Dominika Dziurzyńska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław
Legnica
Jelenia Góra
Głogów
Lubin
Łódź
Bełchatów
Piotrków Trybunalski
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, na tej uczelni ukończyłam również psychologię. Oferuję pomoc na każdym szczeblu edukacji: w przygotowaniu do zajęć, egzaminu ósmoklasisty, matury z języka polskiego, kolokwium. Jestem otwarta na bieżące potrzeby ucznia.
Udostępniam także materiały oraz pomoce dydaktyczne.

  • Jeśli jesteś rodzicem i zastanawiasz się nad tym, jak pomóc swojemu dziecku nadrobić zaległości lub wręcz przeciwnie - jak rozwinąć jego talent polonistyczny, oferuję swoją pomoc. 
    Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, znajdując innowacyjne rozwiązania w przypadkach, gdy zawodzą tradycyjne metody nauczania. Najczęstsze trudności to:

- zaburzenia dyslektyczne,
- zaburzenia koncentracji i uwagi,
- brak umiejętności analizy i interpretacji utworów literackich,
- problemy z nauką czytania,
- nieumiejętność czytania ze zrozumieniem,
- problemy z publicznym wypowiadaniem się, wygłaszaniem opinii,
- kłopoty z pisaniem wypracowań.

  • Zwracam się również do maturzystów , którzy w maju będą musieli zmierzyć się z wymagającą formą matury ustnej z języka polskiego: wypadałoby się uzbroić w cały pakiet informacji od antyku do współczesności :) Oferuję solidne przygotowanie w zakresie matury pisemnej zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Czas szybko leci, dlatego najlepiej zacząć powtórki bądź - w ekstremalnych przypadkach - naukę, jak najszybciej!

Chętnie podejmuję się pracy z osobami, które mają blokadę w mówieniu i z tego względu obawiają się matury ustnej z języka polskiego. W komfortowych warunkach, wspólnie, na pewno przezwyciężymy tę barierę psychologiczną.
Tworzenie wypowiedzi monologowej jest najczęściej umiejętnością niećwiczoną podczas zajęć szkolnych i z tego powodu wymagającą treningu. Podczas zajęć przybliżam uczniom maturalny schemat wypowiedzi ustnej, a symulacja egzaminu z zastosowaniem tematów maturalnych z ubiegłych lat pozwala uporać się ze stresem i wyćwiczyć wymagane umiejętności. 
 
W trakcie mojej 8 -letniej pracy dydaktycznej zdawalność wśród maturzystów, z którymi miałam przyjemność współpracować, wynosi niezmiennie 100% :) (także osoby, które zgłaszały się na zajęcia w celu przygotowania do matury poprawkowej z języka polskiego, egzamin zdały z sukcesem).

  • Spieszę z odsieczą ósmoklasistom - w bieżącym roku szkolnym będą musieli zmierzyć się z nowym egzaminem wieńczącym szkołę podstawową. Trening wymaganych form pisemnych, zapoznanie się ze specyfiką testu i dokładne przeanalizowanie lektur obowiązkowych to sprawdzone drogi prowadzące do sukcesu na egzaminie. :)
  • Do kontaktu zapraszam także studentów i wszystkich, którzy mają jakikolwiek problem z językiem polskim. Zajmuję się również korektą i redakcją tekstów, dlatego jeśli nie wiesz, jak zacząć swoją pracę licencjacką lub magisterską albo utknąłeś w jej połowie, służę swoją pomocą. 
  • Mam  doświadczenie w pracy z obcokrajowcami , dlatego jeśli nie pochodzisz z Polski, a chcesz nauczyć się języka polskiego lub zdać egzamin świadczący o jego znajomości - zapraszam do kontaktu. 
  • Przygotowuję również do egzaminów komisyjnych z języka polskiego: pomogę w sprawnym usystematyzowaniu i selekcji dużej partii materiału, a także w zapanowaniu nad stresem dzięki oswojeniu się z sytuacją egzaminacyjną podczas symulacji egzaminu w komfortowych warunkach. 
  • Mile widziane na zajęciach są osoby, które chcą wziąć udział w olimpiadzie przedmiotowej z języka polskiego - sama jestem  laureatką konkursu, dlatego doskonale rozumiem potrzeby olimpijczyków i znam wymagania, które są przed nimi stawiane.  
  • Zapraszam do kontaktu rodziców dzieci polskiego pochodzenia mieszkających za granicą : w zależności od potrzeb pomogę w nauce języka - także od podstaw - czy ciekawym omówieniu historii literatury polskiej.

