BE first English Learning

Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Lublin
Faktura VAT

BE first English Learning

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika BE first English Learning

O mnie

BE first jest autorskim projektem językowym, w którym uczeń jest zawsze na pierwszym miejscu. Dostarczamy spersonalizowane kursy języka angielskiego: osobom indywidualnym oraz dzieciom. Nasi słuchacze nie tracą czasu na dojazd - nauka prowadzona jest w miejscu przez nich wybranym.

Jesteśmy specjalistami! Zajmujemy się głównie językiem angielskim, a nasi lektorzy to wyjątkowi i doświadczeni nauczyciele. Wspólnie stworzyliśmy dla Ciebie autorskie szkolenia językowe: BusinessFirst, KidsFirst, AdultFirst, na których skutecznie i efektywnie uczymy języka angielskiego. Wiemy jak wyskorzystać Twój zapał i możliwości tak, abyś osiągnął sukces.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2020

Super lekcje online! Uczę się już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Łączymy się na Skypie lub na Zoom.us. Lekcje bardzo mi pomogły w mojej pracy. Teraz czuję się pewnie na spotkaniach, poprawiałam także wymowę. Ogromy plus za atmosferę, uwielbiam te lekcje, to dla mnie przyjemności a efekty pojawiły się bardzo szybko.

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Maturę pisałem w tym rok temu. Próbną napisałem na 34% czyli słabo. Lubiłem angielski ale ciężko było mi się zmotywować do nauki. Zadzwoniłem do BE first i zacząłem mieć regularne zajęcia raz w tygodniu. Maturę napisałem na 93 % i to co we wrześniu było niemożliwe w maju stało się możliwym! Rewelacja!

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2019

Zajęcia on line na najwyższym poziomie, dobry kontakt z lektorką. Lekcja wymagała ode mnie dużo zaangażowania oraz mównia, a o to najbardziej mi chodziło. Fajne tematy do konwersacji i świetny kontakt z nauczycielką. Najpierw zaczełam uczyć się ja a teraz moj syn. Szczerze polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2019

Polecam zajęcia na Skype. Wreszcie wiem co to znaczy naprawdę uczyć się języka. Lektora uczy mnie tylko tego co jest dla mnie ważne, motywuje i już widzę zdecydowane postępy. Po kilku zajęciach już widać różnicę, czyje że wreszcie dobrze trafiłam:)

avatar
Tomecki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2019

Oryginalnie i skutecznie, potrafią przekonać do nauki nawet takiego opornego jak ja, więc szacun i polecam!

avatar
Rafal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2019

Bardzo fajne zajęcia, urozmaicone. Przygotowywalem się do matury i efekt rewelacyjny. Teraz moja mama chodzi na konwersacje i już śmiga po angielsku

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2012

Super nauczycielka!! Bardzo miła, wszystko przystępnie potrafi wytłumaczyć. Jest cierpliwa i fajnie prowadzi lekcje, ciekawie. Uczyłam się z nią do egzaminu i zdałam go lepiej niż myślałam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.