Irmina Barczewska-Garus

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Piekary Śląskie (Dąbrówka Wielka)
Katowice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Irmina Barczewska-Garus - Pracownia Wokalna inTonacja

Często słyszę: „Żałuję, że nie zdecydowałam/łem się na zrealizowanie tego marzenia 10 lat temu albo jeszcze jako dziecko, bo teraz byłabym/byłbym w zupełnie innym miejscu…”. Prawda. Ale bez podjęcia decyzji teraz za kolejne 10 lat będzie taka sama sytuacja i jeszcze więcej zmarnowanego czasu. Czasem wystarczy iskierka, żeby rozpalić w sobie coś, co się tli od bardzo dawna i uwolnić mnóstwo pozytywnej energii, która da radość osobie śpiewającej i słuchającej jej publiczności. Może to być udana impreza karaoke, muzykujący przyjaciele albo dobry nauczyciel. Zwłaszcza dorośli bardzo często wstydzą się, że uwielbiają, a nawet umieją śpiewać!
Na lekcje można zapisać się zawsze, wystarczy chcieć śpiewać i czerpać przyjemność z wydawania dźwięków. U nas nie ma granic wiekowych, nie trzeba mieć specjalnej wiedzy. Nie ma przesłuchań. Możesz zacząć od warsztatowych spotkań otwartych, które odbywają się raz w miesiącu. Możesz też zapisać się na próbną lekcję indywidualną, która kosztuje tylko ułamek swojej wartości. Możesz przyjść jako gość na zajęcia zespołu wokalnego. Poznaj i podpytaj ludzi, którzy marzyli o śpiewaniu i zrobili już pierwszy (a czasem już setny) krok. Nie musisz podejmować pochopnych decyzji, a jeśli już zaczniesz ze mną współpracę i nie będziesz zadowolony, zwrócę Ci koszt.
Zapraszam początkujących i zaawansowanych, uczniów i melomanów, dzieci i dorosłych, zdających do szkół muzycznych każdego stopnia i szkół aktorskich oraz tych, dla których muzyka i śpiew to fantastyczne hobby i możliwość samodoskonalenia. Zapraszam też profesjonalnych wokalistów i nauczycieli śpiewu, którzy są otwarci na współpracę.

Jak wyglądają lekcje? Zwykle lekcje indywidualne trwają 45 lub 60 minut. Zaczynamy zawsze rozgrzewką i wprawkami wokalnymi (czasem rozciągają się na całą lekcję, bo to wspaniały sposób na przepracowanie ogromnej części problemów, jakie niosą ze sobą piosenki). Potem ćwiczymy utwór. Standardowo piosenki śpiewamy na nagłośnieniu w pomieszczeniach domowego studia - nagrywając, odsłuchując i omawiając nagrania, które przesyłamy po lekcji uczniowi. Materiały do pracy organizuje pracownia – podkłady i nuty. W naszej pracowni oprócz mnie pracuje jeszcze dwóch innych nauczycieli śpiewu.
Bardzo lubiane są zajęcia zespołu wokalnego. Ćwiczymy tu śpiew wielogłosowy pod kątem planowanych koncertów lub nagrań. Chętni mogą brać udział w warsztatach ruchu scenicznego, warsztatach pisania piosenek, warsztatach wokalnych z zapraszanymi gośćmi, zajęciach teorii muzyki (kształcenie słuchu, solfeż, harmonia), a także w koncertach lub pójść do renomowanego studia nagrań.
Nasi uczniowie tworzą społeczność. Adrenalina na koncertach bardzo zbliża ludzi, którzy zaczynają być dla siebie nawzajem wsparciem. Kontaktują się też zupełnie poza wspólnym muzykowaniem :)