Zajęcia w miłej atmosferze, dostosowane do potrzeb ucznia, prowadzone z pasją przez kompetentną osobę.

Zapewniam rodzicom informację o pracy ich dziecka , a w przypadku bieżących problemów mogę skontaktować się z polonistą szkolnym celem uzyskania informacji o źródłach kłopotów i zakresie zaległości koniecznych do nadrobienia.

Zajęcia odbywają się w moim mieszkaniu (Wrocław, tuż obok FerioGaju, minutę od przystanku Gaj).

Możliwy również kontakt via Skype .  Zajęcia online są równie skuteczne co tradycyjne - pracuję w ten sposób od kilku lat i udało mi się wypracować metody, które umożliwiają efektywną naukę. Uczniowie cenią sobię tę formę spotkań także ze względu na to, że nie muszą tracić czasu na dojazdy. 

Zapraszam do kontaktu telefonicznego (691-072-737) lub poprzez opcję "Wyślij wiadomość do korepetytora". Jeśli nie odbieram, proszę o wiadomość - oddzwonię. 

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 38
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2024

Chciałabym serdecznie polecić korepetycje z języka polskiego u Pani Dominiki. To dzięki jej wsparciu i zaangażowaniu odkryłam w czwartej klasie liceum, że mam dysleksję. Pani Dominika nie tylko pomogła mi zrozumieć moje trudności, ale także dostosowała metody nauczania tak, aby skutecznie rozwijać moje umiejętności pisania. Serdecznie polecam te korepetycje każdemu, kto chce poprawić swoje umiejętności językowe.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2024

Jestem tegoroczną maturzystką i z całego serca mogę polecić zajęcia z panią Dominiką. Uczęszczałam na nie przez prawie całe liceum, co pomogło mi przygotować się rzetelnie do matury oraz podejść do niej bez większego stresu. Mimo braku rozszerzania z języka polskiego w szkole zdałam egzamin na 97%. Korepetycje prowadzone są w miłej i przyjaznej atmosferze a poruszane zagadnienia rozszerzane o treści podnoszące wartość prac oraz wypowiedzi. Oprócz tego są także dostosowane do potrzeb ucznia. Serdecznie polecam!

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2023

Witam wszystkich, mam na imię Laura i Pani Dominika przygotowywała mnie do egzaminu ósmoklasisty przez 7 i 8 klasę, który zdałam bardzo dobrze. Polecam Ją, ponieważ jest osobą otwartą, zaangażowaną i utrzymuje dobry kontakt z uczniem. Przeprowadza bardzo wartościowe i ciekawe lekcje, z których czerpię wiedzę, która przydaje się mi również w liceum. Ponadto przygotowała mnie do olimpiady zDolny Ślązak, w której zaszłam bardzo daleko. Ogółem jestem przeszczęśliwa, że natrafiłam na Panią Dominikę, ponieważ bez Jej pomocy nie byłabym tu gdzie teraz jestem.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2023

Jestem tegoroczną maturzystką i z całego serca mogę polecić korepetycje z panią Dominiką. Dzięki nim udało mi się bez większych stresów przygotować do matury zarówno pisemnej jak i ustnej. Na każdych zajęciach rozmawiałyśmy o zagadnieniach, które sprawiały mi problem.(niektóre z zagadnień i tekstów pojawiły się na maturze na przykład: Piosenka o końcu świata Miłosza :D) Wszystko rozkładałyśmy spokojnie na czynniki pierwsze, dzięki czemu różne zadania stawały się coraz łatwiejsze. Przygotowywałyśmy się także systematycznie z zagadnień ustnych, dzięki czemu powoli przezwyciężyłem swój lek przed publicznym wypowiadaniem się. Końcowo udało mi się zdobić 86% z matury ustnej i 82% z pisemnej., dlatego jeśli zależy wam na korepetycjach, które przebiegają w przyjaznej i bezstresowej atmosferze to bardzo polecam!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2023

Pani Dominika jest świetną nauczycielką z super podejściem do to ucznia. W okresie około 8 miesięcy nauczyłem się dokładnie lektur, szczegółów każdej epoki oraz poprawiłem pisownię wypowiedzi argumentacyjnej. Pozwoliło mi to na zdanie matury z języka polskiego na wynik 80%. Wszystko to nie wydarzyło by się bez wspaniałej strategii i pomocy Pani Dominiki !

