Miriam Kwiatkowska

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Wałbrzych
Świdnica
Wrocław
Świebodzice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Z chęcią pomogę dzieciom (szkoła podstawowa), które mają trudności w nauce. Jestem absolwentką pedagogiki (terapia pedagogiczna).

Mam doświadczenie w pracy z uczniami, którzy mają zaległości w szkole. Współpracowałam z dziećmi w świetlicach środowiskowych, gdzie pomagałam w odrabianiu lekcji, rozwijaniu umiejętności czytania, pisania, słuchania oraz usprawnianiu koncentracji.

Oferuję pomoc w zakresie rozwiązywania zadań z j. polskiego, j. angielskiego, czytania, pisania oraz słuchania . Proponuję naukę w miłej atmosferze i z odpowiednio dobranym materiałem.

Jestem radosna, kreatywna i empatyczna. Praca z dziećmi to dla mnie przyjemność.

Na lekcjach korzystam z darmowych programów Zoom i MS Teams, które służą do prowadzenia wideokonferencji. Umożliwiają one dzielenie ekranu i udostępnianie multimediów oraz pisanie na tablicy.

Zapraszam do współpracy!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 18:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.