Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Tychy
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia50 / 60 min

Mirosława

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Firma „Medkor” w Tychach od 25 lat prowadzona jest przez magistra biologii i chemii. Początkowo przygotowywała młodzież do egzaminów wstępnych na uczelnie medyczne, a obecnie przygotowuje do egzaminów maturalnych z tych przedmiotów.

Korepetycje prowadzone są indywidualne w bloku 2 godzin zegarowych jeden raz w tygodniu dla każdego przedmiotu. Po powtórzeniu materiału z jednego działu przeprowadzany jest test sprawdzający zawierający zadania maturalne oraz zadania z dawnych egzaminów wstępnych na uczelnie medyczne.

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do zapisów telefonicznych pod numerem 601526807

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 19:00
Wtorek15:00 - 19:00
Środa15:00 - 19:00
Czwartek15:00 - 19:00
Piątek15:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Mirosława
Tychy

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2017

Jestem studentką drugiego roku biotechnologii na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Zawdzięczam to przede wszystkim korepetycjom z chemii i biologii, ktorych udzielała mi ta korepetytorka. Dzięki nim bardzo dobrze zdałam egzamin maturalny, który otworzył mi drogę na wymarzone studia. Korepetytorka profesjonalna i bardzo oddana swoim uczniom. Korepetycje indywidualne co jest bardzo ważne i pozwala osiągnąć sukces. Serdecznie polecam.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2017

Świetna korepetytorka, od roku studiuję na Śląskim Uniwersyteckie Medycznym. Dzięki niej zdałam chemię i biologię na maturze na 97 i 98 procent. Gorąco polecam.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2017

Bardzo dobra korepetytorka, która zna się na rzeczy, a przy tym ma doświadczenie jako nauczycielka, więc potrafi przystępnie przekazać wiedzę. Bardzo umiejętnie łączy wiedzę z zakresu chemii i biologii przez co takie działy jak biochemia czy fizjologia człowieka wreszcie stają się zrozumiałe i wiele elementów nie musi być już wykuwanych na pamięć. Polecam wszystkim, którzy myślą u studiach na kierunkach medycznych.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2017

Znakomita korepetytorka umiejętnie łącząca wiedzę z zakresu chemii i biologii. Jeśli ktoś poważnie myśli o uczelni medycznej to myślę, że to idealny wybór. W szkole nie ma szans na indywidualne podejście. Polecam zwłaszcza tym, którzy myślą o korepetycjach z chemii i biologii - dobre połączenie bloków materiału daje dużo, dużo więcej. Doświadczenie w przekazywaniu wiedzy i cierpliwość.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.