Zajęcia odbywają się w naszej pracowni w Piekarach Śląskich (20 min. samochodem z Katowic, łatwy dojazd autobusem nr 5). Próbne zajęcia indywidualne kosztują tylko 30zł, więc wystarczy się umówić i przyjechać:) Każda kolejna godzina zajęć kosztuje 90zł. W razie decyzji o podjęciu regularnej nauki (od września do czerwca) opłata miesięczna wynosi 309zł (średnio 4 lekcje w miesiącu po 60 minut) + 100 zł jednorazowa (roczna) opłata administracyjna. Na podobnych zasadach można wziąć udział w zajęciach zespołu (80zł/mc). Jest też opcja umówienia się na inny czas trwania lekcji i inną opłatę miesięczną (mniejszą lub większą). Można też wykupić pakiet 4 lekcji bez wiązania się całoroczną umową. W czasie wakacji prowadzimy zajęcia z możliwością wykupienia pakietów i udziału w koncertach. Wystawiamy faktury.
Warto śledzić aktualności na Facebooku: Pracownia Wokalna inTonacja

Śpiewam od zawsze, uczę od ponad 10 lat (i ciągle uczę się uczyć), bo śpiew jest moją pasją, a głos ukochanym instrumentem (choć 15 lat uczyłam się też gry na fortepianie, co niesamowicie wpłynęło na mój rozwój ogólnomuzyczny). Jestem typem samouka (i nie przestałam nim być mimo skończonej Akademii Muzycznej w Katowicach) i wszystko, czego nauczyłam się od wszystkich moich nauczycieli śpiewu (którym jestem ogromnie wdzięczna!) przepuszczałam (i nadal to robię) przez filtr wiedzy teoretycznej i doświadczenia estradowego (albo rada działa i śpiew brzmi dobrze - i tu trzeba mieć dobre ucho, żeby umieć ocenić, co brzmi dobrze! - albo rada nie jest dobra).Nadal mam masę pytań z zakresu wokalistyki i nadzieję, że kiedyś uzyskam na nie odpowiedzi.Praca z setkami osób i kontakt z innymi nauczycielami pomogły mi zauważyć pewne prawidłowości czy powtarzające się problemy (wokalne, metodyczne, i w ogóle muzyczne) i wypracowałam własny system nauczania, który stosuję razem ze współpracującymi po fachu koleżankami w naszej pracowni wokalnej.Jest szereg kwestii, które mnie fascynują i chętnie o nich dyskutuję, zapewne wiele osób to czytających zastanawia się nad tym samym: Czy jeden nauczyciel może dobrze uczyć zarówno klasyki, jak i rozrywki? Jakie są różnice między techniką klasyczną a technikami rozrywkowymi? Czy nauczyciel osiągnie dobry efekt pedagogiczny bez umiejętnego pokazywania tego, o czym mówi? Czy nauczyciele, którzy zupełnie inaczej tłumaczą pewne zagadnienia, raczej się mylą (poza jednym, który ma rację), czy raczej wszyscy mają rację? Czy lepiej jest uczyć się w grupie czy lepiej indywidualnie? Czy nauczycielowi zawsze powinno się bezgranicznie wierzyć? Czy jeden dobry nauczyciel starczy na całą naukę? Czy świetny wokalista jest też świetnym nauczycielem? Czy mężczyznę powinien uczyć mężczyzna? Pomijam całą masę pytań dotyczących poszczególnych elementów techniki wokalnej, bo musiałabym napisać książkę, a nie ogłoszenie:)Przyjazna atmosfera, dobra zabawa i solidna praca gwarantowane! Jeśli wiem, że ktoś nie oczekuje od siebie, że się rozwinie i nauka to nie jest jego cel, to zajęcia mogą być dla niego po prostu świetną zabawą. Jeśli cel to bycie lepszym muzykiem i wokalistą, to oprócz zabawy będzie też pot i ciężka praca nad sobą. Jestem z naszymi dorosłymi uczniami na stopie koleżeńskiej, czasem nawet przyjacielskiej, ale opisują mnie raczej jako osobę dość wymagającą (żeby nie powiedzieć więcej:D), zwłaszcza, jeśli wiem, że uczeń nie chce osiąść na laurach.