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2022

Bardzo polecam! Korepetycje z Panią Dominiką znacznie pomogły mi w uzyskaniu świetnego wyniku z egzaminu. Pani Dominika doskonale i dokładnie tłumaczy, przede wszystkim jest bardzo miła i pomocna.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Dzięki korepetycjom z Panią Dominiką udało mi się nadrobić wszystkie zaległości z języka polskiego. Zostałam bardzo profesjonalnie przygotowana do egzaminu ósmoklasisty, zdałam z wynikiem 93%. Polecam zajęcia z Panią Dominiką :).

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2021

Pani Dominika przygotowywała mnie do egzaminu ósmoklasisty. Zajęcia z nią to sama przyjemność i widzę, że bardzo dużo z nich wyniosłam. Potwierdza to mój wynik z egzaminu, który był bardzo wysoki w porównaniu do wyników innych dzieci z mojej klasy. Po każdej lekcji z nią czuję satysfakcję z nowo zdobytej wiedzy. Bardzo polecam lekcje z Panią Dominiką.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2021

Dzięki zajęciom z panią Dominiką moja córka nie tylko poprawiła ortografię i dużo chętniej odrabia prace pisemne, ale przede wszystkim uwierzyła w swoje możliwości. Wspólna praca wpłynęła na poprawę ocen z wielu przedmiotów, większą aktywność córki na lekcjach i finalnie bardzo dobrą średnią. Polecam serdecznie!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2021

Gdybym miał wybrać jedno określenie najlepiej pasujące do Pani Dominiki, byłoby to - Prawdziwa Profesjonalistka. Zawsze merytoryczna, potrafiąca rozpoznać mocniejsze i słabsze strony ucznia. Jest świetnym pedagogiem. Dzięki jej podejściu byłem bardzo zmotywowany do nauki. Cierpliwie i konsekwentnie pomagała mi uzupełniać wiedzę polonistyczną i uczyła jak pisać prace maturalne na wysokim poziomie. Pani Dominika dysponuje imponującą wiedzą literacką i językową. Dzięki jej zaangażowaniu osiągnąłem wysoki wynik na egzaminie maturalnym z j. polskiego. Jest osobą niezwykle uprzejmą i miłą, wspierającą ucznia na każdym etapie nauki. Polecam lekcje z Panią Dominiką. Bardzo Dziękuję!

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Na zajęciach z Panią Dominiką zawsze czułam się doceniana i motywowana. Pani Dominika przekazała mi również mnóstwo wiedzy, co przełożyło się na znakomity wynik z egzaminu. Wiem, że sama bym tego nie osiągnęła. Serdecznie polecam i dziękuję :)

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2021

Zajęcia z p. Dominiką, na których panowała przyjazna atmosfera, w krótkim czasie wspaniale przygotowały mnie do egzaminu. Lekcje były interesujące i przyjemne, a dodatkowo pełne wiedzy. Już po kilku zajęciach dużo łatwiej pisało mi się rozprawki i opowiadania. Wszystko to przełożyło się również na wynik, który mnie niezmiernie zadowolił. Serdecznie polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2020

Gorąco polecam !
Intensywne i profesjonalne przygotowanie przez Skaypa ze względu na odległość.
W 2,5 tygodnia przygotowała mnie do tegorocznej matury poprawkowej .
Pani Dominika potrafiła dokładnie wytłumaczyć , na czym się skupić oraz jak podejść do matury .
Lekcje przyjemne i wypełnione pracą.
Chociaż pisanie rozprawek nie było moją mocną stroną , Pani Dominika dokonała ,, cudu” i zdałam poprawkę .
Dzięki niej mam rok do przodu , a nie do tyłu .
Serdecznie dziękuje i pozdrawiam

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2020

Korepetycje z p.Dominiką przebiegły bezproblemowo. Jest jednym z niewielu nauczycieli jakich znam, tak zaangażowanym w każdą lekcję z uczniem. Widać, że jest to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, czująca pasję do tego co robi. Dzięki pomocy pani Dominiki uzyskałam bardzo wysoki poziom na maturze rozszerzonej z języka polskiego oraz dostałam się na prawo na ponad 6 uczelni! Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam każdemu!

