Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Kalety
Wrocław

O mnie

Nazywam się Milena Krus. Jestem logopedą oraz absolwentką studiów pedagogicznych (edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, wwrd).Zapraszam na DIAGNOZĘ I TERAPIĘ LOGOPEDYCZNĄ, zajęcia terapeutyczne lub ogólnorozwojowe.Chętnie pomogę dzieciom w wieku wczesnoszkolnym w odrabianiu prac domowych, nauce lub przeprowadzę zajęcia z interesującego dziecko zagadnienia. Oferuję również pomoc w nauce języka angielskiego (dla dzieci od przedszkola do 8 klasy). Zajęcia mogą być prowadzone online lub stacjonarnie (u ucznia lub u mnie). Jestem komunikatywną i otwartą osobą, która łatwo nawiązuje dobry kontakt z dziećmi.

Zapraszam do współpracy!!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 07.2020
Uniwersytet Wrocławski
Licencjat
Pedagogika
10.2020 - 07.2022
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Pedagogika (wczesne wspomaganie rozwoju dziecka)
10.2020 - 07.2022
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Logopedia ogólna i kliniczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
03.2022 - aktualnie
Gabinet terapeutyczno-logopedyczny LogAfa
09.2022 - aktualnie
Publiczne Przedszkole nr 57 Mały Książę we Wrocławiu

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.