Irmina Barczewska-Garus - absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach, mgr sztuki, wokalistka współpracująca z cenionymi zespołami i muzykami, pasjonatka sztuki, właścicielka firmy MUZYKA I MALARSTWO, założycielka Pracowni Wokalnej inTonacja, prywatnie mama Edytki i żona Zbyszka :)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 12:00
Sobota10:00 - 18:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Irmina Barczewska-Garus
ul. Jagiellońska 151 b
41-948 Piekary Śląskie
NIP: 8133344547

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2001 - 12.2006
AKademia Muzyczna w Katowicach
Magister
teoria muzyki
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 63
avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2022

Irmina prowadzi niesamowite miejsce do nauki śpiewu. Świątynia wokalu z miłą atmosferą. Jej indywidualne podejście do ucznia, oraz wachlarz metod nauczania w wysokiej jakości sprawia, że postęp jest słyszalny.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2022

Jestem bardzo zadowolony z zajęć. Profesjonalnie, z odpowiednim podejściem i cierpliwością do uczniów. Nie moge się doczekać aż znowu będę na zajęciach.

avatar
Franek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2022

Profesjonalne zajecia, bardzo mila atmosfera i super podejscie do ucznia.
Goraco polecam

avatar
M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2021

Niesamowicie kompetentna osoba we właściwym miejscu. Z perspektywy czasu, (nie przesadzając) udanie się na te lekcje stanowią jedną z najlepszych decyzji w moim życiu. Pani Irmina jest profesjonalnym muzykiem, świetnym nauczycielem oraz interesującym człowiekiem. Każdy, kto chce się rozwijać, przy Pani Irminie zrobi to z pewnością. Polecam najserdeczniej.

avatar
Jaro
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2021

Atmosfera bardzo sympatyczna,profesjonalne, nowatorskie rozwiązania ogromna wiedza polecam!!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2021

Profesjonalne lekcje w miłej atmosferze, po których widać postępy w nauce.Pani Irmina sympatyczna, cierpliwa i  wymagająca co jest wielkim atutem.Polecam serdecznie.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2021

Pełen profesjonalizm i super atmosfera ;)
Córka wychodzi zawsze uśmiechnięta;)
Polecamy serdecznie :)

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2021

Gorąco polecam, córka uczy się śpiewu już od kilku lat, pełen profesjonalizm, olbrzymią wiedzą, super podejście do dzieci, ciekawe zajęcia.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2021

Bardzo dobra szkoła. Moja córka uczy się od ponad roku. Polecamy.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2021

Bardzo chwałę sobie lekcje u Irminy. W obyciu jest bardzo ciepłą i otwartą osobą. Po rocznej nauce odnotowałam też znacznie rozwinięcie moich umiejętności. Jestem bardzo wdzięczna za naszą współpracę.

avatar
Angela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2021

Lekcje prowadzone na wysokim poziomie, Irmina jest osobą bardzo ciepłą, niesamowicie uprzejmą, bardzo spokojną i cierpliwą. Daje wiele cennych wskazówek i ćwiczeń do pracy w domu. Polecam!

avatar
Hanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2020

Profesjonalnie zajęcia w miłej atmosferze. Możliwość wyboru repertuaru, nagrania z każdej lekcji pomagające w rozwoju.

avatar
ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Nauczyciel z podejsciem, ogromną wiedzą i talentem. Gorąco polecam

avatar
eM
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2019

Profesjonalny nauczyciel, profesjonalny muzyk, znakomita wokalistka. Osoba pełna pomysłów, koncentrująca się na rozwiązaniu problemów z głosem. Ogromna wiedza anatomiczna dotycząca narządu głosu, wiedza teoretyczna w zakresie muzyki oraz mistrzowska praktyka wokalna.
Doskonała analiza problemów wokalnych sprawia, że jakość nauczania jest na najwyższym poziomie.
Właściwa osoba na właściwym miejscu! (rzadkość)
Polecam!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2019