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2020

Po wielu próbach uczenia się z różnymi korepetytorami, żaden nie trafiał do mnie tak jak Pani Dominika. Naszą wspólną edukację rozpoczęliśmy dopiero w klasie maturalnej, więc czasu na przygotowanie nie było za dużo. Aby uzmysłowić skalę mojego problemu dodam, że zaległości z języka polskiego sięgały u mnie szkoły podstawowej. W niecały rok Pani Dominika świetnie przygotowała mnie do matury, co pozwoliło mi ją zdać z bardzo zadowalającym wynikiem. Szczerze polecam!

avatar
marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Szczerze polecam, Panią Dominikę:)Po 20 latach od zakończenia szkoły ,przygotowała mnie do matury,dziś odebrałam wyniki i płakałam ze szczęścia! ZDAŁAM!.Zaczynałyśmy od zera,ponieważ stara matura, różniła się od tej w nowej formule. Na początku sceptycznie podchodziłam do zajęć przez Skypa, ponieważ próbowałam już szkół internetowych i raczej przekonana nie byłam do takiej formy nauki,miała być próba i tak już zostałam:)Pani Dominika mówiła, że jej uczniowie zdają:)Miała rację:)POLECAM,POLECAM CAŁYM SERCEM!Jest nie tylko świetną polonistką, ale i psychologiem!W końcu uwierzyłam w siebie.Dziękuje Pani Dominiko!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Bardzo polecam Panią Dominikę! Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera, Pani Dominika skutecznie motywuje do nauki i pomaga we wszystkich trudnościach. Swietnie przygotowała mnie do egzaminu ósmoklasisty oraz dzięki jej zajęciom podciągnęłam się w szkole z jezyka polskiego.

avatar
Nelly
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2020

Lekcje z Panią Dominiką Dziurzyńską poza zdobywanniem wiedzy były wielką przyjemnością. Moją domeną były przedmioty ścisłe, a teraz polubiłam język polski. Lekcje były ciekawe, konkretne i profesjonalne. Z egzaminu 84%!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2019

Pani Dominika przygotowywała moją córkę do egzaminu ósmoklasisty, szczególnie pod kątem pisania rozprawek, wypracowań etc. Córka chodziła na korepetycje z chęcią i była dużo pewniejsza siebie na egzaminie. Zdała z powodzeniem! W wakacje Pani Dominika przygotowała moją drugą córkę do egzaminu poprawkowego z zakresu 1 klasy liceum. Egzamin zaliczony pozytywnie.
W razie potrzeby na pewno zgłoszę się do niej po raz kolejny :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

Polecam wszystkim korepetycje u pani Dominiki! Gdy przyszłam na zajęcia to, nawet nie wiedziałam jak napisać rozprawkę, ale dzieki rożnym ćwiczeniom nauczyłam się jak ją stworzyć i zdałam egzamin osmoklasisty na 100%! Atmosfera jest bardzo miła, wiec tym bardziej warto zapisać się na zajęcia.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2019

Zawsze przygotowana, pozytywna, z ogromną ilością własnych materiałów i chętna do pomocy. Świetnie przygotowuje zarówno do matury ustnej, jak i pisemnej. Dzięki pomocy Pani Dominiki nawet mat-fiz poradzi sobie z maturą z polskiego :) Polecam każdemu, Absolwent XIVLO

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Bardzo polecam Panią Dominikę! Pomogła mi zarówno z materiałem ze szkoły którego sam nigdy bym nie przyswoił, ale również z przygotowaniem do matury ustnej i pisemnej. Dostarczyła mi wiele przydatnych wskazówek (popartych później ćwiczeniami) np. jak najlepiej rozplanować czas na maturze ustnej czy jak najszerzej wykorzystać poznane dzieła literackie. Dodatkowo pokazała mi jak analizować podane na przykładowych maturach teksty aby "wyciągnąć" z nich jak najwięcej informacji. Dzięki niej bez strachu zdałem maturę, z wynikami jakich przed zaczęciem współpracy nigdy bym się nie spodziewał (oczywiście w pozytywnym wydźwięku tego zdania).

avatar
Klaudia Biedroń
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Najlepsza korepetytorka jaką poznałam. Pani Dominika przekazała swoją wiedzę w najwłaściwszy sposób. Dzięki niej zdałam maturę ustną jak i pisemną. Z całego serca polecam Panią Dominikę.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2019

Super Nauczyciel z pasją uczenia i uważnością na ucznia, jego charakter i możliwości. Sukces gwarantowany!
Pani Dominika jest bardzo wymagająca, ale zauważa indywidualność ucznia i do niego dostosowuje sposób uczenia. Pięknie przygotowała mojego syna do egzaminu ósmoklasisty. Dziękuję.
Pani Dominika jest godna polecenia !

