Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Poznań (Centrum +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzykacena do ustalenia

Miron

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/518 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Specjalizuję się w nauczaniu DOROSŁYCH i młodzieży. OD ZERA!!! :)

VIOLIN CLASSES IN ENGLISH AVAILABLE - please contact me for details :)
TLDR: Masz pytanie (lub nie lubisz czytać długich ogłoszeń) - zadzwoń !
Kontakt: +48 691 127 635

przez Facebook i Instagram - Miron Stieler

Koszt zajęć:
INDYWIDUALNE 120zł / 45min

Pomagam w wyborze i zakupie skrzypiec.
Na pierwszych lekcjach nie jest wymagane posiadanie własnego instrumentu. 

Zajęcia odbywają się u mnie (Skrzyżowanie Matejki / Grunwaldzka).

TAK - Wbrew stereotypom, opanowanie gry na skrzypcach JEST MOŻLIWE dla osoby zaczynającej naukę w wieku DOROSŁYM!!! Mile zachęcam! :)

Prowadzę zarówno osoby, które nie próbowały dotąd uczyć się gry na żadnym instrumencie, jak również te, które chciałyby wrócić do grania po baaaardzo długiej przerwie (a miały np. krótką przygodę z muzyką w dzieciństwie).

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE - dla tych, którzy preferują silne ukierunkowanie na specyficzne potrzeby i indywidualny tok pracy. Masz 100% mojego czasu i uwagi tylko dla siebie! :)

Założyłem i prowadzę Miłą Orkiestrę Smyczkowych Transformacji , której członkowie składają się z osób dorosłych (uczących się od zera lub po kilkunastoletniej przerwie).
Możesz do nas dołączyć – już po kilku miesiącach nauki! :)

Posiadam ponad 10-letni staż pedagogiczny w zakresie nauczania muzyki (zarówno dzieci jak i dorosłych, 5-60+) oraz kilkuletnie doświadczenie jako animator przy prowadzeniu zajęć edukacyjnych i koncertów.

Kładę duży nacisk na zdrowie i higienę kręgosłupa. Chcę, by moi uczniowie mogli bezpiecznie cieszyć się grą na instrumencie, bez ograniczeń zdrowotnych i wiekowych.
Dlatego współpracuję z fizjoterapeutami , dbając w każdym szczególe o poprawną postawę – dopasowaną indywidualnie do możliwości grającego, aby uniknąć kontuzji i zwyrodnień.

Zależy mi, by każdy mógł osiągnąć radość w obcowaniu z instrumentem i podzielić się tym szczęściem z innymi!!! :)

Zapraszam na prowadzone przeze mnie strony na portalu facebook:
Skrzypce – Dźwięki Nieuczesane
Mila.Orkiestra

Od wielu lat jestem związany z środowiskiem folkowym, aktualnie jako lider balfolkowego zespołu Balonique .

Zdobyłem klasyczne wykształcenie, ale moją pasją jest muzyka tradycyjna i etniczna . Uwielbiam muzykę folkową w jej różnych przejawach - słuchać, grać oraz tańczyć! Szczególnie - tradycyjną muzykę polską, bretońską, irlandzką i skandynawską. Hobbystycznie buduję instrumenty eksperymentalne. Niezrównaną radość sprawia mi też granie na… pile do drewna.

Program zajęć jest zawsze indywidualnie dopasowywany do potrzeb i zainteresowań ucznia, jego poziomu zaawansowania, naturalnych predyspozycji, gustów muzycznych i możliwości czasowych.

Nie bój się sięgnąć po radość, którą daje umiejętność gry na instrumencie!

Musica oye! :)
Miron

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Tom
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2018

I took classes with Miron for nine months in Poznan and I am extremely pleased with the results! He understands the violin on both the technical and expressive level, and he has a wide grasp of music in general (and physics and philosophy and many other things!) Clases were always very precise, logical, and constructive, and I always had plenty to keep me busy until the next week. In just ten months I feel like I made a huge improvement. He is one of the rare musicians who can teach both classical and folk/traditional styles. I would even go so far as to say he is the best violin teacher I've ever had!

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2018

Miron to rzadki przykład nauczyciela z pasją. Łączy niebanalne doświadczenie edukacyjne z przenikliwą obserwacją studenta. Połączenie to pozwala na błyskawiczne wyłapywanie drobnych niedociągnięć technicznych, które dotąd blokowały twoją praktykę muzyczną i przekuwanie ich na miejscu w stabilne podstawy, które nie tylko otworzą cię na nowe muzyczne doświadczenia, ale i dostarczą motywacji do sięgania po, wydawałoby się, niedostępne marzenia. Polecam serdecznie. Nauczyłem się od niego więcej w ciągu godziny niż sam w ciągu paru lat.

Miron is a rare example of a teacher with passion. He combines an original educational experience with a keen observation of the student. This combination allows him to instantly catch small technical shortcomings that have so far blocked your musical practice and reforge them on the spot into a stable foundation that will not only open you to new musical experiences, but also provide with motivation to reach for seemingly inaccessible dreams. I heartily recommend Miron as a teacher and an educational guide. Within an hour I have learned more from him than in a few years on my own.

avatar
Marianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2018

Bardzo dobry! Nauczyciel z powołaniem. W dzieciństwie miałam kilka nieprzyjemnych/nieciekawych doświadczeń na lekcjach gry na instrumencie, a u Mirona poczułam się swobodnie i zaczęłam na nowo odkrywać dziecięcą radość z muzyki. Bardzo doceniam jego cierpliwość oraz wrażliwość na ucznia i jego zmagania/blokady. No i dziękuję za niepowtarzalną okazję wystąpienia w orkiestrze smyczkowej! :)

