Adam Czapiński

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Siemianowice Śląskie
Katowice
Chorzów
Czeladź
Bytom
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć, Hello, Hallo, Ciao

Parę słów o mnie:
Mam na imię Adam i jestem trzyjęzycznym poliglotą. Potrafię komunikować się w trzech językach obcych tj.  angielski , niemiecki oraz włoski . Interesuję się językami obcymi oraz językoznastwem, dlatego też większość swojego czasu przeznaczam na poszerzanie i doskonalenie nabytej już wiedzy, a także nauczaniem języków innych.
(Preferuję współpracę z osobami dopiero od 14-stego roku życia!)

Jak przebiegają ze mną zajęcia z j. włoskiego:
 Na początku chciałbym powiedzieć, że nauczanie innych nie należy do prostych zajęć i wymaga tzw. ‘‘anielskiej cierpliwości’‘ i wzajemnego zrozumienia, dlatego też do zajęć podchodzę ze spokojem i staram się dostosować do potrzeb ucznia. Podczas zajęć kładę nacisk na mówienie i staram się na to otworzyć drugą osobę. Dodatkowo podczas zajęć często staram się wykorzystywać  materiały autentyczne tj. artykuły i nagrania video związane ze zainteresowaniami ucznia. 

Ważna dodatkowa informacja:
Wszystkie osoby zainteresowane współpracą ze mną zachęcam do zajrzenia na mojego  Instagrama: kacik_poligloty  na którym publikuję regularnie  ciekawe, zwroty i wyrażenia  oraz drobne wskazówki o tym co zrobić, żeby podnieść swoje kompetencje językowe.  

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - 06.2020
Centrum Edukacji Copernicus
Specjalista języka angielskiego
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
05.2016 - 06.2016
A Park View Hotel and Hamiltons Restaurant-Wolverhampton Wielka Brytania
Pomoc szefowi kuchni w przygotowywaniu angielskich śniadań, Obsługa gości hotelowych w języku angielskim, Stały kontakt z managerem hotelu.
10.2018 - aktualnie
Korepetytor języka angielskiego i niemieckiego
09.2019 - 11.2019
Młodszy specjalista ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.