Polecam całym sercem Panią Irminę,niesamowity talent i profesjonalizm.Jak dla nas najlepsza Pani.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2019

Osoba godna polecenia ! Pani Irmina potrafi przekazać swoją wiedzę każdemu na indywidualny, dostosowany do niego sposób. Dobiera repertuar do barwy głosu oraz umiejętności, stopniowo je rozwijając . Jest wspaniałą osobą prywatnie oraz jako nauczyciel. Żałuję, że nie mogę już uczęszczać do niej na zajęcia, dlatego kto może niech korzysta !!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2019

Osoba w 100%na odpowiednim stanowisku godna polecenia ,wie czego chce ,potrafi w kazdym odnalesc dusze artysty ,zarazic pasjia do muzyki ,odpowiednio dobiera repertuar do wieku ,dzieci uwielbiaja z nia pracowac .Konsekwencjia jej dzialania i podescie indywidualne do kazdego z osobna prowadzi do sukcesu .Dziekujemy za wklad i serce wlozone ,dzieki Pani nadal realizujemy sie w tym co kochamy ,zalujemy ze dzieli nas odleglosc .Kochani jezeli jestescie tuz obok korzystajcie z uslug Pani Irminy godna polecenia .Warto dodac ,ze mimo tego ze dzieli nas odleglosc bez skrupulow sluzy rada dziekujemy z calego serducha zyczymy sukcesow

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2018

Serdecznie polecam małym i dużym! Lekcje o wiele lepsze niż w szkole muzycznej, prowadzone z pasją i pełnym zaangażowaniem. Z pracowni po lekcji wychodzi się z uśmiechem i z satysfakcją ;)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Serdecznie polecam. :)

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2018

Jestem bardzo zadowolona z lekcji u Pani Irminy, dzięki nim poznałam swoje możliwości, wiem nad czym powinnam pracować . Już po kilku lekcjach wiele się nauczyłam i mam nadzieję, że systematyczna praca przyniesie dobre owoce. Polecam serdecznie :D !

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2018

Świetna osoba z bardzo fajnym, indywidualnym podejściem. Bardzo gorąco polecam!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2018

Bardzo polecam!
Pani Irmina jest nietylko świetnym nauczycielem, ale również wprowadza miłą atmosferę podczas zajecieć! Ułatwia to otwarcie się na swoje możliwości :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2018

Gorąco polecam.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2018

Profesjonalnie, rzetelnie przeprowadzona każda lekcja śpiewu. Do tego dochodzi atmosfera w jakiej odbywa się nauka powoduje że mój syn z ogromną chęcią i przyjemnością przychodzi na każdą lekcję. Gorąco polecam

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2017

Przygoda ze śpiewaniem była b.krótka, ale dzięki p.Irminie bardzo ciekawa i minimalnie stresująca. Pogodne usposobienie naszej nauczycielki oraz jej doświadczenie i zaangażowanie dało się odczuć od pierwszych minut lekcji. Pełen profesjonalizm i super osobowość. Gorąco polecamy.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2017

Jestem na prawdę zadowolony. Profesjonalne podejście, miła, bezpieczna atmosfera.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2017

Nauka śpiewu z Panią Irminą jest wspaniałą przygodą i odkrywaniem samego siebie. Zaangażowanie Pani Irminy, jej pasja jak i całkowite skupienie na uczniach przekłada się na efekty i postępy jej uczniów. Dla osób w każdym wieku! Dobry sposób na odstresowanie :) Dla mnie również najlepsza autoterapia!

