Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Siemianowice Śląskie
Katowice (centrum)

Opis ogłoszenia

Jestem studentką pierwszego roku filologii germańskiej. Język niemiecki znam już od dłuższego czasu. Brałam udział w konkursie i olimpiadach z języka niemieckiego.
Z miłą chęcią pomogę osobom, które mają jakikolwiek problem z tym językiem. Cenię sobie systematyczną pracę, gdyż tylko z takiej można najwięcej osiągnąć.

Korepetycji udzielam uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2018

Witam jeśli szukacie nauczyciela języka niemieckiego to pani Magda będzie bardzo dobrym wyborem. Prowadzi interesujące lekcje, rozsądny cennik oraz pomoc w wyjściu z trudnej sytuacji z tego przedmiotu.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.