Michał Tyczyński

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Głogów

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2018

Rewelacyjne podejście do ucznia, wyrozumialy I cierpliwy nauczyciel. Na poczatku mój angielski zostawial wiele do życzenia i nie bylam skora do mówienia w tym języku, jednak po zajeciach u Pana Michała mogę bez stresu prowadzic konserwację. Atmosfera na zajęciach zawsze przyjazna a Pan Michał przesympatyczny. Dzięki tym lekcjom wiem, że nauka jezyka obecgo może być ciekawa i nie musi byc tylko wkuwaniem słowek. Z calego serca polecam :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2017

Polecam zajęcia z Panem Michałem! Uczęszczałam na zajęcia przez dwa lata liceum i dzięki temu mogłam podejść do matury z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym bez większych problemów, a rozmawianie w tym języku stało się dla mnie łatwe i naturalne. Zajęcia są prowadzone w bardzo miłej atmosferze, a Pan Michał to wyjątkowo cierpliwa i wyrozumiała osoba!:)

avatar
Żaneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2017

Wszystkim bardzo polecam zajęcia z Panem Michałem. Przez rok chodzenia na korepetycje mój angielski bardzo się poprawił.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2017

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Michałem, przez 3 lata liceum pomagał mi w nauce języka angielskiego, co pozwoliło mi na podejście do matury na spokojnie i bez większego stresu. Lekcje zawsze przebiegały w świetnej atmosferze i były motywacją do dalszej pracy :) Mój poziom znajomości języka angielskiego bardzo znacząco podniósł się dzięki tym zajęciom.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.