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2018

Pełen profesjonalizm, pedagogiczna cierpliwość, entuzjazm do dzielenia sie swoją pasją - trzeba czegoś więcej? Po pierwszych zajęciach wiedziałam, że nie może byc inaczej, kupiłam własne skrzypce i zaczęłam spełniać marzenia.:)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2018

Zdecydowanie polecam. Profesjonalizm, dopasowanie zajęć do potrzeb i zainteresowań ucznia, wszechstronność i uśmiech:)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2017

Polecam :) Co prawda mogłam uczestniczyć w zajęciach tylko przez miesiąc, ale gdybym nie wyjeżdżała za granicę to na pewno bym uczęszczała dalej. Bardzo profesjonalne i sympatyczne podejście do ucznia, sporo się nauczyłam mimo krótkiego czasu. Super nauczyciel dla każdego. :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2017

Suuuper:) Byłam bardzo mile zaskoczona Jego podejściem do nauczania, otwartością i zaangażowaniem. Wszystko co robi, robi z pasją a przy tym pozostaje profesjonalny i autentyczny. Miron to dla mnie teraz modelowy nauczyciel:)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2017

Niesamowicie otwarta głowa i umiejętność indywidualnego podejścia do ucznia, wielka pasja do muzyki i ludzi, ale na humanistycznym podejściu do zajęć nie koniec - są też super zorganizowane i konkrentne! Niech samo za siebie mówi to, że do Mirona na Górną Wildę na konsultacje przyjeżdżam z Wiednia, bo takiego nauczyciela nie znajdziesz nawet w stolicy kultury europejskiej :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2016

Miron to właściwy człowiek do tego zadania! Sam gram już na różnych instrumentach blisko dekadę i muszę przyznać, że - według mojego doświadczenia z muzyką i z Mironem - lepszego człowieka za nauczyciela skrzypiec nie znajdziecie. Miron to człowiek niesłychanie rzetelny i cierpliwy. Po prostu zaraża pasją do instrumentu i samą muzyką, a sposób nauczania wspaniale dostosowuje do preferencji ucznia. Otwarta głowa i poczucie humoru to jego asy w rękawie. Dajcie się namówić na Mirona - udowodni Wam, że na skrzypce nigdy nie jest za późno. Ja już się przekonałem - skrzypce to wspaniały instrument i wspaniałe marzenie, a co najważniejsze: w zasięgu ręki!

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2016

Polecam!!!zajęcia z Mironem to przyjemnie i twórczo spędzony czas !!!!pamietam kiedy na pierwszych zajęciach zagrał przepiękną melodie - nie znałam wcześniej - wzruszyłam sie do łez Uczy sercem!!!

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2016

Niesamowite podejście do dzieci, do Mirona uczęszcza mój 5 letni syn i niezmiernie się cieszę trafiliśmy na takiego nauczyciela. Podąża za potrzebami ucznia jednocześnie przekazując wiedzę i umiejętności.

avatar
Daga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2016

Uwaga, spotkanie z Mironem moze zmienić Twoje życie. Ja osobiście po paru lekcjach odkryłam, ze gra na instrumencie nie jest zarezerwowana wyłącznie dla wybrańców, ale tak naprawdę czeka na każdego z nas. Miron uświadamia, ze motywacja i radość z grania to klucz do sukcesu. Jest niezwykle uważnym i empatycznym nauczycielem, człowiekiem renesansu i misji

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2016

Miałem okazję obserwować Mirona przy pracy z dziećmi - poezja! To człowiek czujący muzykę całym ciałem, cudowny skrzypek i wrażliwy słuchacz, zapalony propagator tej niezwykłej pasji. Serdecznie polecam jako nauczyciela niezależnie od wieku ucznia!

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2016

Miron to nauczyciel z pasją, o niestandardowym podejściu do nauki, i co bardzo ważne - ma bardzo indywidualne podejście do każdego ucznia. Kreatywny i wspierający, posiadający dużą wiedzę muzyczną ii ogólną. Jest pełen zapału i ciągle się rozwija. Świetnie radzi sobie nawet z tymi uczniami, którzy zaczynają naukę jako dorośli. Pomaga przełamywać bariery i granice. Polecam serdecznie!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2016

Spotkałam wiele osób, które odradzały mi naukę gry na skrzypcach ze względu na mój wiek. Aż do momentu, kiedy spotkałam Mirona :) który uświadomił mi, że tak naprawdę granice stawiamy sobie w naszej głowie. Miron to osoba pełna zapału i uwielbiająca uczyć. Na rezultaty nie musiałam długo czekać :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2016

Naprawdę wspaniały nauczyciel. Grać na skrzypcach zaczęłam się uczyć już będąc dorosła i początkowo bałam się, że tego instrumentu nie da się opanować, jeśli nie ćwiczy się od dziecka - ale Miron szybko wyprowadził mnie z błędu. Lekcje u niego są bardzo przyjemne, ponieważ podchodzi do ucznia personalnie i ma dużą wiedzę muzyczną. Dużą frajdę sprawia zabawa z looperem i gra w duecie - zwłaszcza gdy dopiero zaczyna się przygodę ze skrzypcami.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2016

Chodzę do Mirona na lekcje od kilku miesięcy. Jestem bardzo zadowolona ze sposobu w jaki przekazuje wiedzę, dzieli się doświadczeniem, podziwiam jego pomysłowość i niezwykle prouczniowskie nastawienie przy zachowania dbałości o swoje granice. Miron jest nauczycielem uważnym i uczciwym.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2016

Świetny pedagog! Wielki entuzjasta! Potrafi wydobyć piękne dźwięki nawet przez ręce początkującego ucznia :) A przy tym dopasowuje nauczanie do preferencji ucznia :) Ze świecą szukać takich nauczycieli...

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.