasie matematyczno - fizycznej.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2024

Miałam parę spotkań przed maturą, dosłownie na miesiąc przed. Nigdy nie miałam problemów z językiem polskim, chciałam jedynie polepszyć swoje umiejętności w kwestii pisania wypracowań, szczególnie pod rozszerzenie. Wyniosłam jednak więcej, ponieważ przygotowanie do matur ustnych, które są bardzo stresujące. Pani Ania odpisywała na pytania oraz sprawdzała moje prace również dodatkowe. Polecam, szczególnie dla tych, co czują większy komfort działania za sprawą komunikacji pisemnej!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2024

Dzięki Pani Annie opanowałam trudny dla mnie materiał. Udało mi się nauczyć motywów literackich, pisania wypracowań i notatek syntetyzujących, wszystko za pomocą jej dobrego podejścia do ucznia i sposobu tłumaczenia zagadnień. Atmosfera podczas lekcji była bardzo miła, a w razie potrzeby, Pani Anna zawsze służyła pomocą. Serdecznie polecam każdemu!!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2024

Co mogę powiedzieć? Wszystko w miłej atmosferze, zawsze można u pani Anny odnaleźć słowa wsparcia jak i w pozytywnym nastroju opanować cały potrzebny materiał na egzaminy

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2024

Bardzo przyjemna Pani, super nam się wspólnie pracowało. Dostarcza bardzo dużo potrzebnego do matury materiału i pomogła mi z pisaniem dobrych rozprawek zarówna na maturę podstawową jak i rozszerzoną. Serdecznie polecam;)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2024

Lekcje z Panią Anną są pełne energii i pozytywnego podejścia.. Pani Ania sprawia, że nawet najtrudniejsze zagadnienia stają się zrozumiałe i interesujące. Dzięki lekcjom nauczyłam się naprawdę wiele. Polecam!

avatar
Wioletta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2024

bardzo serdecznie polecam zajęcia z panią Anną. Nastąpił u mnie ogromny progres w pisaniu wypracowań. Świetne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Lekcje prowadzone w bardzo miłej atmosferze.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2024

Bardzo mi pomogła z pisaniem rozprawek i ich rozszezaniu. 10/10
:0

avatar
Tymek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2024

Polecam zajęcia z Panią Michalską. Dobrze uczy i jest pomocna.

avatar
Zorian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2024

Bardzo serdecznie polecam Panią Michalską. Jej lekcje były konkretne i bardzo przyjemne.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2024

Super lekcje z super nauczycielką! Pani Ania bezproblemowo rozwiewa każdą występującą wątpliwość. Nie ma rzeczy do której możnaby się przyczepić. Elastyczne godziny i dobrze zorganizowane lekcje, nie trzeba wiele czasu, aby przerobić bardzo dużo materiału! Polecam

avatar
julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2024

Bardzo dobrze mi się pracowało z panią Anną. Dużo mnie nauczyła i przerabiałyśmy tematy według mojego uznania z czego byłam wdzięczna. W maju piszę maturę i myślę, że mi dobrze pójdzie dzięki tym zajęciom.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2023

Po korepetycjach udało się zaliczyć poprawkę z Polskiego na 54% polecam

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2023

Szczerze polecam zajęcia z Panią Anną przygotowujące do matury z języka polskiego. Bardzo doceniam Jej kompetencje i empatyczne podejście w kontakcie z młodym człowiekiem. Jest zaangażowana, chętnie pochyla się nad konkretnymi problemami, co pozwala pracować w systemie wspierającym aktualne potrzeby ucznia. Maturę zdałem z wynikiem w pełni satysfakcjonującym i czuję, że ten cel osiągnąłem dzięki współpracy z Panią Anną.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Polecam serdecznie przygotowanie do matury rozszerzonej z polskiego z Panią Anią! Dwa miesiące pisania pod jej okiem po 4 latach przerwy od liceum skończyły się wynikiem 95%. Nie mogłabym być bardziej zadowolona :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2023

Zdalne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i syn dostał 80%, myślę, że jest to bardzo dobry wynik. Dziękujemy. Polecamy!!!

avatar
Milana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2023

Bardzo dobre przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Serdecznie polecam!

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2023

Bardzo miła atmosfera, wiele można się nauczyć. Dziękuję za Pani wsparcie!

avatar
weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2023

bardzo miła atmosfera, wiele się nauczyłam i przestałam się bać egzaminu ósmoklasisty. Otrzymałam z próbnego 90%. Bardzo serdecznie polecam

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2023

Bardzo owocne i przyjemne korepetycje, gorąco polecam.

avatar
Maksymilian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2023

Super korepetycje. Pani Ania posiada duży materiał, który pomaga w przygotowaniu do egzaminu. Serdecznie polecam.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2023

Zajęcia idealnie utrwaliły mi zaproszenie i ogłoszenie, ułatwiły pisać rozprawkę, a no dodatek rozwiązywać tą drugą część egzaminu. Polecam

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2023

Zajęcia były przyjemne i bardzo mi pomogły. Dzięki Pani nie stresuje się już rozprawką lub opowiadaniem. Polecam!!!!

avatar
maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2023

Zajęcia z Panią Anią zdecydowanie mi pomogły przez co czuję się pewnie idąc na egzamin. Serdecznie polecam każdemu

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2023

Zajęcia z Panią Anią bardzo pomogły mi w przygotowaniach do e8 i bardzo dużo z nich wyniosłam. Zawsze gdy czegoś nie rozumiałam Pani spieszyła mi z wyjaśnieniem i dobrą radę. Dziękuje ślicznie i polecam każdemu!

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2023

Mimo, że lekcje z Panią Anią rozpoczęłam zaledwie półtora miesiąca przed maturą, bardzo pomogły mi usystematyzować cały materiał i przygotować się do matury rozszerzonej oraz ustnej. Serdecznie polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2023

Zajęcia bardzo mi pomogły, jeśli chodzi o pisanie - właśnie tego potrzebowałam. Forma w jakiej odbywają się zajęcia jest naprawdę spokojna i mogę się skoncentrować na pracy. Pani Ania zawsze służy pomocą i dobrą radą jeśli czegoś nie rozumiem <33

avatar
kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2023

Zajęcia były bardzo przydatne oraz prowadzone w ciekawy sposób. Serdecznie polecam.

avatar
Oliwier
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2023

Korepetycje z języka polskiego, które odbywałem z Panią Anią, były niesamowicie pomocne i godne polecenia. Miałem zaszczyt pracować z osobą, która posiada głęboką wiedzę na temat języka polskiego i umiejętnie przekazuje ją swoim uczniom. Dziękuje ślicznie i polecam każdemu!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2023

Zajęcia z Panią Anną to nic,poza pracą nad tym co sprawia trudność i klopoty.Bez stresu i w miłej atmosferze Pani Ania wytlumaczy wszystko,podesle super opracowania i odpowie na pytania. Serdecznie polecam,bardzo dobre przygotowanie do matury i innych egzaminów.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2023

Lekcje z Panią Anią były bardzo pomocne w przygotowaniu do matury zarówno pisemnej jak i ustnej. Dużo z nich wyniosłam. Polecam wszystkim przyszłym maturzystom!

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2023

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Ania. Zajęcia były bardzo pomocne i materiały, które dostałam oraz pomoc Pani Ani dużo mi rozjaśniły i pomogły w przygotowaniach do matury z rozszerzonego polskiego. ☺️

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2023

Super, Pani Anna bardzo pomogła mi w przygotowaniu do matury pisemnej i ustnej.

avatar
Eryka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2023

Super korepetycje! Bardzo mi pomogły w przygotowaniu się do egzaminów:)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2023

W pół roku przygotowałam się z Panią Anią do matury rozszerzonej z polskiego nie będąc w liceum w klasie z rozszerzonym polskim. Wszystko wytłumaczone od podstaw, bez niepotrzebnych zapychaczy, same konkrety i ćwiczenia doskonalące umiejętności potrzebne do napisania egzaminu. Polecam ❤️

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2023

Bardzo dobre korepetycje! Pozwoliły mi uporządkować wiedzę i wyćwiczyć się w rozwiązywaniu arkuszy maturalnych. Bardzo polecam :-)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2023

Matura po lekcjach z Panią Anną była dla mnie łatwiejsza niż myślałam. Pomogła mi przygotować się do formatu arkuszy oraz do matury ustnej, z której dostałam 83%. Pomogła mi z moją wiedzą i sposobem nauki. Bardzo polecam, szczególnie jeśli woli się pisać wiadomości niż rozmawiać ustnie.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2023

Matura była dla mnie sporym wyzwaniem. Dzięki Pani Ani nauczyłam się umiejętnie posługiwać się językiem, zdobyłam szerszą wiedzę na temat lektur oraz dobrze przygotowałam się do matury ustnej :)

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2023

Najlepsze korepetycje! Polecam każdemu! Przed maturka bardzo się stresowałam że mam nie uporządkowana wiedze a Pani Ania pomogła mi wszystko złożyć w całość :)
Super lekcje i bardzo przyjemna atmosfera! Jeszcze raz polecam!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2023

Jako maturzystka podchodząca do matury w nowej formule, początkowo czułam się bardzo niepewnie. Zajęcia z Panią Anną zdecydowanie pomogły mi poszerzyć wiedzę i rozwiały wszelkie moje wątpliwości. Wsparcie i cała atmosfera sprawiły, że nauka była znacznie przyjemniejsza:)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2023

Matura z polskiego w nowej formule, to duże wyzwanie i stres. Dzięki zajęciom z Panią Anią, czuję się zdecydowanie lepiej przygotowana do tego wyzwania.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2023

Pani Ania bardzo dobrze umie wytłumaczyć wszelkie tematy, zagadnienia. Dzięki Pani Ani nauczyłem się pisać rozprawkę.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2023

Na początku język polski nie był moją mocną stroną, ale teraz czuję się w nim pewniej. Zajęcia były bardzo przyjemne i pomocne, dużo materiałów, z których wiele się nauczyłam

avatar
Aleks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2023

Materiały, które przerabiałem na zajęciach były bardzo pomocne. Czuję się o wiele pewniej wobec swojego wyniku na maturze. Bardzo polecam!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2023

Bardzo przyjemne były zajęcia z Panią Anną. Bardzo mi pomogły w nauce do matury. Polecam każdemu.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2022

Zajęcia z Panią Anią były cały czas prowadzone w miłej atmosferze, a nietypowa forma prowadzenia korepetycji absolutnie nie przeszkadzała w zdobywaniu wiedzy. Pani Anna jest zdecydowanie godna polecenia, osiągnęłam dzięki niej bardzo wysokie wyniki z matury, czego przed zajęciami się kompletnie nie spodziewałam. Polecam baaardzo :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2022

Te korepetycje są świetnym przygotowaniem do egzaminu ósmoklasisty. Z nich dowiedziałem się wiele informacji, których w szkole bym się nie dowiedział. Moja umiejętność formułowania prac pisemnych bardzo się poprawiła. Wielkim atutem tych zajęć jest ciągły dostęp do odpowiednich materiałów, jak i możliwość zadawania wielu pytań dotyczących omawianego tematu. Atmosfera przebiegających lekcji byłą bardzo miła i przyjemna, można było odczuć ciągłą interakcję przez chat. Z całego serca polecam korepetycje Pani Anny.

avatar
Tymek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2022

Dla osób, które się czują z czegoś nie pewnie te lekcje to mienią (NA LEPSZE)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2022

Jestem zachwycony zajęciami. Pani Anna świetnie przygotowała mnie do egzaminu i to w przemiłej atmosferze.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2022

Polecam każdej osobie ZESTRESOWANEJ, zajęcia przynoszą dużo spokoju, układają w głowie cały ten informacyjny chaos wyniesiony ze szkoły:) Dzięki formie komunikacji pisemnej znacznie łatwiej było mi się zmotywować do nauki, nawet, gdy leżałam zasmarkana w łóżku.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2022

Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze. Pani Ania zawsze stara się naprowadzić zagubioną owieczkę na właściwą drogę, kiedy to nie wiadomo co dalej począć z interpretacją danego dzieła. Serdecznie polecam każdemu !

