BE first English Learning

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Lublin
Faktura VAT

O mnie

BE first jest autorskim projektem językowym, w którym uczeń jest zawsze na pierwszym miejscu. Dostarczamy spersonalizowane kursy języka angielskiego: osobom indywidualnym oraz dzieciom. Nasi słuchacze nie tracą czasu na dojazd - nauka prowadzona jest w miejscu przez nich wybranym.

Jesteśmy specjalistami! Zajmujemy się głównie językiem angielskim, a nasi lektorzy to wyjątkowi i doświadczeni nauczyciele. Wspólnie stworzyliśmy dla Ciebie autorskie szkolenia językowe: BusinessFirst, KidsFirst, AdultFirst, na których skutecznie i efektywnie uczymy języka angielskiego. Wiemy jak wyskorzystać Twój zapał i możliwości tak, abyś osiągnął sukces.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2019

Zajęcia on line na najwyższym poziomie, dobry kontakt z lektorką. Lekcja wymagała ode mnie dużo zaangażowania oraz mównia, a o to najbardziej mi chodziło. Fajne tematy do konwersacji i świetny kontakt z nauczycielką. Najpierw zaczełam uczyć się ja a teraz moj syn. Szczerze polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2019

Polecam zajęcia na Skype. Wreszcie wiem co to znaczy naprawdę uczyć się języka. Lektora uczy mnie tylko tego co jest dla mnie ważne, motywuje i już widzę zdecydowane postępy. Po kilku zajęciach już widać różnicę, czyje że wreszcie dobrze trafiłam:)

avatar
Tomecki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2019

Oryginalnie i skutecznie, potrafią przekonać do nauki nawet takiego opornego jak ja, więc szacun i polecam!

avatar
Rafal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2019

Bardzo fajne zajęcia, urozmaicone. Przygotowywalem się do matury i efekt rewelacyjny. Teraz moja mama chodzi na konwersacje i już śmiga po angielsku

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2012

Super nauczycielka!! Bardzo miła, wszystko przystępnie potrafi wytłumaczyć. Jest cierpliwa i fajnie prowadzi lekcje, ciekawie. Uczyłam się z nią do egzaminu i zdałam go lepiej niż myślałam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.