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2019

Pani Dominika jest osobą bardzo kompetentną i dobrze zorganizowaną, wszystko przebiegło tak jak było ustalone.

Polecam współpracę z Panią Dominiką

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Lekcje z Panią Dominiką to sama przyjemność i pełen profesjonalizm. Na zajęciach zawsze panuje przyjazna atmosfera, wiedza jest przekazywana w przystępny i jasny sposób. Dzięki lekcjom z Panią Dominiką, która ani trochę mi nie odpuszczała, egzamin gimnazjalny napisałem na 97%. To były moje pierwsze zajęcia online i z czystym sumieniem mogę polecić je każdemu.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Bardzo polecam zajęcia z Panią Dominiką. Przebiegają one w przyjemnej atmosferze, często jest duuuużo śmiechu. Zanim poznałam Panią Dominikę nie widziałam możliwości choćby zaliczenia matury ustnej z polskiego, a jednak dzięki jej pomocy udało mi się i osiągnęłam wynik 92%! Dużo przydatnych materiałów, wierszy i zadań które mi Pani podała wzbogaciły znacznie moją wiedzę. Serdecznie wszystkim polecam.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2019

Bardzo polecam Panią Dominikę :-) dzięki niej zdałam maturę ustna. Jest bardzo sympatyczna i cierpliwa.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Z całą pewnością mogę polecić Panią Dominikę. Spotykałem się z Nią przez ok. 4 miesiące i w tym czasie mój strach przed maturą ustną praktycznie zniknął. W czasie naszych spotkań przerobiliśmy problematyczne tematy maturalne, jak i przydatne na maturze teksty kultury. Pani Dominika wyjaśniła mi zasady jakimi należy się kierować na egzaminach maturalnych. Jestem ścisłowcem. Z matury ustnej miałem 92,5%

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2018

Polecam panią Dominikę, w bardzo zrozumiały sposób tłumaczy materiał, jest sympatyczna. Dzięki tym zajęciom zdałam maturę z języka polskiego.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Bardzo polecam Panią Dominikę jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i przede wszystkim cierpliwa do uczniów . Polecam !

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2018

Pomocna Pani korepetytor, miła atmosfera oraz elastyczność godzin :-) Polecam!

avatar
Marcel.nowak@tlen.pl
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2018

Bardzo polecam ! Spotkaliśmy sie jakoś z 8 razy, powtorzyliśmy to co najważniejsze , przerobiliśmy najtrudniejsze tematy z ostatnich lat i cyk 90% z maturki ;) Warto , polecam !

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2018

Polecam Panią Dominkę!
Ciekawie przekazuje wiedzę oraz najważniejsze informacje, dzięki którym udało mi się zdać maturę z języka polskiego

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2018

Korepetycję z Dominiką odbywam online oraz na żywo. Ma nowoczesne podejście do organizacji nauki. W pracy jest zaangażowana, merytoryczna oraz otwarta na specyficzne potrzeby ucznia. Ponadto stwarza miłą atmosferę zajęć. Wiedzę przekazuję w ciekawy i przystępny sposób. Zarażą pozytywną energią i zwiększa chęć do nauki tego przedmiotu.

avatar
Jewgenii
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2017

Jestem studentem-obcekrajowcem. Szukałem osobę która pomoże mi w napisaniu i korekcie mojej pracy dyplomowej - dzięki Pani Dominiki, napisałem dobrą pracę, obroniłem ją i dostałem dobrą ocenę. Jestem bardzo zadowolony z korepetycji z Panią Dominiką.
Bardzo polecam!

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2017

Potrzebowałam rzetelnej pomocy, przy sprawdzaniu pracy. Pani Dominika wykazała chęć i stanęła na wysokości zadania, choć nie było łatwo gdyż tematyka pracy była mało przyjemna (tak podejrzewam). Świetne zajęcia, jeżeli chodzi o pisownię (poprawność stylistyczną jak i gramatyczną itd.), a także merytoryczną. Polecam wszystkim dodatkowe zajęcia, ze względu na wysoki poziom solidności i sumienności oraz bardzo miłą atmosferę, która dla mnie jest ważna podczas zmagań z językiem polskim.

avatar
Savelii
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2017

Jestem cudzoziemcem,szukałem nauczyciela z doświadczeniem,który pomógł by przygotować się do egaminu z języka polskiego,i znalazłem)
Miła atmosfera i zainteresowanie do wykonywania zadań,polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.