Mirela Świerc

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gliwice

Mirela Świerc

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Mirela Świerc

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 12.2013
Politechnika Śląska, Wydział Architektury
Magister
Architektura Wnętrz
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2018

Pani Mirela jest osobą bardzo kreatywną, potrafi nauczyć od podstaw różnych technik malarstwa oraz rysunku, a także udzielić praktycznych rad. Przede wszystkim zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze. Zawsze można liczyć na wsparcie i słowa motywacji, które zachęcają do dalszej współpracy. Indywidualne podejście do ucznia, wiedza oraz pełen profesjonalizm, sprawiają, że bardzo polecam Panią Mirelę jako nauczycielkę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.