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2022

Jestem zachwycona korepetycjami z Panią Anna Michalską. Lekcje przebiegały w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze. Otrzymywałam odpowiedź na każde pytanie. Na lekcje zawsze przychodziłam z radością. Pani Anna potrafi nie tylko doskonale wytłumaczyć każde zagadnienie, lecz także udzielić wsparcia. Wyniosłam ogromną wiedzę odnośnie pisania prac maturalnych i czuję, że dobrze napiszę egzaminy z języka polskiego. Uważam, że te lekcje pozwalają również rozwinąć swoje zdolności literackie. Po kilkumiesięcznej pracy z Panią Anną zauważyłam, iż coraz łatwiej przychodzi mi pisanie nie tylko rozprawek, lecz także wierszy lub opowiadań. Te korepetycje natchnęły mnie do brania udziału w konkursach literackich. Zdecydowanie mogę polecić tę nauczycielkę. Będę wspominać Panią Annę z łezką w oku.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2022

Polecam z całego serca! Nie posiadając rozszerzenia z polskiego w szkole w niecały miesiąc nauczyłam się bardzo dobrze formułować rozprawkę na poziomie rozszerzonym, dzięki współpracy z Panią Anią jestem pewna, że matura nie będzie trudnym wyzwaniem :)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2022

Czuję się świetnie przygotowana do matury z rozszerzonego polskiego. Na zajęciach była luźna i miła atmosfera! Bardzo polecam :)

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2022

Jestem bardzo zadowolona z zajęć :)) Jestem na profilu matematyczno-fizycznym i dosyć późno zdecydowałam się pisać rozszerzony polski, a w szkole nie mam go na tym poziomie. Wychodziłam z poziomu podstawowego i nie wiedziałam jak wygląda rozszerzenie, a teraz czuję, że jestem na nie bardzo dobrze przygotowana! Atmosfera na zajęciach jest przemiła, Pani bardzo pomaga i podpowiada,, bez problemu odpowiada na pytania i dysponuje bardzo dużą ilością dobrych materiałów, w tym opracowań! Podsumowując bardzo polecam!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2022

Bardzo serdecznie polecam zajęcia z Panią Anią. Podstawową maturę napisałam zupełnie bez problemów, a do rozszerzonej czuje się też świetnie przygotowana :) Pisanie prac stało się dzięki Pani Ani przyjemnością i pomogło mi odkryć, że jest to coś, co lubię. Bardzo polecam!!!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2022

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią Anią w ramach przygotowania do matury rozszerzonej z języka polskiego! Przemiła atmosfera, mnóstwo przydatnych materiałów i ogromne wsparcie, które jest bardzo potrzebne, aby uwierzyć w swoje możliwości i umiejętności! Polecam z całego serca! :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2022

Polecam :) Czuje się dobrze przygotowana do matury

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2022

wszystko super, późno zdecydowałam się na maturę rozszerzoną, a dzięki pracy na zajęciach uspokoiłam się i czuje się naprawdę przygotowana

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2022

Bardzo polecam. Forma zajęć sprzyja skupieniu się na pisaniu prac oraz arkuszy maturalnych. Czuję się bardzo dobrze przygotowana do matury

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2022

Polecam :)) Zajęcia bardzo pomogły mi w pisaniu rozprawek i czuje się przygotowana ;p

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2022

Świetne zajęcia, pomagały mi bardzo przez całe liceum:)

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2022

Polecam, miła atmosfera. Czuję się przygotowany

avatar
Eryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2022

Bardzo polecam, miła atmosfera zajęć, czuje się dobrze przygotowany do matury.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2022

Pani Ania przyjęła mnie w ostatniej chwili (dwa tygodnie przed maturą), ale znalazła dla mnie całkiem sporo czasu. Dzięki tym kilku lekcjom czuję się zdecydowanie pewniej co do matury i liczę na dobry wynik.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2022

Inna forma zajęć niż dotychczas miałam, ale bardzo się sprawdziła. Pani chętnie odpowiadała na każde zadanie pytanie; solidne przygotowanie do matury; atmosfera na lekcjach bardzo sprzyjająca nauce.

avatar
Samuel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2022

Ostatnie miesiące pracy z Panią Anią przygotowały mnie do matury zaskakująco dobrze, jak na krótki okres czasu, w którym operowaliśmy. Zdecydowanie najważniejszą wartością jaką wyniosłem ze wspólnych zajęć to pisanie rozprawek, które teraz są dla mnie schematycznie jasne.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2022

Zostałem wyśmienicie przygotowany do matury. Lekcje były przydatne i ciekawe. Bardzo polecam !

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2022

Bardzo polecam, miła atmosfera zajęć, czuję się bardzo dobrze przygotowany do matury :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2022

Swietnie przeprowadzone zajęcia. Mimo, że zapisałam się na tydzien przed maturą, to jestem w stanie powiedzieć, że te Pani Ania naprawdę nauczyła mnie pisac rozprawkę. Miła atmosfera i świetne rezultaty:)

avatar
Beniamin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2022

Bardzo polecam!

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2022

Lekcje mi się bardzo podobały, dużo ciekawych materiałów które są potrzebne do matury. Serdecznie polecam.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2022

Serdecznie polecam zajęcia z panią Anią! Forma zajęć jak i przekazania informacji, wiedzy, a także uwagi bardzo mi pomogły. Czuję się swobodniej w kwestii matury. ;D

avatar
Fabian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2022

Świetny dobór materiałów, starannie omówione lektury. Ogólnie świetne przygotowanie przed maturą . Serdecznie polecam !

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2022

zajęcia jak najbardziej pomocne, Pani Anna pomogła mi rozwiać wszystkie wątpliwości i czuję się dobrze przygotowana do matury!

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2022

Polecam, lekcje dobrze przygotowują do matury. Pisanie rozprawek na lekcjach i stosowanie się do wszelkich uwag bardzo pomaga w polepszeniu jakości każdego następnego wypracowania.

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2022

Jestem tegoroczną maturzystką, i dzięki pomocy Pani Ani czuję się bardzo dobrze przygotowana do egzaminu. Forma lekcji oraz sposób ich przeprowadzania w moim przypadku spisał się świetnie, mogłam samodzielnie pracować, a później zadawać pytania i rozwiewać wszelkie moje wątpliwości. Bardzo dziękuję za otrzymaną pomoc i wsparcie !

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2022

Polecam, można się dużo nauczyć. Dzięki dużej ilości pisania ćwiczy się umiejętność odpowiedniego przekazywania myśli na kartkę.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2022

Bardzo polecam korepetycje z Panią Anią. Miła atmosfera, dobre przygotowanie z lektur oraz możliwość pisania wielu rozprawek :))

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2022

Rzadko piszę opinie w internecie ale naprawdę polecam te zajęcia!! Matura tuż, tuż, a ja obudziłam się mówiąc delikatnie nieco późno ;) System powtórek, pisanie, pisanie, pisanie (do znudzenia:)) i dużo cierpliwości dla takich jak ja. Pani Ania tchnęła we mnie nadzieję, że to może się jeszcze udać i to całkiem nieźle. Fakt, że na lekcjach piszemy, a nie mówimy, pozwala mi wrócić do naszych prac, wskazówek, notatek. Zwykle lekcje online słyszałam jednym uchem a drugim wypuszczałam. Tu jest inaczej. Dla niezdecydowanych i tych, którzy chcą poćwiczyć pisanie - to dobre miejsce by to zrobić!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2022

Przygotowuję się do matury rozszerzonej i szczerze polecam współpracę z Panią Anną!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2022

Świetne zajęcia powtórkowe do matury. Polecam :)

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2022

Polecam zajęcia z Panią Anną!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2022

Bardzo podobają mi się lekcje z Panią Anią, bo uczę się pisać rozprawki i układam sobie całą wiedzę przed egzaminem ósmoklasisty. Polecam :)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2022

Serdecznie polecam Panią Annę - przygotowała mojego starszego syna do matury i w tym roku pracuje z młodszym. W obu przypadkach jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy - lekcje są konkretne, z naciskiem na egzamin i co najważniejsze - widać efekty współpracy w postaci poprawionych wyników, jak i większej płynności w pisaniu wypracowań.

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2022

Bardzo polecam! Pani Anna dała mi bardzo dużo wskazówek dotyczących rozprawek - widać, że ma duże doświadczenie w nauce i wie jak skutecznie przygotowywać do matury. Jestem bardzo zadowolony.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2022

Świetne przygotowanie do matury, Pani Ania ma super system nauki!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2022

Fajne lekcje, polecam

avatar
Stasiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2022

Świetne przygotowanie do matury w formie online. Przede wszystkim cieszę się z rozwijania umiejętności pisania rozprawek, ale też z powtórki materiału. Bardzo polecam Panią Annę każdemu maturzyście!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2022

Bardzo polecam te lekcje - dużo piszę, dzięki czemu czuję się w tym znacznie lepiej i powtarzam wszystko po kolei do egzaminu ósmoklasisty. Super przygotowania, dziękuję za pomoc :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2022

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Pani Anna pomaga naszemu synowi w ostatniej klasie szkoły podstawowej. Znacznie poprawił oceny oraz dostał wysoki wynik z egzaminu próbnego, więc jesteśmy przekonani, że to zasługa pracy wspólnej z Panią Anną. Też możliwe jest przełożenie czasem zajęć, co nam pomaga. Polecamy serdecznie.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2022

Super zajęcia! Obejmują wszystkie tematy, które muszę powtórzyć do egzaminu ósmoklasisty. Pani korepetytorka pomaga mi w nauce pisania wypracowań, przesyła dużo materiałów powtórkowych z lektur i motywuje do nauki języka polskiego. Polecam!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2022

Z Panią Anną przygotowania do egzaminu dojrzałości to sama przyjemność - skupiamy się na powtórzeniu materiału, który najbardziej przyda mi się do napisania matury, a dzięki formie pisanej zauważyłem u siebie dużą poprawę zasobu słownictwa i sposobu wypowiedzi pisemnej. Zdecydowanie poleciłbym te lekcje każdemu.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2022

Na tych zajęciach moja córka potrafi się bardzo skupić i maksymalnie wykorzystuje czas lekcji. Pani Anna dysponuje różnymi materiałami ze skondensowaną wiedzą, które pomagają w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty. Minęły dopiero 3 miesiące naszej współpracy, a córka zauważyła u siebie znaczne poprawy w pisaniu wypracowań i lepsze wyniki z egzaminów próbnych. Dziękujemy za pomoc i polecamy wszystkim.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2022

Mieszkam w małej miejscowości, przez co zdecydowałam się poszukać doświadczonego korepetytora, który pomoże mi w przygotowaniach do matury w formie online. Pani Anna ma opracowany świetny system zajęć z języka polskiego, w którym skupiamy się na pisaniu, a właśnie ćwiczenia rozprawek najbardziej brakuje mi w szkole. Jestem bardzo zadowolona z tych zajęć, polecam!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
9 stycznia 2022

Zupełna pomyłka. Lekcja próbna (którą obserwowałem z boku) wyglądała jakby bot wyświetlał slajdy, prawie żadnej interakcji nauczyciela z dzieckiem aby poznać jego słabe strony. Po lekcji brak kontaktu aby podsumować / ustalić kolejne kroki. Słabo edukacyjnie / słabe podejście do klienta. Ale 120 PLN skasowane, duży niesmak, nie polecam.