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2017

Szczerze polecam zajęcia z Panią Irminą. Pani Irmina to Nauczyciel nie tylko z wysokimi kwalifikacjami, ale przede wszystkim z pasją i bardzo dobrym podejściem do dzieci. Mój syn (9 lat) uczęszcza do Pani Irminy drugi rok i zrobił naprawdę duże postępy. Efekty ich wspólnej pracy porównuję z wcześniejszymi nagraniami syna i dostrzegam ogromną różnicę - in plus - oczywiście! Co więcej, syn uwielbia chodzić na zajęcia śpiewu, bo Pani Irmina potrafi stworzyć wyjątkową atmosferę. Syn wyśmienicie się tam czuje, świetnie się bawi i w ogóle nie traktuje zajęć w kategoriach nauki, ale właśnie zabawy, bo miło spędza czas.
Uśmiech i zadowolenie mojego syna po zakończonych zajęciach są dla mnie najlepszą rekomendacją dla Pani Irminy.

avatar
Jarunio
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2017

Potwierdzam, Irmina to wspaniały muzyk i człowiek, zawsze była pracowita, rzetelna i serdeczna :) Polecam wszystkim te zajęcia.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2017

Lekcje prowadzone bardzo prefesjonalnie. Nauczyciel potrafi dotrzec do ucznia i wytłumaczyć zawiłe rzeczy w bardzo prosty sposób. Wspaniała atmosfera przez całe zajęcia. Polecam gorąco!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2017

Nauczyciel posiadający naprawdę rozległą wiedzę, dotyczącą nie tylko tematów wokalnych, ale również teorii muzyki. Na lekcjach panuje świetna atmosfera, dzięki czemu nie trzeba się wstydzić fałszów,a można bez przeszkód nad nimi pracować. Organizowane koncerty, pozwalające obyć się ze sceną i wszystkim co nią rządzi.
Polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2017

Pełen profesjonalizm i świetna atmosfera! Polecam z całego serca!

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2017

Nauczyciel z bardzo profesjonalnym podejściem, lekcje prowadzone bardzo rzeczowo, duża umiejętność tłumaczenia zawiłych technik wokalnych. Atmosfera na lekcji sympatyczna ale jednocześnie nie zaciera się układ uczeń- nauczyciel. Organizowane koncerty na wysokim poziomie pozwalające spróbować się w przeróżnym repertuarze. Bardzo polecam

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2017

Pełen profesjonalizm . Bywałam u kilku nauczycieli emisji głosu i Pani Irmina bije wszystkich na głowę :) Świetna , swobodna atmosfera . Polecam !!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2017

Każda lekcja to zdecydowanie ogromny krok w przód. Bardzo profesjonalne podejście do ucznia i jego indywidualnych umiejętności i możliwości. Zdobywamy wiedzę, która jest nam znakomicie przedstawiona, i dzięki temu bez problemu przez nas zrozumiana. Polecam zarówno tym, którzy potrafią śpiewać (zawsze znajdzie się coś do podszkolenia

avatar
Micał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2017

Pani Irmina jest wspaniałą nauczycielką... po kilku miesiącach nauki naprawdę zrobiłem postępy i to bardzo duże... Potrafi wszystko wytłumaczyć od każdej strony, jest bardzo cierpliwa i pomaga zdobywać pierwsze kroki na scenie, bo sama organizuje koncerty dla swoich uczniów także bardzo polecam :)

avatar
Brygida
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2017

Pani Irmina od początku zachwyciła mnie jako nauczyciel. Jej cechy, które mnie inspirują to pomysłowość, pracowitość, rzetelność i odwaga. Jestem szczęśliwa i wdzięczna, bo dzięki Niej mogę stać na scenie. Z panią Irmina przeżywam jedna z najwspanialszych przygód mojego życia. Pamiętam, że po jednej indywidualnej lekcji potrafiłam zaśpiewać na koncercie dwie solowe piosenki. Dziękuję Bogu za Jej osobę i umiejętności.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2017

Polecam serdecznie! Nawet osobom, które nie do końca są pewne swoich umiejętności, a chciałyby spróbować. Bardzo indywidualne podejście do ucznia i jego umiejętności, duża cierpliwość, jak również zdolność dostrzegania w nim tego, o czym sam wcześniej nie miał pojęcia :). A przy tym ogromna wiedza i talent. Po każdej lekcji zdecydowanie lepszy nastrój!

avatar
SandraJ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
9 stycznia 2017

