Anna Michalska

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Mokotów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

INTENSYWNE PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW OD MARCA (8. klasa, egzamin gimnazjalny, matura) - zapisy trwają, zapraszam!

Doświadczona korepetytorka profesjonalnie, kompleksowo i skutecznie przygotuje do:

  • matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym, w części pisemnej i ustnej;
  • testu po 8. klasie;
  • egzaminu gimnazjalnego.

Oferuję efektywną naukę i przyjazną atmosferę zajęć - pomogę zrozumieć schematy egzaminacyjne, pomogę odnaleźć klucz do rozwiązywania arkuszy maturalnych i nauczę każdego, nawet najbardziej opornego ucznia, jak pisać.

Zadzwoń lub napisz do mnie wiadomość i opisz swój problem, a także wskaż swoją dyspozycyjność, zostaw telefon kontaktowy - postaram się pomóc!

ÓSMOKLASIŚCI I GIMNAZJALIŚCI:

Pomogę Wam odnaleźć się w chaosie informacyjnym i opowiem o formie egzaminu, który Was czeka. Przygotujemy się do niego gruntownie: nauczymy się rozwiązywać zadania testowe , tworzyć krótkie i długie formy wypowiedzi pisemnej , odkurzymy lektury. Odgonimy strachy związane z kwietniowym starciem, któremu stawicie czoła dobrze przygotowani! 

 

MATURZYSTO:

Nauczę Cię  pracy z tekstem - przeanalizujemy wiele ich rodzajów: od recenzji, wywiadów, przez teksty krytycznoliterackie, laudacje czy przemówienia, po teksty publicystyczne i popularnonaukowe.

Będziemy pracowali z arkuszami maturalnymi stworzonymi przez CKE, maturami z minionych lat oraz materiałami proponowanymi przez wszystkie wydawnictwa edukacyjne. Wypracujemy odpowiedni schemat odpowiedzi w części „czytania ze zrozumieniem” , omówimy często występujące tu zagadnienia gramatyczne. Tym sposobem poznamy pełne spektrum możliwości tego, co może pojawić się na maturze właściwej - przećwiczymy to wcześniej!

Nauczę Cię pisać rozprawki od ich fundamentów: omówimy w sposób szczegółowy fragmenty utworów i ich problematykę; wspomagając się zadaniami kształtującymi właściwy tok myślenia, postawimy odpowiednią tezę; odwołując się do analogicznych przykładów literackich, wyprowadzimy logiczną argumentację , a następnie podsumujemy całość klarownymi wnioskami. Będziemy poruszać się zarówno w ramach kanonu lektur z gwiazdką, jak i tych komplementarnych.

Przygotuję Cię również do matury ustnej - pomogę interpretować i analizować teksty kultury, nauczę tworzyć wypowiedź ustną tak, by spełniała wymogi egzaminacyjne. Pomogę stworzyć siatkę skojarzeń opartą na znajomości motywów literackich i kulturowych. Sprawię, że i ta część egzaminu maturalnego nie będzie stanowiła dla Ciebie żadnego problemu.

Zapraszam!

Osoby z Warszawy zapraszam na lekcje stacjonarne na Górnym Mokotowie, natomiast uczniów z innych miast i tych, którzy pragną oszczędzić czas, zapraszam na lekcje online -ta sama jakość, większa dyspozycyjność! Autorska metoda pracy przez Skype - wysoka skuteczność, szybkie efekty.

Chętnie pracuję z uczniami ze zdiagnozowaną (lub podejrzewaną)   dysleksją, dysgrafią i dysortografią.

---- Przygotowuję do matury również uczniów po długich przerwach w nauce! -----

Możliwe są zajęcia w grupach - często indywidulna praca, jednak w towarzystwie innych osób, tworzy atmosferę naukowego fermentu i mimochodem uczy nowych rzeczy :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
Czwartek
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Anna Michalska
ul. Żuławskiego 2
02-643 Warszawa
NIP: 522 284 2587

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 43
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2019

Pania Anie polecam w 100% z całego serca. Miałam dylemat w użyciu poprawnej formy imienia. Napisałam wiadomość, po 5 minutach otrzymałam szybka i rzetelną odpowiedź na moje pytanie.
Bardzo dziękuję Pani Ani i w przyszłości w razie potrzeby wrócę na korepetycje:)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2018