PRZELITERUJ Anna Michalska

Panie Tomku, przykro mi, że źle Pan trafił... ale chyba nie do mnie :)
Stawka, którą Pan podaje nie dotyczy moich lekcji. Sposób prowadzenia lekcji również - forma, którą wypracowałam z moimi uczniami przez lata, zakłada stałą interakcję, zwrotność kontaktu, a także zapis całości naszych edukacyjnych ruchów oraz kompletne skupienie na konkretnym uczniu (lekcje mają charakter wyłącznie indywidualny).
Robię wszystko, co w mojej mocy, by poznać każdego z moich uczniów i znaleźć sposób na to, by jak najskuteczniej mu pomóc. Całe szczęście zazwyczaj się to udaje! Moich uczniów nie nazywam też klientami - chcę wierzyć, że połączy nas tu coś więcej niż relacja biznesowa, o której Pan pisze.
Mam nadzieję, że uda się Panu znaleźć osobę, która spełni Pana oczekiwania.

Łączę pozdrowienia i życzenia samych sukcesów!
Anna Michalska

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2021

Dzięki zajęciom z Panią Anną czuję się znacznie spokojniejsza. Powtarzamy po kolei wszystkie braki w wiedzy, a materiały otrzymane na lekcjach są bardzo pomocne też do pracy samodzielnej. Ćwiczymy różne zadania maturalne, czego brakowało mi w szkole - myślałam, że radzę sobie z polskim, ale zadania na maturze są zupełnie inne. Przestraszyła mnie wizja o pisaniu rozprawki, co jest właściwie najważniejsze na egzaminie, ale u Pani Anny cały czas piszemy i rozwijam swoje umiejętności. Bardzo polecam :))

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2021

Pani Ania pomogła mi w pisaniu różnych wypracowań, z czym miałem zawsze problemy. Dzięki lekcjom z gramatyki i lektur nadrobiłem dotychczasowe zaległości z zajęć zdalnych. Bardzo polecam te lekcje.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2021

Polecam :) Korepetytorka jest bardzo sympatyczna, wszystko dobrze tłumaczy i poprawia moje błędy w trakcie zajęć. Bardzo lubię dostawać materiały powtórkowe, które ułatwiają mi przyswoić bieżącą wiedzę.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2021

Dziękuję za pomoc. Zajęcia są bardzo konkretne i efektywne, takie, jakich potrzebowałam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2021

Bardzo polecam skorzystać z pomocy Pani Anny. Początkowo nie byłam przekonana do zajęć przez Skype, ale syn jest bardzo zadowolony z zajęć. Pani Anna uczy, jak poprawnie pisać rozprawki i widzimy dużą poprawę - syn już nie ma takiej dużej blokady przed pisaniem i poprawił oceny z dotychczasowych wypracowań.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2021

Super lekcje - przygotowuję się do matury podstawowej i rozszerzonej, dzięki Pani Annie wiem, jak mam się uczyć :) Ćwiczymy wszystkie formy wypracowań, powtarzam wiedzę z lektur, ale też ćwiczę różne zadania maturalne. Odpowiada mi nauka online - nie tracę czasu na dojazdy i wszystko mam zapisane w komputerze do dalszej nauki

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2021

Pani Anna świetnie motywuje do nauki polskiego, jest bardzo rzeczowa i uzupełnia wszystkie braki szkolne. Syn jest zadowolony z zajęć oraz udało mu się poprawić oceny.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2021

Pani Anna to pierwsza nauczycielka języka polskiego, z którą potrafię się czegoś nauczyć :) Polecam wszystkim, a szczególnie osobom, które nie potrafią pisać rozprawek i oczekują konkretnego podejścia do nauki polskiego.

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2021

Bardzo polecam Panią Anię - moja córka jest bardzo zadowolona z lekcji i materiałów, które otrzymuje. Pani Ania bardzo konkretne podchodzi do nauki polskiego, zna doskonale wymogi egzaminacyjne i wykorzystuje czas zajęć w stu procentach.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2021

Pani Anna jest świetną nauczycielką - zdążyliśmy już wspólnie nadrobić moje spore braki, a teraz skupiamy się na przygotowaniach do matury. Nareszcie też ktoś mnie uczy, jak pisać rozprawki - do tej pory miałem z tym duże problemy i w szkole rzadko kiedy mam zadawane wypracowania. Polecam

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2021

Pani Ania świetnie przygotowała mojego syna do egzaminu ósmoklasisty. Dzięki Pani Ani syn w 4 miesiące nauczył się pisać wypracowania, z czym był olbrzymi problem.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2021

Serdecznie polecam, świetne przygotowanie do pisania prac maturalnych. Bardzo efektywna forma przygotowania i wszystko w miłej atmosferze. Matura zdana na 94%!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2021

Serdecznie polecam , cudowne lekcje z który można wiele się dowiedzieć.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2021

Bardzo polecam Panią Annę, w kilka tygodni moje pisanie rozprawek bardzo się poprawiło. Materiały które dostawałam były bardzo pomocne, informacje w nich były dobrze posegregowane i miały dużo szczegółowych wskazówek.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2021

Świetne lekcje, bardzo miła i motywująca atmosfera. Przygotowanie do matury na wysokim poziomie, u siebie już po paru lekcjach zauważyłem poprawę, jeśli chodzi o pisanie rozprawek i czytanie ze zrozumieniem. Oprócz tego znakomite opracowania i streszczenia lektur. Polecam i bardzo dziękuję za zajęcia!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2021

Dzięki Pani Michalskiej zrozumiałem jak poprawnie napisać rozprawkę oraz jak pracować z tekstem. Na plus jest również forma zajęć podczas której mogłem się na bieżąco dowiedzieć co robię dobrze a nad czym muszę jeszcze popracować. Serdecznie polecam!

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2021

Z Panią Anią zrobiłyśmy ekspresowe przygotowanie do poprawy podstawy z polskiego. Pomimo niewielkiej ilości czasu, udało nam się sukcesywnie przerobić kilka wypracowań. Otrzymałam również ogrom pomocnych materiałów i wsparcia. Mogę z pewnością polecić zajęcia z Panią Anną! :)

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2021

Polecam, przez 6 lat nikt mnie tak nie nauczył pisać rozprawek jak Pani Anna w ciągu miesiąca. Materiały jakie otrzymywałem znacząco poprawiły moje zdolności samodzielnego myślenia i wyciągania wniosków. Sama Pani Anna bardzo miła i przyjazna uczniowi. Z czystym sercem mogę polecić Panią Annę :).

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2021

Polecam, świetna współpraca. Nadrobiłem to czego nie zrobiłem w szkole dzięki Pani Annie.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2021

Osobiście polecam! Zajęcia z panią Anią pozwoliły na przyswojenie formy rozprawki rozszerzonej. Dodatkowo materiały, które zapewniała i forma zajęć to duże atuty. W poniedziałek odebrałam wyniki 90% z matury z polskiego na obu poziomach! Dziękuję

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Serdecznie polecamy zajęcia z Panią Anną. Dzięki lekcjom z Panią Anną udało się synowi nadrobić ogromne zaległości z języka polskiego i przygotować do matury na poziomie zarówno podstawowym jak i rozszerzonym (zdane). Pani Anna fantastycznie motywuje do pracy, jest bardzo pozytywnie nastawiona i wciąga w pisanie prac maturalnych, tak że uczeń z coraz większą swobodą potrafi formułować swoje myśli. Syn bardzo lubił lekcje z Panią Anną i chętnie poświęcał na to niedzielne popołudnia. Świetna robota Pani Anno, bardzo dziękujemy za pomoc.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Matura zdana na 91 % dzięki Pani Michalskiej :) Super przygotowanie do pisania rozprawki. Polecam gorąco!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Najlepsza!!! Nie chodziłam na polski rozszerzony w szkole, zaczęłam zajęcia przez Skype z panią Anną na początku tego roku i dziś odebrałam wynik 95% z matury z polskiego rozszerzonego. Polecam całym serduszkiem.

avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Dzięki Pani Michalskiej zrozumiałam jak tak naprawdę poprawnie napisać rozprawkę i opowiadanie. Dotychczas miałam z tym ogromny problem a odkąd zapisałam się na zajęcia nawet po ocenach widzę, że zdecydowanie się poprawiłam. Teraz wiem, że jestem już w pełni przygotowana do egzaminów.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Pani Michalska jest bardzo dobrym nauczycielem. Pomogła mi przygotować się do egzaminu ósmoklasisty oraz sprawiła, że czuję się pewniej. Dała dużo pomocniczego materiału który będzie przydatny w przyszłości.

avatar
Emil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Bardzo dobry nauczyciel, z przygotowaną dużą ilością materiałów ułatwiających skuteczną naukę do egzaminu (w moim przypadku - ósmoklasisty). Lekcje prowadzone były w spokojnej atmosferze, a rozwiązane arkusze i przeczytane teksty oraz wykonane ćwiczenia umożliwią mi, mam nadzieję, dobre zdanie egzaminu ósmoklasisty. Dziękuję!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Pani Ania bardzo mi pomogła, nigdy bym się tak sam nie nauczył. Na każdej lekcji mogłem sam sobie wybrać temat co mi bardzo pomogło. Lekcje te były prowadzone w przyjaznej atmosferze.

avatar
Ivo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Pani Ania jest bardzo pomocna, miła i przyjazna. Świetna współpraca. Serdecznie polecam!

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Bardzo dziękuję Pani Ani. Gdyby nie Pani Ania nigdy bym się nie nauczył tylu rzeczy. Pozdrawiam

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Bardzo mi się podobały zajęcia. Super atmosfera. mogłam wybrać, który materiał sprawiał mi trudność a wtedy otrzymałam różne opracowania. Polecam.

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Bardzo mi się podobały zajęcia z Panią Anią - prowadzi je w przyjemnej atmosferze, na każdych zajęciach mogłam wybrać, który materiał chcę powtórzyć. Wreszcie przestałam bać się pisania rozprawek i znacznie lepiej idzie mi rozwiązywanie testów próbnych :) Jestem spokojna przed jutrzejszym egzaminem!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Dziękuję Pani Annie za przygotowanie mojej córki do egzaminu ósmoklasisty - mimo ogromnych braków wynikających z gorszej jakości zajęć szkolnych w trakcie pandemii, Pani Anna powtórzyła cały materiał z Olą, nauczyła ją czytać ze zrozumieniem oraz wspólnie napisały wiele wypracowań. W razie potrzeby na pewno ponowimy współpracę z Panią Anną w trakcie liceum.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Zajęcia mogę polecić w 100%. Pani Anna przygotowała mojego syna do egzaminu ósmoklasisty. Zajęcia prowadzone były na wysokim poziome, bezstresowo i w sympatycznej atmosferze, co pozwala szybko pokonywać problemy z rozwiązywaniem zadań i pisaniem wypracowań. Dodatkowo syn otrzymywał różnorodne materiały, z których mógł korzystać po zajęciach.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Na korepetycjach u Pani Anny jest inaczej niż gdziekolwiek indziej a syn próbował wielu opcji. Podoba mi się to, że to nie nudny wykład a praca taka jak na egzaminie. Dzięki temu, że wreszcie pisze jestem spokojna o jego egzamin. Polecam niezdecydowanym spróbować skutecznych zajęć zdalnych - okazuje sie, ze można!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2021

Pani Ania przygotowywała moją córkę do poprawy oceny na koniec semestru (udało się), a teraz uczyły się do egzaminu ósmoklasisty. Zajęcia są dobrą powtórką lektur, zasad pisania, czytania różnych tekstów ze zrozumieniem.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2021

fajne lekcje, bardzo polecam :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2021

Serdecznie polecam. Pani Ania jest świetną nauczycielką która potrafi zaadaptować się do indywidualnej osoby. Na lekcjach powtórzyłem lektury, prace pisemne oraz wszystkie zagadnienia do egzaminu. Bardzo dziękuję za całą pomoc. :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2021

Pani Anna jest osobą niezmiernie cierpliwa, a także z darem nauczania. W tylko 2 tygodnie przed egzaminem moje przewidywane wyniki wzrosły niezmiernie. Nic tylko polecać, super korepetycje :)!

avatar
Franciszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2021

Swietne lekcje, bardzo goraco polecam :)

avatar
Oliwia M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2021

Pani Ania świetnie przygotowała mnie do egzaminu ósmoklasisty. Dzięki niej nauczyłam się pisać prace pisemne, które z początku sprawiały mi trudność. Zrobiłam również bardzo wiele arkuszy, powtórzyłam lekturę, a także gramatykę. Jestem Pani naprawdę bardzo wdzięczna. Dziękuję!

avatar
Mateusz K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2021

Bardzo przyjemne lekcje, zachęcające do brania udziału w lekcjach j. polskiego i wyśmienicie przygotowujące do egzaminu 8-klasisty. Dzięki pani Ani, dostałem się do wymarzonego liceum (nawet przed rzeczywistem egzaminem 8-klasisty). Charyzma Pani prowadzącej zajęcia poprawia humor na resztę całego dnia i dobrą energia zachęca do dalszej nauki. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że jest to najlepsza nauczycielka języka polskiego w moim życiu.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2021

Bardzo przyjemne lekcje i dużo przydatnych materiałów. Serdecznie polecam.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2021

Zajęcia prowadzone w bardzo przyjazny, profesjonalny sposób. Współpraca z Panią Anią to była dla mnie ogromna przyjemność, z czystym sumieniem polecam!

