Milena Koniuszewska

Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Wola)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć! Mam na imię Milena i chętnie pomogę Ci podnieść Twoje kompetencje językowe. Jestem absolwentką XXXIII Liceum Ogólnokształcącego Dwujęzycznego im. Mikołaja Kopernika i rok temu uzyskałam wysoki wynik z matury dwujęzycznej z języka angielskiego. Stale staram się poszerzać swoją wiedzę poprzez zajęcia z native speakerami ze Stanów Zjezdnoczonych i Irlandii. W tym roku podchodzę również do egzaminu CAE. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi na poziomie szkoły podstawowej również z tymi, które mają trudności z nauką. Obecnie jestem nauczycielem w jednej z renomowanych prywatnych szkół językowych. Nauka angielskiego jest moją pasją, a dzielenie się wiedzą i postępy uczniów zawsze sprawiają mi ogromną radość. Oferuję wsparcie w przygotowaniu do klasówek, kartkówek i egzaminu ósmoklasisty. Pomagam w opanowaniu gramatyki i przełamaniu bariery językowej. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.