Dzięki tej cudownej pani matura 2018 pisemna zdana na 84%, a ustna na 100%!!! Polecam w stu procentach!
Profesjonalna, wymagająca, uprzejma i bardzo sympatyczna!!!

avatar
Leokadia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2018

Bardzo dziękujemy. Przez 16 dni po 2-3 godziny nauki i egzamin poprawkowy w liceum zdany . Coś co wydawało się nierealne w tak krótkim czasie i przy takiej ilości materiału jaki musiał syn przyswoić. Bardzo dobra metoda nauczania, gdyż wymusza logiczne myślenie i samodzielną pracę. Na początku synowi ta metoda nie pasowała (jednak nie odpuściłam mu i dzięki temu zaczął się angażować na korepetycjach) Do tego godziny dostosowane do ucznia, nawet wtedy gdy coś wypadło , gdy syn raz z własnej winy odwołał korepetycje- bez problemu nauczycielka potrafiła dostosować się do ucznia, podchodziła z wyrozumiałością - nie było krytyki, tylko mobilizacja syna. Polecam każdemu , kto ma problem z tym przedmiotem i wydaje mu się że nie da rady. Tak myślał mój syn- a dał radę. Tylko dzięki Pani. Bardzo dziękujemy , za zaangażowanie i skupienie się na zwykłym uczniu, który ma zaległości ( było tego sporo) Dzięki Pani nasz syn zaliczył cały rok i nie zmarnował tego , co mógł zaprzepaścić. Mało tego - jest wdzięczny, bo wracając z egzaminu powiedział mi, że musi napisać do Pani i powiedzieć o tym- świadczy to o tym, iż docenił cały wkład jaki włożyła nauczycielka. Jeszcze skorzystamy, jeśli będziemy mieć jakiś problem. Tak bardzo jesteśmy wdzięczni !

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Gorąco polecam Panią Annę. Nasza współpraca trwała rok, czego efektem jest polski rozszerzony napisany na 95%. Jest to osoba bardzo cierpliwa, pogodna i wyrozumiała, a nauka z Panią Anną to czysta przyjemność. Każda lekcja odbywała się w bardzo przyjaznej atmosferze, w razie kłopotu z zadaniem otrzymywałem natychmiastową pomoc. Także nauka online przebiegała sprawnie i bez żadnych problemów. Dzięki zajęciom udało mi się nadrobić braki, które miałem z poprzednich klas. Pani Michalska jest profesjonalistką, która na pewno dobrze przygotuje Cię do matury. :)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Z Panią Anną współpracowałem online. Pani Ania przygotowywała mnie do tegorocznej matury. Zajęcia były ciekawe, różnorodne i bardzo pomocne. Pani Ania przekonała mnie, że matura z polskiego nie musi być taka straszna. Polecam taką formę zajęć i świetnego korepetytora.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2018

Polecam każdemu Panią Anne. Razem przerobiliśmy ogromny zakres materiału w przeciągu kilku miesięcy, przez przygotowałem się do matury rozszerzonej naprawdę dobrze. Podczas lekcji nie bałem się popełniać ewentualnych błędów, ponieważ pani Ania wszystko potrafi dobrze wytłumaczyć oraz odpowiedzieć na ewentualne pytania.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2018

Ogromnie polecam korepetycje z Panią Anią. Jest bardzo wyrozumiałą i cierpliwą osobą. Przygotowuje konkretnie pod kątem matury (jeżeli tego się oczekuje): uczy jak rozwiązywać zadania maturalne, pracować z różnymi rodzajami tekstów, czego często brakuje w szkole. Przede wszystkim pomaga zbudować pewność, że umie się wystarczająco wiele i jest się w stanie napisać dobrze egzamin. Pani Ania uczy, informuje o błędach, ale nie krytykuje. Moim zdaniem to bardzo cenna u nauczyciela cecha. Jeżeli chodzi o terminy zajęć, Pani Ania jest pod tym względem naprawdę elastyczna. Nie mam pojęcia, jak to jest możliwe, ale bylam na zajeciach chyba każdego dnia tygodnia (włączając w to niedziele) i o każdej (w miarę przyzwoitej) porze, pani Ania zawsze miała mozliwosc mnie przyjac. Jeżeli zebrać razem wszystkie te zalety współpracy z tą korepetytorką powstaje naprawdę bardzo kusząca oferta. Polecam gorąco! (Maturę tez, to przygoda)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2018