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2021

Lekcje są prowadzone w bardzo dobrym systemie, który był skupiony na ciągłym posługiwaniu się językiem pisanym. Dostałem ogrom niezbędnych materiałów i wskazówek, dzięki którym nauka stała się o wiele łatwiejsza. Moja umiejętność pisania rozprawek wskoczyła na zupełnie inny poziom. Lektury zostały odświeżone, a dzięki pomocom naukowym, jakie uzyskałem, ich zrozumienie okazało się banalnie proste, a przy tym rzuciło nowe spojrzenie na niektóre z nich. Tak miła i otwarta osoba to przełożenie na znakomitą atmosferę podczas całego toku nauczania. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy i serdecznie polecam wszystkim!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2021

Bardzo serdecznie polecam! Dzięki tym lekcjom naprawdę dużo się nauczyłem w przygotowaniu do matury po latach. Przemiła atmosfera, dobre materiały i naprawdę świetnie spędzony czas.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2021

Wszystko super bardzo polecam. Dzięki Pani Ani nauczyłem się pisać rozprawki :) BARDZO POLECAM :)

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Zajęcia oceniam na bardzo skuteczne, podczas przygotowania pod maturę rozszerzoną usystematyzowałam wiedzę i idę na egzamin z pełną pewnością :)

avatar
Emilka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Wszystko na plus, niesamowicie empatyczne zajęcia! Ja jestem zakochana❣️

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Przez kilka miesięcy przygotowywałam się z Panią Anią do matury z polskiego na poziomie rozszerzonym. Jest to osoba niezwykle miła, pomocna i z szeroka wiedzą. Dzięki niej usystematyzowałam wiedzę, nabyłam mnóstwo nowej i idę jutro na egzamin bez strachu. Polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Pani Anna jest przesympatyczną osobą, wyrozumiałą oraz cierpliwą. Nigdy nie demotywowała do nauki i pracy - wręcz przeciwnie. Zawsze chwaliła, a gdy coś nie szło, to nie krytykowała, tylko pomagała i tłumaczyła. Czuję się świetnie przygotowana do matury rozszerzonej i jestem pewna, że dzięki pomocy Pani Anny sobie poradzę.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Na zajęciach z Panią Anną zostałam kompleksowo przygotowana do matury z języka polskiego na poziomie rozszerzonym i zyskałam odpowiedź na każde nurtujące mnie pytanie, przy okazji w miłej atmosferze - pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do ucznia zagwarantowane. Z całego serca mogę więc polecić korepetycje każdemu, komu zależy na zdaniu egzaminu dojrzałości na wysokim poziomie!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Dzięki systematycznym zajęciom z panią Anią, naprawdę zaczęłam się czuć pewnie w tym, że uda mi się zdać maturę podstawową oraz rozszerzoną. Same efekty dostrzegłam już na podstawie, a rozszerzeniem już się nie muszę przejmować czując się pewnie w tym co wiem i potrafię. Naprawdę bardzo dziękuję pani Annie za nasze zajęcia i serdecznie polecam.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Przygotowania z Panią Anną do matury były bardzo owocne, dzięki systematycznej pracy mogłam ugruntować swoją wiedzę i czuję się dobrze przygotowana. Polecam serdecznie.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Pomimo krótkiego czasu pracy bardzo wiele wyniosłam z zajęć i widziałam swój rozwój, z każdym tygodniem zajęć. Bardzo polecam.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Dzięki zajęciom z Panią Anną, mogłam usystematyzować wiedzę i nauczyć się jak dobrze z niej korzystać. Mimo krótkiego czasu współpracy, czuję się gruntownie przygotowana do matury. Ilość materiału i wypracowań, które zdążyłyśmy przerobić pozwala mi dziś mieć spokojną głowę przed jutrzejszym egzaminem. Pani Anna potrafiła odpowiedzieć na każde nurtujące pytanie i zawsze miała dla mnie czas. Serdecznie polecam!

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Z panią Anią uczę się od października. Moim celem jest poprawa matury rozszerzonej, do której czuję, że dopiero teraz jestem przygotowana! Co tygodniowe spotkania wiązały się ciągłym pisaniem wypowiedzi. Bardzo dużo mi to pomogło i sama widziałam, z tygodnia na tydzień, różnicę w moich rozprawkach. Zadawane pytania, sugestie i dziesiątki arkuszy na pewno nie poszły na marne! Idę na jutrzejszy egzamin bardzo spokojna. Z całego serca polecam naukę z panią Anią przyszłym maturzystom, na prawdę warto!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Serdecznie polecam! Pani Anna jest bardzo miła i daje dużo przydatnych wskazówek. Korepetycje gwarantują świetne przygotowanie do matury podstawowej jak i rozszerzonej.

avatar
Nela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2021

Dzięki zajęciom nauczyłam się pisać wypracowanie do matury rozszerzonej z polskiego. Pomimo, że zaczęłyśmy dość późno współpracę, to jestem przekonana, że matura pójdzie mi bardzo dobrze. Czuję się w pełni przygotowana na to co mnie czeka :)

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2021

Dzięki zajęciom nauczyłam się, że wypracowanie zarówno na podstawie jak i na rozszerzeniu z języka polskiego wcale nie jest tak przerażające jakby się mogło wydawać. Zajęcia dały mi możliwość poukładania wiedzy w głowie i swobodnego z niej korzystania. Serdecznie polecam!

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2021

Bardzo serdecznie polecam! Dzięki tym lekcjom naprawdę dużo się nauczyłam. Przekonałam się, że pisanie pracy z rozszerzenia nie jest takie trudne jak mi się wydawało. Lekcje z Panią Anną zawsze były przyjemne i wlewały we mnie ogrom optymizmu, dlatego też polecam każdemu kto się zastanawia. Naprawdę warto!

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2021

serdecznie polecam, dużo pracy z tekstem, pisanie rozprawek jak i omawianie lektur i motywów, czyli wszystko to co najważniejsze w bardzo przejrzysty i przyjemny sposób.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2021

Z Panią Anią zrobiłyśmy ekspresowe przygotowanie do rozszerzenia z polskiego z którego jestem naprawdę zadowolona. Pomimo niewielkiej ilości czasu, udało nam się sukcesywnie przerobić kilka wypracowań. Niezależnie od pory, zawsze mogłam liczyć na odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Pomimo, że naszym głównym zamysłem było przygotowanie się do rozszerzenia, Pani Ania wyszła z propozycją poświęcenia jednych zajęć na powtórkę przed maturą podstawową, która była naprawdę ogromną pomocą na ostatnią chwilę przed egzaminem. Otrzymałam również ogrom pomocnych materiałów i wsparcia. Idąc na poniedziałkowy egzamin czuję się naprawdę spokojna o wynik :) Mogę z szczerego serca polecić zajęcia z Panią Anną

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2021

Gorąco polecam! Zajęcia z Panią Anią są bardzo motywujące do pracy i prowadzone w taki sposób, aby wszystko stało się jasne :)

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2021

Polecam serdecznie lekcje z Panią Anią, w ciągu roku przygotowała mnie do matury z języka polskiego, zwracając szczególną uwagę na pracę z tekstem, pisanie rozprawek. Ponadto omówiliśmy wiele motywów, a także epok literackich.

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2021

Lekcje z Panią Anią zawsze przebiegały pomyślnie. W tym roku przygotowowywałem się do egzaminu z rozszerzonego polskiego. Początkowo miałem pełno obaw, bo nawet nie znałem, jak napisać poprawnie pracę, ale dzięki spotkaniom teraz jestem spokojny i wiem, że zostałem dobrze przygotowany. Polecam :)

avatar
Nelly
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2021

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Anią! Czuję się doskonale przygotowana do matury z j.polskiego na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Będę bardzo miło wspominać tę współpracę :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2021

Wspaiałe były lekcje, Pani jest miła. Dowiedziałem się jak pisać lepsze wypracowania, przypomniałem sobie motywy i lektury. Dzisiaj napisałem maturę i czułem się na niej stosunkowo pewny siebie.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2021

Super korepetycje. Bardzo duży nacisk na pisanie wypracowania.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2021

Polecam lekcje z Panią Anią. Konkretne podejście do pracy, miła atmosfera i super przygotowanie do matury.

avatar
Riccardo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2021

Pani Ania rzetelnie i starannie przygotowuje do matury. W ciągu zaledwie kilku miesięcy pomogła mi przygotować się solidnie do egzaminu.

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2021

Bardzo polecam Panią Anie, zawsze daje znać, że jest dostępna i dotrzymuje słowa. Uważam, że warto skorzystać z lekcji, ponieważ oprócz wiedzy, Pani Ania ma wiele przydatnych materiałów, których wcześniej nie widziałam, wytłumaczyła mi też wiele o religii i o postaciach kultury, z którymi miałam problem

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2021

polecam lekcje z Panią Anią :)) zajęcia przebiegały w bardzo miłej atmosferze, wszystko było świetnie wytłumaczone i dzięki temu czuję się przygotowany na maturę :)

avatar
Staś
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2021

bardzo profesjonalne podejście, zrobiłem szybki postęp w rozprawkach, co było dla mnie ważne - mogę więc z czystym sumieniem te lekcje polecić, naprawdę świetnie się pracowało!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2021

Świetne zajęcia. Bardzo profesjonalne podejście do pracy. Osobiście jestem ogromnie zadowolona za wkład pracy jaki Pani Ania włożyła w te lekcje, jak również za poczucie humoru, które zawsze towarzyszyło na zajęciach. Bardzo polecam:)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2021

Bardzo polecam lekcje z Panią Anią! Forma zajęć daje możliwość większego skupienia się na zajęciach. Pani Ania zapewnia również wiele przydatnych i konkretnych materiałów pomagających np.lepiej zrozumieć lektury. :)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2021

Bardzo polecam! Pani Ania bardzo dobrze przygotowuje do matury, wytłumaczy wszystko. Jestem bardzo zadowolona :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2021

Polecam lekcje z Panią Anią! Po naszych lekcjach czuję się naprawdę pewnie przed egzaminem maturalnym

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2021

Bardzo profesjonalne przygotowanie do matury. Dzięki Pani Ani nadrobiłem sporo materiału i czuję się przygotowany na maturę :) . Bardzo polecam!!!

avatar
Lukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2021

Jestem ogromnie wdzięczny Pani Annie za współpracę, zajęcia są świetne oraz stanowią bardzo dobre przygotowanie do matury, polecam!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2021