Naprawdę dobry nauczyciel lekcji śpiewu z pasją i ciekawością odkrywania ludzi i ich zainteresowania do muzyki. Nakłania do poznawania kultury oraz samego siebie i odkrywania tego, co jeszcze w nas samych nieodkryte. Irmina oprócz profesjonalnego podejścia do ucznia, daje możliwość brania udziału w koncertach na których można wykazać się możliwościami i tym, co uczeń nauczył się poprzez lekcje. Ja już od 1,5 roku uczęszczam na lekcje do Irminy i naprawdę sama po sobie słyszę efekty i ludzie z otoczenia muzycznego również. Ważne jest też to, aby nauczyciel szedł tą drogą muzyczną razem z uczniem, która jego interesuję tak jak mnie rock. Natomiast jestem również wdzięczna za to, że między tym co "mi w duszy gra" proponuję również zupełnie inne eksperymenty np. liryczne piosenki i uczy na wszystkim cały czas... ;)

avatar
Mama i Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2017

Fantastyczny nauczyciel z ogromną pasją. Po każdej lekcji widać postępy. Indywidualne podejście do ucznia. A co najważniejsze Pani Irmina udowodniła że na naukę śpiewu nigdy nie jest za wcześnie :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2017

Bardzo polecam lekcje śpiewu z Irminą. Zajęcia odbywają się w bardzo przyjaznej atmosferze, bez stresu i nacisku natomiast co najważniejsze bardzo szybko widać efekty. W ciągu pierwszych kilku miesięcy zrobiłam ogromne postępy. Gorąco polecam ! :)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2017

Jeżeli miałabym polecić nauczyciela śpiewu, poleciłabym Irminę. Cenię ją za profesjonalizm, konsekwencję, niesamowity głos i talent. Każda lekcja pozwala rozwijać nowe umiejętności, przełamywać własne opory. Irmina potrafi z każdej struny głosowej wyciągnąć najpiękniejsze dźwięki. Maluje głosem równie pięknie jak pędzlem. Poza tym jest wspaniałą osobą, a to naprawdę pomaga. Mam do niej całkowite zaufanie, jeżeli mówi, że dam radę, to wiem, że dam.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2016

Lekcje śpiewu z Panią Irminą są dla mnie wielką przyjemnością. Pani Irmina jest nauczycielem wymagającym, podchodzącym do swojej pracy z wielką pasją, potrafi bardzo dobrze przekazać wiedzę praktyczną i teoretyczną. Pani Irmina jest bardzo miła. W znakomity sposób potrafi mnie motywować. Na każdą następną lekcję czekam z niecierpliwością. Szczerze polecam!

avatar
Zenon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2016

Pani Irmina jest osobą otwartą,kreatywną, energiczną i można by tak wiele wymieniać. Na swoich lekcjach przekazuje uczniom nie tylko same treści merytoryczne, lecz również praktyczne wskazówki z swojego doświadczenia. Pani Irmina to co robi, robi z pasją i przekonaniem, lekcje z p. Irminą to sama przyjemność! Polecam !

avatar
M.P.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2016

Pani Irmina to wspaniały nauczyciel,bardzo miła osoba,wymagająca.Chętnie uczestniczę w lekcjach,polecam każdemu takiego nauczyciela.Pełny profesjonalizm.

avatar
Em
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2016

Pani Irmina jest osoba bardzo oddana swojej pracy. Ma swietne podejscie do ucznia i potrafi pozadnie zmotywowac. Na jej lekcjach mozna sie bardzo duzo nauczyc a postepy sa ogromne !

avatar
J i N
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2016

Lekcje śpiewu są świetne , a pani Irmina to niezwykle miła i życzliwa osoba. Chętnie uczestniczymy w zajęciach i wszyscy mówią, że słychać postępy. Gorąco polecamy lekcje śpiewu z panią Irminą!

avatar
ac
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2016

Świetnie prowadzone lekcje, profesjonalnie, widoczne są postępy, pani Irmina wkłada wiele serca w ich prowadzenie oraz potrafi zmotywować.