Korepetycje online z panią Anią okazały się bardzo dobrym i skutecznym sposobem na przygotowanie do matury. Przez kilka miesięcy poprawiłem swoje umiejętności w rozwiązywaniu testów, pisaniu wypracowań i konspektów. Polecam.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2018

Brakuje mi tylko jednej rzeczy - że nie ma tu oceny celującej! Lekcje z panią Anią to czysta przyjemność. Zdanie matury bez miliona opracowań, ściąg, książek i streszczeń stało się realne. A co najważniejsze - pani Ania pomaga uwierzyć w siebie i nawet najtrudniejsze wyzwania stają się osiągalne. Polecam z całego serca! :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2018

Pani Ania jest zawsze uśmiechnięta i pomaga z każdym problemem :) Można doskonalić się zarówno z matur ustnych jak i pisemnych, z każda praca jest coraz łatwiej. Świetna atmosfera na zajęciach, poza tym duża elastyczność jeśli chodzi o wybór terminów zajęć. Na właściwy egzamin poszłam spokojna, pamiętajac o wszystkich radach. Bardzo polecam :)

avatar
krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2018

Pani Ania jest bardzo miłą i zdolną korepetytorką. Lekcje online z nią skutecznie przygotowały mnie do matury. Serdecznie polecam.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2018

Korepetycje online okazały się świetnym rozwiązaniem, polecam serdecznie wszystkim niezdecydowanym!
Przez kilka miesięcy na spokojnie opanowałam rozwiązywanie testów, pisanie wypracowań i konspektów, więc na maturę poszłam dobrze przygotowana.
Dzięki pomocy Pani Ani wszystkie trzy egzaminy z polskiego były "tylko kolejnym arkuszem i planem wypowiedzi" do opracowania :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2018

Korepetycje online z panią Anią były bardzo pomocne w przygotowaniach do matury. Dzięki nim poprawiłam swoje umiejętności w pisaniu rozprawek i konspektów. Zadania i otrzymywane materiały były dostosowane do moich potrzeb. :)

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2018

Bardzo sympatycznie i miło przeprowadzone korepetycje, miałam je w formie online z czego jestem bardzo zadowolona, ponieważ wiele się nauczyłam bez wychodzenia z domu, dzięki czemu zaoszczędziłam masę czasu. Podczas zajęć panuje wspaniała atmosfera, a Pani wspaniale wszystko wyjaśnia i chętnie pomaga. Dzięki Pani zdałam w zeszłym roku poprawkę, a w tym czuję się bardzo dobrze przygotowana do matury. Korepetycje z pewnością są godne polecenia! :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2018

Zajęcia online z Panią Anią bardzo skutecznie pozwalają uporządkować wiedzę do egzaminu maturalnego i motywują do rozwiązywania zadań :) Polecam tę formę zajęć wszystkim, którzy mają do dyspozycji mało czasu w ciągu tygodnia a chcą jak najlepiej przygotować się do egzaminu

avatar
iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2018

Bardzo miła i pomocna pani. Niestety nie miałam możliwości z nią długo pracować, i bardzo żałuje dlatego polecam jak najszybciej ii jak najbardziej korzystać WARTO!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2017

Bardzo miła i kompetentna korepetytorka. Co prawda lekcje odbywały sie online, ale badzo dużo się dowiedziałam, zosatły mi pokazane błędy, których nikt przez 3 lata liceum mi nie pokazał. serdecznie polecam, warto!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2017

Bardzo polecam lekcje z Panią Anią! Dzięki jej pomocy zdałam maturę bez problemu i z dobrymi wynikami! Na zajęciach panuje miła atmosfera więc z wielką chęcią przychodziłam się tam uczyć. :)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2017

Dzięki Pani Ani miałem zero problemów z językiem polskim w szkole, zero stresu z maturą. Wynik uzyskałem świetny, o wiele lepszy niz mógłbym sobie przypuszczać. Ogólnie najmilsza i najlepsza korepetytorka jaką można znaleźć. Serdecznie polecam!!!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2017