Bardzo konkretne zajęcia, dużo wiedzy i pracy. Dzięki Pani Ani nadrobiłem w miesiąc wiedzę z 4 lat. Polecam :D

avatar
Nadia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2021

Jestem Pani wdzięczna za cały poświęcony mi czas i pracę włożoną w zajęcia. Chętnie uczestniczyłam w zajęciach i na pewno będę je świetnie wspominać. Naprawdę dużo z nich wyciągnęłam i myślę, że przełoży się to na dobry wynik maturalny.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2021

Bardzo polecam lekcje z Panią Anią! Po naszych lekcjach czuję się naprawdę pewnie przed egzaminem maturalnym. Moja ocena- 6 :)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2021

Świetne zajęcia i bardzo miła Pani :)

avatar
Gaweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2021

Zajęcia były bardzo ciekawe, w krótkim czasie pozwoliły mi przyswoić dużą ilość materiału. Liczę na dobry wynik z matury.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2021

Bardzo pomocne zajęcia w kontekście przygotowania do matury, bardzo dobrze prowadzone. Polecam każdemu, kto ma problemy z rozprawką i nie tylko.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2021

Cudowne korepetycje!! Innowacyjna forma zajęć, dzięki której dużo łatwiej mogłam się skupić i poprawić swoje umiejętności. Przemiła atmosfera, dobre materiały i naprawdę świetnie spędzony czas.
Polecam całym serduszkiem :) <3

avatar
Franciszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2021

Praca z tekstami i pisanie rozprawek bardzo mi pomogły pod kątem matury. Szczerze polecam, ponieważ sam dużo się nauczyłem :))

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2021

Pani Ania jest bardzo kompetentną, życzliwą i pomocną osobą. Zajęcia były prowadzone w przemiłej atmosferze, a co najważniejsze - wiele się na nich nauczyłam. Serdecznie polecam!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2021

Jestem pod wrażeniem, że w tak krótkim czasie nauczyłam się pisać interpretacje porównawcza. Te lekcje dały mi wiele, teraz na pewno będzie mi dużo łatwiej napisać tegoroczną maturę!

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2021

Zajęcia z Panią Anią bardzo mi pomogły w przygotowaniu się do matury w krótkim czasie! Polecam każdemu, kto przygotowuje się do matury z polskiego:)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2021

Super zajęcia zapisałem się 2 tyg przed maturą i nawet w tak krótkim czasie pani Ania pomogła mi pisać dobrze rozprawki. Serdecznie polecam :D

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2021

Zajęcia z Panią Anią są niezwykle pomocne w przygotowaniu do matury, szczególnie jeśli ktoś potrzebuje pomocy w pisaniu rozprawek

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2021

Bardzo fajne i pomocne zajęcia. Lekcje z Panią Anią pozwoliły rozwiać moje wszelkie wątpliwości przed maturą. Polecam! :)

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2021

Bardzo fajne zajęcia, zarówno dla osób mniej jak i bardziej zaawansowanych, wiele ciekawych materiałów pomocnych w nauce, uporządkowany system pracy. Fajne powtórzenie lektur, nauka pisania rozprawek oraz czytania ze zrozumieniem. Polecam :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2021

Zajęcia bardzo fajnie prowadzone . Nie mam żadnych zastrzeżeń :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2021

Zajęcia są super, Pani posiada wiele przydatnych materiałów pomocnych w nauce. Zdecydowanie polecam!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2021

Świetne zajęcia, podobały mi się bardzo pomimo bycia typowym mat-fizem, bardzo polecam i tym, którzy chcą po prostu zdać maturę podstawową, ale i tym, którym zależy na wysokim wyniku z matury rozszerzonej.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2021

Świetna motywacja i pomoc przedmaturalna :)

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2021

Bardzo dobre przygotowanie do matury rozszerzonej z polskiego, miła atmosfera i konkretna pomoc.
Polecam! :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2021

Bardzo rzetelne i rzeczowe lekcje, polecam!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2021

Serdecznie polecam! Świetne przygotowanie do matury na poziomie rozszerzonym. Indywidualne podejście i cenne wskazówki :)

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2021

Lekcje bardzo rzeczowe, dobrze przygotowujące do matury z języka polskiego. Bardzo polecam.

avatar
Albert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2021

Lekcje były rzeczowe i przebiegały w naprawdę miłej atmosferze :) Z przyjemnością mogę polecić korepetycje Pani Anny maturzystom! Ja stawiałem nacisk jedynie na wypracowania z rozszerzenia i czuję że po zaledwie kilku miesiącach poczyniłem wielkie postępy dzięki tym lekcjom :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2021

Bardzo dobre przygotowanie do napisania rozprawki na maturze :) Ułatwiony dostęp do materiałów z j, polskiego, a same korepetycje prowadzone w miłej atmosferze :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2021

Korepetycje prowadzone w miłej atmosferze, ale wedle ściśle ustalonego planu - realizują po kolei zagadnienia egzaminacyjne. Zamiast mówienia - pisanie, co na początku mnie zdziwiło, ale szybko zauważyłam w tym szaleństwie metodę :) Po lekcji mam dostęp do wszystkiego, co zrobiłyśmy na lekcji, widzę swoje błędy, poprawki Pani, mam dostęp do wszystkich materiałów, co jest teraz, tuż przed egzaminem, szczególnie pomocne. Maturę próbną napisałam bez żadnego problemu, a wcześniejszej nie zaliczyłam. Mam nadzieję, że na właściwej będzie tylko lepiej. Dziękuję!!!!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2021

Bardzo fajne przygotowania, super materiały i miła atmosfera. Z początku byłam zaskoczona formą korepetycji, lecz na język polski jest to jak najbardziej odpowiednia forma. POLECAM!!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2021

Bardzo dobre przygotowanie do napisania rozprawki na maturze :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2021

Lekcje na skype z Panią Anną pozwoliły mi poznać schemat pisania rozprawki rozszerzonej, która oczywiście różni się od tej podstawowej. Miałam okazję napisać pracę i bardziej otworzyłam się na pisanie! Teraz idzie mi łatwiej :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2021

Wreszcie ktoś wytłumaczył mi jak napisać dobrze rozprawkę i jak stworzyć właściwą tezę - przez ostatnie lata w szkole to się nie udało. Z pomocy korzystałem jednorazowo, na pewno wrócę w czasie przed egzaminem

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2021

Lekcje u Pani Ani pomogły synowi napisać próbny egzamin ósmoklasisty o 24% wyżej niż poprzedni (przez przystąpieniem do współpracy). Korepetytorka jest konkretna, mobilizuje do pracy, wymaga. Jednocześnie jako pierwsza skutecznie zaangażowała Franka do pisania. Dzięki temu, że na zajęciach dzieci piszą, wreszcie się przełamał i tworzy wypowiedzi dłuższe niż dwa zdania - nareszcie. Polecam

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2021

Bardzo polecam! Pani bardzo dobrze tłumaczy i od razu znajduje odpowiedz na każde pytanie. Mój poziom z języka polskiego podniósł się bardzo dzięki Pani. Idealne przygotowania do egzaminu ósmoklasisty.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2021

Serdecznie polecam! Zagadnienia, z którymi miałam problem, zostały mi naprawdę przyjemnie wytłumaczone, a matura z polskiego przestała wydawać się taka straszna.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2021

Serdecznie polecam - te lekcje to najlepsze, co można dla siebie zrobić przed egzaminem. Moje prace dotąd były krótkie i ubogie, a dzięki metodzie nauki na zajęciach, która skupia się przede wszystkim na szkoleniu wypowiadania się w formie pisemnej, rozwijania myśli - wreszcie zaczęłam rozumieć to, jak należy się do tego zabrać - kompozycyjnie, treściowo. W szkole nie piszemy wcale, za to na zajęciach tu piszemy bardzo dużo, więc siłą rzeczy, z czasem jest tylko łatwiej. Pani Anna jest motywująca, ale i angażuje ucznia do pracy. Polecam wszystkim, którzy jak ja są przerażeni egzaminem - zaufajcie Pani Ani :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2020

Przemiło i bardzo profesjonalnie. Dziękuję za efektywną pomoc. Nareszcie niezrozumiałe stało się banalnie proste.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2020

Bardzo polecam!!! Dzięki Pani Ani, syn zdał poprawkę z matury z języka polskiego na poziomie 60%, był bardzo zadowolony z zajęć :) Polecam gorąco !

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2020

Bardzo polecam! Dzięki Pani Ani poprawiłam maturę na 87%!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2020

Polecam zajęcia bardzo mi pomogły na maturę poszłam spokojniejsza .

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2020

Zajęcia są super. Rozprawka maturalna od zawsze sprawiała mi trudności. Dzięki Pani Ani i jej cennym wskazówkom, zrozumiałam jak poprawnie pisze się rozprawkę. Lekcje przebiegały w miłej atmosferze i co najważniejsze bezstresowo.
Gorąco polecam!!

avatar
AZP
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2020

Pani Anna przygotowala syna do egzaminu ósmoklasisty- jego wynik z j. polskiego zyskał 20% w stosunku do najlepszych wyników z egzaminów próbnych:). Duża zmiana w stosunkowo krótkim czasie:). Doskonale sprawdziły się zajęcia on-line, na dodatek syn naprawdę lubił lekcje z p. Anną.
Dzięki tym zajęciom syn dostał się do liceum pierwszego wyboru z jego listu - bez p. Anny to by się nie udało.
Bardzo polecamy korepetycje - p. Anna jest rewelacyjnym nauczycielem:)!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Dzięki tym korepetycjom udało mi się uratować moją maturę rozprawką po niepomyślnie napisanej pierwszej części matury. Bardzo dziękuję!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2020

Pani Aniu bardzo dziękuję za przygotowanie Oli do egzaminu .
Ola dzięki Pani napisała egzamin z jęz.polskiego rewelacyjnie.
Dziękuję ...

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2020

Świetne korepetycje, rewelacyjne podejście do ucznia i sposób prowadzenia zajęć. Bardzo polecam.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2020

Bardzo dobrze pracowało mi się z Panią Anią. Dobrze przygotowała mnie do egzaminu, i dała mi wiele wskazówek. Gorąco polecam!