avatar
Iw
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2015

Nauczyciel i trener z ogromną wiedzą, którą potrafi przekazywać w zrozumiały sposób. Ma znakomite podejście do ucznia i kształtowania jego indywidualnych potrzeb wokalnych. Mocno zaangażowana w pracę, „zaraża” swoją pasją. Profesjonalistka. W moim przypadku również, stawiająca wyzwania, które zachęcają mnie do pracy nad głosem. Polecam i z niecierpliwością czekam na kolejne warsztaty.

avatar
Mira
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2015

Wspaniały nauczyciel! Pełen profesjonalizm - wie co robi i co chce osiagnąć. Potrafi dobrze ocenić warunki ucznia i dostosować ćwiczenia, które rozwiną jego możliwości. "Wyciśnie " z człowieka każdy dźwięk - nawet jeśli nie jesteśmy swiadomi jego posiadania:). Naprawde polecam z całego serca. Prawdziwa kompetencja, przy równoczesnej skromności i przyjacielskiej atmosferze.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2015

Najważniejsze co można powiedzieć o lekcjach śpiewu z Panią Irminą to to, że nie jest lekko. Ma być wyraźnie, ma być dykcja, siła, ekspresja... Ale ciągle wracasz na kolejną godzinę i ciągle nie masz dosyć. Pani Irmina to doskonale przygotowany nauczyciel, fenomenalnie prowadzi lekcje. Polecam, efekty są zdumiewające.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2015

Lekcje z Panią Irminą otworzyły dla mnie nowe perspektywy dotyczące śpiewu i wiązaniem (właśnie ze śpiewem) przyszłości!
Zajęcia przeprowadzane są w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Gorąco polecam zajęcia z Panią Irminą! ;D

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2014

Uwielbiam spędzać czas na lekcjach śpiewu z Panią Irminą. Miła atmosfera, duża wiedza w zakresie wokalistyki, pełen profesjonalizm ... i najważniejsze, że efekty nauki słychać! Polecam :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2014

Lekcje z Panią Irminą to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm, ogromne zaangażowanie w każdą lekcję i bardzo przyjemna atmosfera podczas zajęć. Efekty są na prawdę zaskakujące! Oczywiście trzeba się też przykładać;) POLECAM !!

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2014

Polecam gorąco, korzystam z lekcji u Pani Irminy i jestem na prawdę zadowolona,profesjonalne podejście i przemiła atmosfera,rewelacja :-)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2014

Najlepsza nauczycielka jaką kiedykolwiek spotkałam, ma bardzo dużą wiedzę i świetnie ją przekazuje. POLECAM

avatar
Justyna i Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2014

Moja corka uwielbia zajecia z panią Irmina .SPiewa od kilku lat a postępy jakie robi teraz zaskakują nas wszystkich.Polecam wszystkim.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2014

POLECAM !!!! Lekcje prowadzone są bardzo profesjonalnie. Nauka śpiewu z Panią Irminą to sama przyjemność !

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2014

Jak najbardziej polecam. Lekcje bardzo dobrze prowadzone i zawsze miła atmosfera.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2014

Pełen profesionalizm super admosfera i przemiła pani która ma ogromną wiedze ,wykształcenie i potrafi z głosem czynić cuda służy ogromna pomocą nie tylko w nauczaniu śpiewu i gry ale także z wyrazem artystycznym co w śpiewaniu jest bardzo ważnym elementem .Goraco polecam

avatar
Izabella
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2013

Doskonały nauczyciel z dużą wiedzą, bardzo dobrze naucza, doskonały warsztat wokalny, zaangazowanie w każda lekcję.Z lekcji na lekcję coraz lepszy efekt.Bardzo polecam !!!

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2013

Bardzo profesjonalne lekcje w świetnej atmosferze. Gorąco polecam!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2013

Super atmosfera pełny profesjonalizm córka robi postępy świetnie się bawiąc naprawdę polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.