Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź (wszystkie)
Język włoski30 / 60 min

Milena

Opis ogłoszenia

Ciao a tutti!
Mam na imię Milena i jestem studentką italianistyki z translatoryką na Uniwersytecie Łódzkim. Obecnie jestem na III roku, jednak moja przygoda z językiem włoskim trwa już 6 lat. Zdawałam maturę rozszerzoną z tego języka i doszłam do III etapu Łódzkiego Konkursu Języka Włoskiego dla szkół ponadgimnazjalnych 2011/2012.

Moją pasją jest uczenie się języków. Fascynuje mnie historia i kultura Włoch- a zwłaszcza włoskie filmy :).

Jeśli chciałbyś/chciałabyś poznać ten piękny język, chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą. Miła atmosfera gwarantowana.

Zapewniam materiały dydaktyczne: ćwiczenia, podręczniki, filmiki.

Nauczam na poziomie podstawowym, średnio-zaawansowanym i zaawansowanym.

Pierwsza lekcja za połowę ceny.

Jeśli chodzi o miejsce lekcji, tutaj dowolność: dojeżdżam do domu ucznia na terenie Łodzi i Aleksandrowa Łódzkiego, lecz możliwa jest także nauka u mnie w domu, na Bałutach.

A presto!

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.