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2020

Bardzo polecam, dzięki tym lekcją jestem dobrze przygotowana do egzaminu 8-klasisty, a same zajęcia są prowadzone w bardzo miłej atmosferze i podnoszące na duchu. Dodają motywacji do uczenia!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2020

Polecam. Lekcje prowadzone w miłej atmosferze. Córka zdobyła najpotrzebniejszą wiedzę do egzaminu ósmoklasisty.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2020

Pani Ania to świetna korepetytorka, swój zawód wykonuje z pasją. Przez dwa lata ćwiczyłyśmy pisanie rozprawek zarówno na poziomie rozszerzonym, jak i podstawowym, co znacznie ułatwiło mi pracę na dzisiejszej maturze ;). Z czystym sercem polecam współpracę z Panią Anią, czy to online, czy stacjonarnie

avatar
Marianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2020

Bardzo polecam! Indywidualne podejście do każdej osoby. Lekcje, prowadzone w miłej atmosferze, pomogły mi przygotować się do matury z polskiego.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2020

Zajęcia z Panią Anią znacznie polepszyły moje zdolności w pisaniu rozprawek z rozszerzonego języka polskiego. Zawsze otrzymywałam cenne wskazówki, dzięki którym zapamiętałam na co zwracać uwagę podczas egzaminu. Jutro przystępuję do matury i mam nadzieję, że pisanie pracy będzie tak samo bezproblemowe jak podczas zajęć:)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2020

Godne polecenia wiele mnie nauczyļy.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2020

Lekcje pomogły mi w zrozumieniu wielu lektur i zagadnien, dzięki nim czuję się dużo bardziej pewna siebie jeśli chodzi o język polski. :)
Polecam gorąco!

avatar
Atala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2020

Lekcje z panią Anią bardzo mi pomogły przygotować się do matury rozszerzonej z języka polskiego. Zajęcia są efektywne i prowadzone w przyjemnej atmosferze :))

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2020

Bardzo przydatne, profesjonalne i bezstresowe lekcje. Czuję, że zajęcia bardzo mi pomogły!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2020

Czuje ze zajecia bardzo pomogly mi w przygotowaniach do matury pod każdym wzgledem czytania ze zrozumieniem, pisania rozprawek, znajomosci lektur i ogólnie znajomosci jezyka polskiego. Szczerze polecam.

avatar
M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2020

Zajęcia są super. Pani Ania bardzo mi pomogła w pisaniu rozprawek o których nie miałam pojęcia. Teraz nie sprawia mi to żadnej trudności. Postarała się żebym nie odpuszczała i walczyła dalej jeżeli czegoś nie rozumiałam. Zawsze wyrozumiała i miła. Zajęcia mogę szczerze polecić

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2020

Zajęcia są świetne. Pani Ania bardzo mi pomogła w poszerzeniu swoich umiejętności z języka polskiego. Dzięki niej pisanie rozprawek nie jest już trudnością. Atmosfera jest bardzo przyjazna, pani Ania jest bardzo miła. Zajęcia mogę z całą przyjemnością polecić

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2020

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panią Anią! jestem tegoroczną maturzystką, która z polskiego nie jest jakaś super lecz Pani Ania wiele mi pomogła i rozwiała wątpliwości co do pisania rozprawki. Jestem bardzo zadowolona z zajęć i bardzo wdzięczna za mega pomoc :) Śmiało mogę polecić Panią!!:)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2020

Jestem tegorocznym maturzystą. Miałem duże zaległości z języka polskiego, które dzięki lekcjom z Panią Anią szybko i sprawnie nadrobiłem. Pani Ania w krótkim czasie nauczyła mnie tworzyć wypowiedzi ustne i pisać rozprawki, z którymi wcześniej miałem problem. Bardzo polecam!!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2020

Ciekawy sposób prowadzenia lekcji, wiele przydatnych informacji, jasno wyjaśnione elementy języka polskiego, a sama Pani bardzo miła :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2020

Pani Ania w krótkim czasie mnie nauczyła wielu rzeczy i bardzo pomogła w przygotowaniach, a zdaję rozszerzony polski, więc trochę roboty było. Jest przemiła, zawsze pochwali, ale też jest wymagający, a to wszystko się łączy w najlepszą korepetytorkę! Po każdej lekcji wyciągałam wiele nowych i cennych informacji. Dostałam od niej wiele przydatnych materiałów, które jeszcze bardziej pomogły i ułatwiły naukę. Teraz się nie stresuję wypracowaniem na polskim tak jak wcześniej. Dzięki Pani Anni jestem świadoma, że po prostu dam sobie radę. Polecam bardzo serdecznie!
Dziękuje Pani bardzo jeszcze raz!!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2020

Mnóstwo pomocnych materiałów, świetna forma prowadzenia zajęć :)) pomimo tego, że na rozszerzenie zdecydowałam się w dniu składania deklaracji, dzięki tym korepetycjom nadrobiłam zaległości i nauczyłam się pisać rozprawkę argumentacyjną, czego bałam się najbardziej :D szczerze polecam

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2020

Zajęcia z Panią Anną bardzo mi pomogły w przygotowaniu się do matury rozszerzonej z języka polskiego. Nie miałam pewności siebie i nie wiedziałam jak napisać poprawnie pracę, a Pani wszystko mi wyjaśniła, napisałyśmy razem wiele wypracowań, krok po kroku i teraz czuję się bardzo dobrze przygotowana :)

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2020

Pomimo tego że nigdy nie miałam styczności z rozszerzeniem Pani Anna otworzyła mi drzwi do pisania matury rozszerzonej z J.Polskiego, bardzo dużo pomocnych materiałów i wyjaśnień oraz godziny pracy w miłym towarzystwie na pewno będą miały swój wynik na moim egzaminie

avatar
Danusia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2020

Zdecydowałam się pisać maturę rozszerzoną, chociaż byłam na podstawie z polskiego. Bardzo się tym stresowałam, ponieważ nie miałam pojęcia o pisaniu pracy na poziomie rozszerzonym, ale Pani Ania zdecydowała się mi pomóc na ostatnią chwilę. W krótkim czasie udało mi się opanować zasady pisania rozprawki rozszerzonej, bardzo polecam!

avatar
Marianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2020

Pani Ania pomogła mi bardzo w pisaniu, z którym miałam spory problem. Dzięki lekcjom z gramatyki oraz literatury nadrobiłam zaległości w zdumiewającym tępie. Bardzo polecam lekcje z Panią Anią.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2020

Pani Anna pomagała mi przygotować się do matury rozszerzonej z języka polskiego. Zawsze wysyłała mi potrzebne materiały i udzielała niezbędnych porad dotyczących poprawy moich wypracowań. Wyszlifowałam z nią ich płynność i dokładność.

avatar
Oli
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2020

Pani Anna pomogła synowi przygotować się do egzaminu ósmoklasisty nie tylko robiąc z nim testy, tłumacząc gramatykę i powtarzając lektury ale też rozbudzając w nim ciekawość tematu. Mój syn polubił pisanie wypracowań. Nie uwierzyłabym w to jeszcze pare miesięcy temu. Zwłaszcza, że syn ma ZA. Polecam z całego serca!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2020

Pani Ania jest naszym nauczycielem od września. Jako zatroskana matka ucznia, który kompletnie nie radził sobie z pisaniem wypracowań zaczęłam szukać pomocy w internecie. Zależało mi na osobie, która wypracuje z synem umiejętność pracy z rozprawkami, planami wydarzeń i innymi formami wypowiedzi. Najlepsza rekomendacją umiejętności Pani Ani jest to, że z bardzo słabych ocen mój syn nagle zaczął otrzymywać oceny dobre z wypracowań! Nadmienię, że mój syn jest dyslektykiem. Nie dość, że jest bardzo kompetentna, profesjonalna to jeszcze przemiła i zawsze pomocna. Takich nauczycieli potrzebują nasi uczniowie. Jestem wdzięczna za wszystko co do tej pory osiągnęliśmy i spokojna o egzamin do szkoły średniej z Języka polskiego.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2020

Pani Ania bardzo szybko nadrobiła z synem nieprzerobiony w szkole materiał. Syn uwielbiał te lekcje, mieli bardzo dobry kontakt. Z całego serca polecam naukę z Panią Anią - jest osobą merytorycznie dobrze przygotowaną, bardzo kontaktową, dobrze zorganizowaną. Jeśli w przyszłości córka będzie potrzebowała dodatkowych zajęć, to na pewno zgłosimy się do pani Ani.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2019

Wymagająca, ale życzliwa i dopingująca ucznia Pani. Dzięki tym zajęciom nauczyłem się więcej niż przez 3 lata w liceum. Miałem wielu korepetytorów, nigdy nie trafiłem tak dobrze. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2019

Pani Anna przygotowała moją Polę do egzaminu ósmoklasisty w zeszłym roku. Nie mogłabym być bardziej zadowolona. Ciągłe zmiany nauczycieli w szkole córki sprawiły, że ponad połowa materiału nie została zrealizowana. Pani Ania nie tylko stworzyła strategię pracy, bardzo sprawnie ją zrealizowała, ale i nauczyła córkę jak czytać ze zrozumieniem (w końcu!), tworzyć notatki, pracować z tekstem. To wszystko procentuje teraz gdy Pola jest już w liceum. Kontynuujemy współpracę i polecamy wszystkim, którzy czują, że praca szkolna nie wystarczy, by dziecko podeszło do egzaminu pewne swoich możliwości.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2019

Polecam tę korepetytorkę z czystym sumieniem. Syn pracuje z panią Anną juz drugi rok, poprawił oceny w szkole, zdecydował się podchodzić do matury rozszerzonej, o czym wcześniej nawet nie marzył. Szybki progres w krótkim czasie, indywidualne podejście. Polecam!!!!!

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2019

Doskonały pedagog, z dużą wiedzą merytoryczną i świetnym podejściem do ucznia. Mojego syna nie można było zmusić do pracy, ale Pani Ania znalazła na niego sposób. Jak to zrobiła? Nie wiem. Syn pracuje z Panią Anią przez Skype i wreszcie pokonał blok w pisaniu dzięki metodzie, która zmusza myślenia, wreszcie zaczął składać zdania i konstruować tak wypowiedzi. Dziękujemy i polecamy!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2019

Bardzo polecam. Pani bardzo kompetentna potrafi szybko zauważyć braki ucznia w przedmiocie i się na tym skupić . Syn dzięki Pani Ani dostał się do jednego z najlepszych liceów.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2019

Zdecydowanie polecam. Lekcje ze względu na odległość i inne zajęcia syna były prowadzone przez Skypa. Powiem szczerze, że nie byłam przekonana do tej formy korepetycji, ale jak się okazuje niepotrzebnie. Kuba zdał egzamin ósmoklasisty na 100%. Dla porównania dodam, że próbny egzamin z języka polskiego zaliczył na 54%. Dziękujemy Pani Aniu

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Przerabiając wraz z Panią Anną ćwiczenia, skończyłem dobrze zdając maturę bez większego problemu. Jej sposób nauczania był bardzo efektywny. Pani Anna jasno tłumaczyła błędy, które popełniam jak też i wysyłała bardzo przydatne notatki z rzeczy, których nie wiedziałem. Jestem bardzo zadowolony i polecam.

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2019

Powrót do nauki po 4 latach okazał się być nadzwyczajnie przyjemny i owocny pomimo tylko nieco ponad 3 miesięcy czasu pozostałego do matury. Wynik na poziomie 80% rozszerzonej matury wyjaśnia, dlaczego Pani Anna jest tak wysoko ocenianą korepetytorką. Konkretne i rzeczowe uwagi sprawiają, że kolejna rozprawka jest nie gorsza, nie taka sama, ale coraz bliższa oczekiwanej.

avatar
Beniamin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Bardzo polecam panią Anię zostałem przez nią przygotowany do matury tak że czułem się pewnie, na lekcjach zawsze przyjemna i miła atmosfera ale również wiedza zostaje przekazywana. Dobrze tłumaczy i nie ma co sie bać jak sie ma pytania!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Korepetycje z panią Anią zawsze były bardzo przyjemne i wypełnione pracą, dzięki nim matura rozszerzona z języka polskiego poprawiona bardziej niż satysfakcjonująco.

