Martyna Feter

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Poznań (Grunwald)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Malarstwo i rysunek50 - 100 / 120 min

Martyna Feter

Opis ogłoszenia

Jeśli chcesz się podszkolić lub zapisać swoje dziecko na dodatkowe zajęcia z rysunku, malarstwa bądź ceramiki, to zapraszam do siebie.

Od 15 lat zajmuję się sztuką. Jestem stypendystką i absolwentką trzech kierunków na poznańskim ASP- wzornictwa, projektowania mebli i rzeźby.

Na naszych zajęciach nauczę Cię podstaw rysunku, malarstwa lub ceramiki a także przygotuję do egzaminów wstępnych do szkół plastycznych czy studiów kierunków artystycznych.

Przede wszystkim liczy się to, żeby osoba którą uczę czuła się swobodnie, dobrze się bawiła oraz czerpała realne korzyści z nauki. Lekcje polegają na rysowaniu, malowaniu i ćwiczeniach tematycznych oraz korektach w trakcie. Tematami będą martwe natury, postać i inne. A wszystko to w pięknej, klimatycznej pracowni.

Zapraszam i polecam się serdecznie.

Dostępność

Poniedziałek13:00 - 17:00
Wtorek13:00 - 17:00
Środa13:00 - 17:00
Czwartek13:00 - 17:00
Piątek13:00 - 17:00
Sobota13:00 - 17:00
Niedziela13:00 - 17:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.