Do Pani Ani trafiłam dzięki pozytywnym opiniom w internecie. Wszystko się sprawdziło, bo maturę zdałam bardzo dobrze. Pani Ania to przemiła i kompetentna osoba. Polecam!!!!:-)

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2017

Zdecydowanie polecam !
Podczas zajęć, pod profesjonalnym okiem Pani Ani, napisałem wiele rozprawek, rozwiązałem sporo części "czytanie ze zrozumieniem" oraz wygłosiłem dużą ilość monologów (próbne ustne). Uczęszczałem na lekcje od stycznia do maja, zdawałem maturę na poziomie podstawowym i jestem bardzo zadowolony z wyników. Takie przygotowanie to idealny sposób na zniwelowanie stresu przedegzaminacyjnego. Czułem, że tyle różnych arkuszy rozwiązałem, na tyle tematów mówiłem ustne, że nic mnie nie zaskoczy. I tak się stało !

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2017

Serdecznie polecam, dzięki Pani Ani zdałam maturę pisemną, jak i ustną na ponad 80%!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Korepetycje z Panią Anią to czysta przyjemność! Dzięki niej maturę z rozszerzonego polskiego zdałam na 100% - dwa lata temu moją siostrę przygotowała równie dobrze. Dodatkowo zrobiła to w trzy miesiące! Serdecznie polecam!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji z Panią Anną. Dzięki pomocy Pani Ani udało mi się zdać egzamin maturalny. Ale także dzięki tym zajęciom nauczyłem się pisać bardzo dobre wypracowania. Polecam korepetycje Pani Anny.

avatar
Jasiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Serdecznie polecam! Pani Ania przygotowała mnie do matury ustnej praktycznie od zera w dwa miesiące!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Serdecznie polecam.. Do matury z polskiego przygotowywałam się z Panią Anią od września, będąc na bardzo słabym poziomie zdałam maturę bardzo wysoko. Z wyniku jestem bardzo zadowolona. Atmosfera na zajęciach jest przyjazna. Lekcje mogą odbywać się również przez skype. Jeszcze raz serdecznie polecam !

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Serdecznie polecam! Pani Ania przygotowywała mnie do matury po rocznej przerwie od szkoły. Z wyniku jestem bardzo zadowolona. Przyjazna atmosferę, indywidualne podejście do ucznia, możliwość lekcji stacjonarnie lub przez skype. Dogodnie godziny i terminy! Wszystko do uzgodnienia. Osoba warta polecenia! :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Z Panią Anią uczyłyśmy się przez Skype. Lekcje są prowadzone w przyjaznej atmosferze, bezstresowe, a przede wszystkim efektywne. Język polski od zawsze był dla mnie zmorą, a dzięki tym korepetycjom okazał się być przyjemnym przedmiotem :) W krótkim czasie przerobiłyśmy ogromną ilość materiału, co pomogło mi w uzyskaniu bardzo dobrego wyniku z egzaminu maturalnego. Polecam! :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Inteligentna, profesjonalna i sympatyczna osoba. Zależy Jej na uczniach i stara się dostosować sposób nauki do aktualnej sytuacji ucznia. Skutecznie przygotowała mojego syna do matury a to graniczyło z cudem. Serdecznie polecam.

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2017

Miła atmosfera, duża dyspozycyjność i łatwe nawiązanie kontaktu z uczniem! Zostałam bardzo dobrze i szybko przygotowana do egzaminów, z których uzyskałam zadowalające wyniki. Bardzo polecam :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2016

Jestem mega zadowolona z zajęć z Panią Anią :D Bardzo przyjemna atmosfera, zero stresu, pełen profesjonalizm! :) serdecznie polecam każdemu, bez względu na poziom :P

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2016

Dzięki korepetycja problem z językiem Polskim został zażegnany :D Z matury z polskiego z która miałem problemy zostały rozwiązane :) Miła atmosfera, wszystkie problemy i pytania zostawały natychmiast rozwiązywane. Mogę z ręką na sercu polecić Panią Anie dla osób które jak ja maja problemy z językiem Polskim :D

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2016

Zdecydowanie najlepsza nauczycielka jaką miałam!