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2019

Zdecydowanie polecamy. Przygotowania do egzaminu 8 klas rozpoczęliśmy od stycznia, czyli były intensywne. Na szczęście Pani Anna poprowadziła Tomka bardzo profesjonalnie przez meandry języka ojczystego, przekonała syna do tego przedmiotu i przy Jej zaangażowaniu udało się osiągnąć ponad 80 % na egzaminie 8 -klasisty.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2019

Pani Ania, bardzo miła i kompetentna osoba. Pomogła mojemu synowi w polskim i choć to nie jest jego ulubiony przedmiot to napisał egzamin ósmoklasistów. na 90 %. Polecam
Pozdrawiam
Dorota

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2019

Polecamy Panią Anię,
Córka choć nie miała zbyt wiele zajęć , to jednak wystarczyło żeby napisać egzamin ósmoklasisty na 94% z j.polskiego. Pani Ania potrafiła dokładnie wytłumaczyć na czym się skupić oraz jak podejść do tego egzaminu . Bardzo dziękujemy i Pozdrawiamy.
Katarzyna z Gabrysią

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2019

Gorąco polecamy! Intensywne i profesjonalne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty. Córka nadrobiła braki, powtórzyła materiał i dostała 94%! Co więcej uwierzyła w siebie.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Polecam lekcje z panią Anią. Na zajęciach panuje miła atmosfera bez stresu. W krótkim czasie można przekonać się, ze polski nie jest wcale taki straszny.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Bardzo polecam! Korepetycje świetnie przygotowały mnie do matury ustnej jak i pisemnej. Dzięki tym zajęciom stałam się bardziej pewna przygotowania do egzaminu.

avatar
Lukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2019

Choć naszych zajęć nie było zbyt wiele , to uważam że były dokładnie tym czego potrzebowałem aby zdać maturę ustną z j.polskiego. Pani Ania potrafiła dokładnie wytłumaczyć mi na czym się skupić oraz jak podejść do tego egzaminu , w końcu miałem 19 lat przerwy w nauce. Jeszcze raz dziękuję i Pozdrawiam

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2019

Polecam korepetycje z Panią Anią wszystkim tym którzy nie czują się pewnie przed egzaminami i chcą uzupełnić swoją wiedzę, ale nie do końca wiedzą jak się do tego zabrać. Miła atmosfera i wsparcie motywuje do nauki.
100% na maturze ustnej z polskiego wydawało się dla mnie być tylko marzeniem, jak się okazało z odpowiednią pomocą do osiągnięcia.
Polecam serdecznie!!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Gorąco polecam zajęcia. Pozwoliły mi w przystępny sposób usystematyzować wiedze i uzupełnić braki ze szkoły. Nauczyłam się pisać rozprawki i skutecznie przygotowałam się do egzaminu ustnego !! Dodatkowo lekcje odbywały się w miłej atmosferze dzięki czemu przełamałam swoją niechęć do poszerzania wiedzy na temat języka polskiego!!! :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Bardzo polecam lekcje! Idealna opcja dla osób, które nie czują się dobrze przygotowane przez szkołę do zbliżających się egzaminów, potrzebują regularnych powtórek. Dzięki zajęciom matura pisemna nie była problemem, a na ustna idę z większym spokojem.
Na plus również duża dostępność terminów i lekcje online (przez, które nie trzeba marnować cennego czasu na dojazdy :) )

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Zajęcia z panią Anią to źródło wiedzy niezbędnej do dobrego napisania rozprawki oraz przykładnego omówienia tematów obecnych na maturze ustnej:) Korepetycje przebiegają również w baardzo miłej atmosferze, więc jak najbardziej polecam:)

avatar
Julek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Lekcje bardzo przyjemne i profesjonalnie prowadzone. Pani Ania bardzo przykłada się do jakości pracy , dzięki czemu poprawiłem swój poziom z języka polskiego w bardzo krótkim czasie. Wszystkim gorąco polecam rozpocząć korepetycje z Panią Anią.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2019

Polecam z całego serca Panią Anię. Mój syn chodził na lekcje przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego. Jest dzieckiem wyjątkowo niechętnym do jakiejkolwiek nauki a na lekcje z Panią Anią chodził bardzo chętnie. Nie znamy jeszcze wyniku egzaminu, ale syn twierdzi że bez lekcji u Pani Ani nie byłby w stanie go napisać i twierdzi że poszło mu bardzo dobrze:)

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2019

Bardzo przyjemne i dobre korepetycje :) Idealna alternatywa dla osób, którym przemieszczanie się między domem a korepetycjami sprawia problemy oraz lubią uczyć się w swobodnej atmosferze. Bardzo dużo przydatnych materiałów, dobre przygotowanie do matury i pomoc w każdej chwili.
Bardzo polecam!!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2019

Bardzo polecam Panią Anię, dzięki niej nie czuje takiego stresu przed egzaminem ustnym z języka polskiego. Na zajęciach przerobiłam bardzo dużo zadań maturalnych, co pozwoliło mi na zaznajomienie sie ze tematami, które często występują na maturze:)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2019

Korepetytorka z powołania, fantastyczna atmosfera, przyjazna nauka, sposób tłumaczenia dostosowany do poziomu młodzieży, indywidualne podejście do każdego ucznia, fenomenalne przygotowanie do matury i nauczenie pewności siebie w języku polskim- to właśnie Pani Ania :)
Polecam każdemu kto nigdy nie łapał tego przedmiotu :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2019

Polecam każdemu korepetycje :) pełne przygotowanie do matury z polskiego. Otrzymasz pomoc przy wszystkim co niezrozumiałe. :)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2019

Świetny dobór materiałów, starannie omówione lektury. Ogólnie świetnie zrobiona powtórka przed maturą . Serdecznie polecam !

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2019

Serdecznie polecam Panią Anie. Profesjonalne lekcje online, które dają duże efekty. Duży zakres wiedzy w krótkim czasie :)

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2019

Konkretne przygotowanie pod maturę pisemną i ustną plus elementy wiedzy o literaturze, nawet poprzez Skype'a. Bardzo przyjemna atmosfera oraz duża elastyczność w terminach. Serdecznie polecam!!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2019

Polecam tą panią kazdemu. Przypomniala mi wszystkie informacje niezbedne do matury. W ten sposob czuje siesilniejsza i ze wiecej umie.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2019

Bardzo polecam korepetycje z Panią Anią, nie spodziewałam się, że w tak szybkim czasie tyle się nauczę. Idę na maturę ze spokojem i dobrym nastawieniem :)

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2019

Polecam korepetycje u tej pani. Dzięki niej idę na maturę z polskiego ze spokojem. Plusów lekcji nie będę wypisywał gdyż jest ich tak dużo, minusów też nie będę wypisywał ponieważ ich nie ma !

avatar
Inga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2019

Bardzo polecam korepetycje z Pania Ania. Zajecia prowadzone z dużym zaangażowaniem i w miłej atmosferze. Efekty pracy widać bardzo szybko, najlepsze korepetycje jakie miałam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2019

Serdecznie polecam korepetycje z Panią Anią, profesjonalnie prowadzi lekcje które dają efekt. Super podejście do ucznia. Sympatyczna atmosfera.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2019

Najlepsze korepetycje jakie kiedykolwiek miałam. Z nikim nie czułam się tak swobodnie, jak z Anną, ponadto wiedziałam, że w każdej chwili mogę liczyć na wsparcie merytoryczne z jej strony. Było to najlepiej spędzone 6 miesięcy na uczeniu się. Nie mogę doczekac się efektów w postaci matury. Wszystkim, którzy zastanawiają się nad korepetytorką z języka polskiego, polecam bez wahania Annę :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2019

Najlepsze korepetycje mimo, że moje pierwsze i jedyne to jestem pewna, że najlepsza Pani na jaką mogłam trafić. Naprawdę! Przełamałam się w pisaniu, kiedyś myślałam, że napisanie rozprawki to czarna magia, teraz nawet nie boję się nawet tych z rozszerzenia. Naprawdę rękę bym dała sobie uciąć, tak bardzo polecam. Zdecydowane mocne 1000/5.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2019

Pania Anie polecam w 100% z całego serca. Miałam dylemat w użyciu poprawnej formy imienia. Napisałam wiadomość, po 5 minutach otrzymałam szybka i rzetelną odpowiedź na moje pytanie.
Bardzo dziękuję Pani Ani i w przyszłości w razie potrzeby wrócę na korepetycje:)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2018

Dzięki tej cudownej pani matura 2018 pisemna zdana na 84%, a ustna na 100%!!! Polecam w stu procentach!
Profesjonalna, wymagająca, uprzejma i bardzo sympatyczna!!!

avatar
Leokadia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2018

Bardzo dziękujemy. Przez 16 dni po 2-3 godziny nauki i egzamin poprawkowy w liceum zdany . Coś co wydawało się nierealne w tak krótkim czasie i przy takiej ilości materiału jaki musiał syn przyswoić. Bardzo dobra metoda nauczania, gdyż wymusza logiczne myślenie i samodzielną pracę. Na początku synowi ta metoda nie pasowała (jednak nie odpuściłam mu i dzięki temu zaczął się angażować na korepetycjach) Do tego godziny dostosowane do ucznia, nawet wtedy gdy coś wypadło , gdy syn raz z własnej winy odwołał korepetycje- bez problemu nauczycielka potrafiła dostosować się do ucznia, podchodziła z wyrozumiałością - nie było krytyki, tylko mobilizacja syna. Polecam każdemu , kto ma problem z tym przedmiotem i wydaje mu się że nie da rady. Tak myślał mój syn- a dał radę. Tylko dzięki Pani. Bardzo dziękujemy , za zaangażowanie i skupienie się na zwykłym uczniu, który ma zaległości ( było tego sporo) Dzięki Pani nasz syn zaliczył cały rok i nie zmarnował tego , co mógł zaprzepaścić. Mało tego - jest wdzięczny, bo wracając z egzaminu powiedział mi, że musi napisać do Pani i powiedzieć o tym- świadczy to o tym, iż docenił cały wkład jaki włożyła nauczycielka. Jeszcze skorzystamy, jeśli będziemy mieć jakiś problem. Tak bardzo jesteśmy wdzięczni !

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Gorąco polecam Panią Annę. Nasza współpraca trwała rok, czego efektem jest polski rozszerzony napisany na 95%. Jest to osoba bardzo cierpliwa, pogodna i wyrozumiała, a nauka z Panią Anną to czysta przyjemność. Każda lekcja odbywała się w bardzo przyjaznej atmosferze, w razie kłopotu z zadaniem otrzymywałem natychmiastową pomoc. Także nauka online przebiegała sprawnie i bez żadnych problemów. Dzięki zajęciom udało mi się nadrobić braki, które miałem z poprzednich klas. Pani Michalska jest profesjonalistką, która na pewno dobrze przygotuje Cię do matury. :)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Z Panią Anną współpracowałem online. Pani Ania przygotowywała mnie do tegorocznej matury. Zajęcia były ciekawe, różnorodne i bardzo pomocne. Pani Ania przekonała mnie, że matura z polskiego nie musi być taka straszna. Polecam taką formę zajęć i świetnego korepetytora.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2018

Polecam każdemu Panią Anne. Razem przerobiliśmy ogromny zakres materiału w przeciągu kilku miesięcy, przez przygotowałem się do matury rozszerzonej naprawdę dobrze. Podczas lekcji nie bałem się popełniać ewentualnych błędów, ponieważ pani Ania wszystko potrafi dobrze wytłumaczyć oraz odpowiedzieć na ewentualne pytania.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2018

Ogromnie polecam korepetycje z Panią Anią. Jest bardzo wyrozumiałą i cierpliwą osobą. Przygotowuje konkretnie pod kątem matury (jeżeli tego się oczekuje): uczy jak rozwiązywać zadania maturalne, pracować z różnymi rodzajami tekstów, czego często brakuje w szkole. Przede wszystkim pomaga zbudować pewność, że umie się wystarczająco wiele i jest się w stanie napisać dobrze egzamin. Pani Ania uczy, informuje o błędach, ale nie krytykuje. Moim zdaniem to bardzo cenna u nauczyciela cecha. Jeżeli chodzi o terminy zajęć, Pani Ania jest pod tym względem naprawdę elastyczna. Nie mam pojęcia, jak to jest możliwe, ale bylam na zajeciach chyba każdego dnia tygodnia (włączając w to niedziele) i o każdej (w miarę przyzwoitej) porze, pani Ania zawsze miała mozliwosc mnie przyjac. Jeżeli zebrać razem wszystkie te zalety współpracy z tą korepetytorką powstaje naprawdę bardzo kusząca oferta. Polecam gorąco! (Maturę tez, to przygoda)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2018

Korepetycje online z panią Anią okazały się bardzo dobrym i skutecznym sposobem na przygotowanie do matury. Przez kilka miesięcy poprawiłem swoje umiejętności w rozwiązywaniu testów, pisaniu wypracowań i konspektów. Polecam.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2018

