Antonio Lombardo

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Online
Jelenia Góra (Centrum)

Opis ogłoszenia

Native speaker z wyższym wykształceniem, udzieli lekcji
j. włoskiego na żywo w domu nauczyciela lub online . Zapewniam materiały do nauki jezyka . Prowadzę również konwersację online dla osób zainteresowanych doskonaleniem języka włoskiego.
ZAPRASZAM !!!

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2017

Miałem trzy dni i dużo wątpliwości podczas rozwiązywania zadań . Wybrałem tego korepetytora i umówiłem się na dwie godziny lekcji w jego miejscu zamieszkania. Pomógł mi w rozwiązaniu zadań i wytłumaczył wszystko na spokojnie. Bardzo kompetentny i profesionalny korepetytor. Polecam z czystym sumieniem.

avatar
EWA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Polecam Państwu tego korepetytora, miałam spore problemy z zadaniami z automatyki, ale Pan Antonio w godzinkę wytłumaczył mi całe zagadnienie. Pan przekazuje swoja szeroką wiedzę w bardzo miłej atmosferze, bezstresowo ( jeśli są jakieś zaległości z lat poprzednich to tłumaczy i nie truje) Cena za lekcję przystępna. POLECAM SERDECZNIE !!!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Śmiało polecam. Potrzebowałem pomocy w rozwiązaniu kilku zadań z Automatyki, dzięki pomocy Antonio (pomimo, że jest Włochem to perfekcyjnie mówi po polsku :) ) nauczyłem się je wykonywać tak dobrze, że poszedłem na zaliczenie bez najmniejszego stresu (pomimo 4 podejścia). Jeśli chcesz w fajnej atmosferze zrozumieć Automatykę ta oferta jest idealnie dla Ciebie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.