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2016

Właściwa osoba na właściwym miejscu - kompetentna, miła, cierpliwa, z dużym zacięciem i zdolnościami pedagogicznymi. Z dwugodzinnej lekcji córka "wynosi" więcej niż z tygodni nauki w szkole. Polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2016

Lekcje polskiego mogą być fajne! Dzięki Pani Ani zrozumiałam, że język polski nie musi być katorgą, a matura nie jest tak straszna, jak mówią w szkole. Konsekwentnie przygotowywałam się z Panią Anią do matury 2015 i jestem bardzo zadowolona z wyniku! Maturę podstawową zdałam na 89%, podczas gdy próbną, do której podchodziłam przed przyjściem na korepetycje, ledwo zaliczyłam. Polecam tę nauczycielkę każdemu, kto chce nauczyć się pisać rozprawki, ładnie wypowiadać czy zacząć czytać ze zrozumieniem i poprawić swoje wyniki. Dziękuję Pani Aniu :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2016

Ania jest świetną korepetytorką. Pomogła mi nauczyć się pisać prace. Dzięki niej magisterka nie była takim koszmarem, jak się spodziewałam. Szczerze polecam, bo jest świeeetna,

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2015

Bardzo polecam tę korepetytorkę! Uczę się z Anią na Skypie od czterech miesięcy. Lekcje są bardzo ciekawe, otrzymuję dużo materiałów. Ania sprawdza moje prace, wskazuje błędy i podpowiada jak pisać żeby zrealizować właściwie temat. Nie sądziłam, że korepetycje online mogą być tak efektywne. Polecam!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2015

Chodzę na lekcje do pani Ani już drugi rok i to dzięki niej nauczyłam się w końcu pisać (wcześniej pisanie wypracowań było dla mnie koszmarem). Dzięki konwencji lekcji we dwie osoby, którą czasami stosujemy, nie boję się też matury ustnej. Polubiłam język polski, co więcej, zastanawiam się czy nie podejść do matury rozszerzonej z języka polskiego, co kiedyś wydawało się totalną abstrakcją. Z zajęć na zajęcia czuję się coraz pewniej i wiem, że napiszę maturę na 100% moich możliwości. Polecam każdemu, kto chce się dobrze przygotować do jakiegokolwiek egzaminu z polskiego.

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2015

Ania to naprawdę świetna korepetytorka, którą mogę polecić każdemu kto ma problemy z pisaniem rozprawek czy boi się matury ustnej. Przyszłam do niej przestraszona ilością materiału, bo polski nigdy nie był moją mocną stroną, a teraz jestem już pewna, że matura pójdzie mi dobrze. Dzięki i do zobaczenia po świętach :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2013

Super , w tym roku zdawałem maturę , miałem bardzo dużo materiałów , wszystko dobrze przygotowane . 16/20

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
11 września 2013

Słabo. Zupełnie moje wrażenia po lekci są inne niż poprzedników. Korepetytorka nie potrafi dotrzeć do ucznia! nie angażuje się, nie zależy jej. Więcej się nie umówię.

PRZELITERUJ Anna Michalska

W tym roku, dzięki temu, że angażuję się w swoją pracę i potrafię dotrzeć do ucznia najwyraźniej lepiej niż moi konkurenci, moje wakacje trwały 3 miesiące, a w czasie wystawienia opinii przez Hanię (której nie dane było mi poznać) nie prowadziłam żadnych lekcji.

Zawistni rywale! Skupcie się na tym, aby podnosić poziom swoich zajęć zamiast tracić czas na pisanie komentarzy popularniejszym konkurentom.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2013

Zdecydowanie polecam :) Korepetytorka niesamowicie sympatyczna, cierpliwa i z poczuciem humoru. Nie stresowałam się nawet robić przy niej błędów - wszystko spokojnie tłumaczy i poprawia. Przekazuje dużą ilość wiedzy w krótkim czasie i mimo tego bez problemu da się ją przyswoić.
Stwarza miłą atmosferę podczas zajęć, daje ciekawe i przydatne materiały dostosowane do indywidualnych potrzeb. Pozdrawiam :)

avatar
Bogdan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2012

Pani Michalska jest moim zdaniem najlepszym, korepetytorem w calej Warszawie. Polecam z pełną odpowiedzialnością.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.