Brakuje mi tylko jednej rzeczy - że nie ma tu oceny celującej! Lekcje z panią Anią to czysta przyjemność. Zdanie matury bez miliona opracowań, ściąg, książek i streszczeń stało się realne. A co najważniejsze - pani Ania pomaga uwierzyć w siebie i nawet najtrudniejsze wyzwania stają się osiągalne. Polecam z całego serca! :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2018

Pani Ania jest zawsze uśmiechnięta i pomaga z każdym problemem :) Można doskonalić się zarówno z matur ustnych jak i pisemnych, z każda praca jest coraz łatwiej. Świetna atmosfera na zajęciach, poza tym duża elastyczność jeśli chodzi o wybór terminów zajęć. Na właściwy egzamin poszłam spokojna, pamiętajac o wszystkich radach. Bardzo polecam :)

avatar
krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2018

Pani Ania jest bardzo miłą i zdolną korepetytorką. Lekcje online z nią skutecznie przygotowały mnie do matury. Serdecznie polecam.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2018

Korepetycje online okazały się świetnym rozwiązaniem, polecam serdecznie wszystkim niezdecydowanym!
Przez kilka miesięcy na spokojnie opanowałam rozwiązywanie testów, pisanie wypracowań i konspektów, więc na maturę poszłam dobrze przygotowana.
Dzięki pomocy Pani Ani wszystkie trzy egzaminy z polskiego były "tylko kolejnym arkuszem i planem wypowiedzi" do opracowania :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2018

Korepetycje online z panią Anią były bardzo pomocne w przygotowaniach do matury. Dzięki nim poprawiłam swoje umiejętności w pisaniu rozprawek i konspektów. Zadania i otrzymywane materiały były dostosowane do moich potrzeb. :)

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2018

Bardzo sympatycznie i miło przeprowadzone korepetycje, miałam je w formie online z czego jestem bardzo zadowolona, ponieważ wiele się nauczyłam bez wychodzenia z domu, dzięki czemu zaoszczędziłam masę czasu. Podczas zajęć panuje wspaniała atmosfera, a Pani wspaniale wszystko wyjaśnia i chętnie pomaga. Dzięki Pani zdałam w zeszłym roku poprawkę, a w tym czuję się bardzo dobrze przygotowana do matury. Korepetycje z pewnością są godne polecenia! :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2018

Zajęcia online z Panią Anią bardzo skutecznie pozwalają uporządkować wiedzę do egzaminu maturalnego i motywują do rozwiązywania zadań :) Polecam tę formę zajęć wszystkim, którzy mają do dyspozycji mało czasu w ciągu tygodnia a chcą jak najlepiej przygotować się do egzaminu

avatar
iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2018

Bardzo miła i pomocna pani. Niestety nie miałam możliwości z nią długo pracować, i bardzo żałuje dlatego polecam jak najszybciej ii jak najbardziej korzystać WARTO!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2017

Bardzo miła i kompetentna korepetytorka. Co prawda lekcje odbywały sie online, ale badzo dużo się dowiedziałam, zosatły mi pokazane błędy, których nikt przez 3 lata liceum mi nie pokazał. serdecznie polecam, warto!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2017

Bardzo polecam lekcje z Panią Anią! Dzięki jej pomocy zdałam maturę bez problemu i z dobrymi wynikami! Na zajęciach panuje miła atmosfera więc z wielką chęcią przychodziłam się tam uczyć. :)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2017

Dzięki Pani Ani miałem zero problemów z językiem polskim w szkole, zero stresu z maturą. Wynik uzyskałem świetny, o wiele lepszy niz mógłbym sobie przypuszczać. Ogólnie najmilsza i najlepsza korepetytorka jaką można znaleźć. Serdecznie polecam!!!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2017

Do Pani Ani trafiłam dzięki pozytywnym opiniom w internecie. Wszystko się sprawdziło, bo maturę zdałam bardzo dobrze. Pani Ania to przemiła i kompetentna osoba. Polecam!!!!:-)

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2017

Zdecydowanie polecam !
Podczas zajęć, pod profesjonalnym okiem Pani Ani, napisałem wiele rozprawek, rozwiązałem sporo części "czytanie ze zrozumieniem" oraz wygłosiłem dużą ilość monologów (próbne ustne). Uczęszczałem na lekcje od stycznia do maja, zdawałem maturę na poziomie podstawowym i jestem bardzo zadowolony z wyników. Takie przygotowanie to idealny sposób na zniwelowanie stresu przedegzaminacyjnego. Czułem, że tyle różnych arkuszy rozwiązałem, na tyle tematów mówiłem ustne, że nic mnie nie zaskoczy. I tak się stało !

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2017

Serdecznie polecam, dzięki Pani Ani zdałam maturę pisemną, jak i ustną na ponad 80%!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Korepetycje z Panią Anią to czysta przyjemność! Dzięki niej maturę z rozszerzonego polskiego zdałam na 100% - dwa lata temu moją siostrę przygotowała równie dobrze. Dodatkowo zrobiła to w trzy miesiące! Serdecznie polecam!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji z Panią Anną. Dzięki pomocy Pani Ani udało mi się zdać egzamin maturalny. Ale także dzięki tym zajęciom nauczyłem się pisać bardzo dobre wypracowania. Polecam korepetycje Pani Anny.

avatar
Jasiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Serdecznie polecam! Pani Ania przygotowała mnie do matury ustnej praktycznie od zera w dwa miesiące!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Serdecznie polecam.. Do matury z polskiego przygotowywałam się z Panią Anią od września, będąc na bardzo słabym poziomie zdałam maturę bardzo wysoko. Z wyniku jestem bardzo zadowolona. Atmosfera na zajęciach jest przyjazna. Lekcje mogą odbywać się również przez skype. Jeszcze raz serdecznie polecam !

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Serdecznie polecam! Pani Ania przygotowywała mnie do matury po rocznej przerwie od szkoły. Z wyniku jestem bardzo zadowolona. Przyjazna atmosferę, indywidualne podejście do ucznia, możliwość lekcji stacjonarnie lub przez skype. Dogodnie godziny i terminy! Wszystko do uzgodnienia. Osoba warta polecenia! :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Z Panią Anią uczyłyśmy się przez Skype. Lekcje są prowadzone w przyjaznej atmosferze, bezstresowe, a przede wszystkim efektywne. Język polski od zawsze był dla mnie zmorą, a dzięki tym korepetycjom okazał się być przyjemnym przedmiotem :) W krótkim czasie przerobiłyśmy ogromną ilość materiału, co pomogło mi w uzyskaniu bardzo dobrego wyniku z egzaminu maturalnego. Polecam! :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Inteligentna, profesjonalna i sympatyczna osoba. Zależy Jej na uczniach i stara się dostosować sposób nauki do aktualnej sytuacji ucznia. Skutecznie przygotowała mojego syna do matury a to graniczyło z cudem. Serdecznie polecam.

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2017

Miła atmosfera, duża dyspozycyjność i łatwe nawiązanie kontaktu z uczniem! Zostałam bardzo dobrze i szybko przygotowana do egzaminów, z których uzyskałam zadowalające wyniki. Bardzo polecam :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2016

Jestem mega zadowolona z zajęć z Panią Anią :D Bardzo przyjemna atmosfera, zero stresu, pełen profesjonalizm! :) serdecznie polecam każdemu, bez względu na poziom :P

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2016

Dzięki korepetycja problem z językiem Polskim został zażegnany :D Z matury z polskiego z która miałem problemy zostały rozwiązane :) Miła atmosfera, wszystkie problemy i pytania zostawały natychmiast rozwiązywane. Mogę z ręką na sercu polecić Panią Anie dla osób które jak ja maja problemy z językiem Polskim :D

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2016

Zdecydowanie najlepsza nauczycielka jaką miałam!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2016

Właściwa osoba na właściwym miejscu - kompetentna, miła, cierpliwa, z dużym zacięciem i zdolnościami pedagogicznymi. Z dwugodzinnej lekcji córka "wynosi" więcej niż z tygodni nauki w szkole. Polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2016

Lekcje polskiego mogą być fajne! Dzięki Pani Ani zrozumiałam, że język polski nie musi być katorgą, a matura nie jest tak straszna, jak mówią w szkole. Konsekwentnie przygotowywałam się z Panią Anią do matury 2015 i jestem bardzo zadowolona z wyniku! Maturę podstawową zdałam na 89%, podczas gdy próbną, do której podchodziłam przed przyjściem na korepetycje, ledwo zaliczyłam. Polecam tę nauczycielkę każdemu, kto chce nauczyć się pisać rozprawki, ładnie wypowiadać czy zacząć czytać ze zrozumieniem i poprawić swoje wyniki. Dziękuję Pani Aniu :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2016

Ania jest świetną korepetytorką. Pomogła mi nauczyć się pisać prace. Dzięki niej magisterka nie była takim koszmarem, jak się spodziewałam. Szczerze polecam, bo jest świeeetna,

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2015

Bardzo polecam tę korepetytorkę! Uczę się z Anią na Skypie od czterech miesięcy. Lekcje są bardzo ciekawe, otrzymuję dużo materiałów. Ania sprawdza moje prace, wskazuje błędy i podpowiada jak pisać żeby zrealizować właściwie temat. Nie sądziłam, że korepetycje online mogą być tak efektywne. Polecam!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2015

Chodzę na lekcje do pani Ani już drugi rok i to dzięki niej nauczyłam się w końcu pisać (wcześniej pisanie wypracowań było dla mnie koszmarem). Dzięki konwencji lekcji we dwie osoby, którą czasami stosujemy, nie boję się też matury ustnej. Polubiłam język polski, co więcej, zastanawiam się czy nie podejść do matury rozszerzonej z języka polskiego, co kiedyś wydawało się totalną abstrakcją. Z zajęć na zajęcia czuję się coraz pewniej i wiem, że napiszę maturę na 100% moich możliwości. Polecam każdemu, kto chce się dobrze przygotować do jakiegokolwiek egzaminu z polskiego.

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2015

Ania to naprawdę świetna korepetytorka, którą mogę polecić każdemu kto ma problemy z pisaniem rozprawek czy boi się matury ustnej. Przyszłam do niej przestraszona ilością materiału, bo polski nigdy nie był moją mocną stroną, a teraz jestem już pewna, że matura pójdzie mi dobrze. Dzięki i do zobaczenia po świętach :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2013

Super , w tym roku zdawałem maturę , miałem bardzo dużo materiałów , wszystko dobrze przygotowane . 16/20

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
11 września 2013

Słabo. Zupełnie moje wrażenia po lekci są inne niż poprzedników. Korepetytorka nie potrafi dotrzeć do ucznia! nie angażuje się, nie zależy jej. Więcej się nie umówię.

PRZELITERUJ Anna Michalska

W tym roku, dzięki temu, że angażuję się w swoją pracę i potrafię dotrzeć do ucznia najwyraźniej lepiej niż moi konkurenci, moje wakacje trwały 3 miesiące, a w czasie wystawienia opinii przez Hanię (której nie dane było mi poznać) nie prowadziłam żadnych lekcji.

Zawistni rywale! Skupcie się na tym, aby podnosić poziom swoich zajęć zamiast tracić czas na pisanie komentarzy popularniejszym konkurentom.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2013

Zdecydowanie polecam :) Korepetytorka niesamowicie sympatyczna, cierpliwa i z poczuciem humoru. Nie stresowałam się nawet robić przy niej błędów - wszystko spokojnie tłumaczy i poprawia. Przekazuje dużą ilość wiedzy w krótkim czasie i mimo tego bez problemu da się ją przyswoić.
Stwarza miłą atmosferę podczas zajęć, daje ciekawe i przydatne materiały dostosowane do indywidualnych potrzeb. Pozdrawiam :)

avatar
Bogdan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2012

Pani Michalska jest moim zdaniem najlepszym, korepetytorem w calej Warszawie. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.