Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Poznań
Zielona Góra
Swarzędz
Luboń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka50 - 70 / 60 min

Dawid

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie,
jestem absolwentem Politechniki Poznańskiej kierunku Automatyki i robotyki. Moje zajęcia prowadzę z naciskiem na zrozumienie danego materiału, a nie na jego pamięciowym zapamiętaniu. Prowadzone są w miłej atmosferze, aczkolwiek w sposób wymagający. Jako umysł ścisły, programista oraz pasjonat fizyki, udzielam korepetycji głównie z przedmiotów ścisłych, takich jak matematyka, fizyka, informatyka, a także z języka angielskiego. Jako osoba, która ciągle goni za samorozwojem, mogę pochwalić się umiejętnością programowania w wielu językach, projektowaniem stron Internetowych oraz licznymi certyfikatami z języka angielskiego.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego: +48 668 816 298, gdzie postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania. Terminy i miejsce spotkań do uzgodnienia. Możliwe także spotkania online.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
02.2020 - 02.2020
Politechnika Poznańska
Inżynier
Automatyka i robotyka
Kursy i szkolenia
05.2017
Certyfikat Soft Skills z języka angielskiego „Socializing and Small Talk”
05.2017
Certyfikat Soft Skills z języka angielskiego „Negotiations”
06.2017
Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV
05.2018
Certyfikat Soft Skills z języka angielskiego „English in practice: how to resolve conflict, be assertive, give and receive feedback”
11.2019
The Web Developer Bootcamp
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.