Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Bydgoszcz (Osowa góra)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na lekcje języka hiszpańskiego online dla młodzieży i dorosłych. 

Ukończyłam z wyróżnieniem sekcję dwujęzyczną i jestem laureatką Olimpiady Języka Hiszpańskiego. Przez ponad rok mieszkałam w Hiszpanii i studiowałam tłumaczenia na Uniwersytecie w Granadzie. Obecnie również studiuję na kierunku filologicznym.
Posiadam certyfikat DELE na poziomie C2. Pracuję jako lektor w szkole językowej oraz posiadam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu lekcji indywidualnych, także online.

Hiszpania i język hiszpański to moja pasja. Oprócz nauki słownictwa, gramatyki, także dużo elementów kulturowych i konwersacji. Moje lekcje są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej osoby uczącej się. Przygotowuję do egzaminów, matury (podstawowej i rozszerzonej) oraz certyfikatów językowych. Pracuję na każdym poziomie (A1 - C2) i zapewniam wszystkie materiały.
Na lekcjach używam podręczników, interaktywnych ćwiczeń i materiałów audiowizualnych. Wraz ze wzrostem umiejętności, więcej konwersacji na tematy codzienne jak i dostosowane do zainteresowań ucznia. Lekcje mogą również odbywać się w całości w języku hiszpańskim, przez Skype, Zoom lub Messenger.

Od października 2021 nowe wolne terminy. 

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 17:00
Wtorek07:00 - 17:00
Środa07:00 - 16:00
Czwartek07:00 - 16:00
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
04.2019
Certyfikat DELE C2
Doświadczenie
06.2019 - aktualnie
Lektor w szkole językowej

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.