Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Wrocław
Legnica
Jelenia Góra
Głogów
Lubin
Łódź
Bełchatów
Piotrków Trybunalski
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski100 / 60 min

Dominika

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/518 opinii

Opis ogłoszenia

TRWAJĄ ZAPISY NA ZAJĘCIA W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

Jestem absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ukończyłam również psychologię. Oferuję pomoc na każdym szczeblu edukacji: w przygotowaniu do zajęć, egzaminów, matury z języka polskiego. Jestem otwarta na bieżące potrzeby ucznia.
Udostępniam także materiały oraz pomoce dydaktyczne.

Jeśli jesteś rodzicem i zastanawiasz się nad tym, jak pomóc swojemu dziecku nadrobić zaległości lub wręcz przeciwnie - jak rozwinąć jego talent polonistyczny, oferuję swoją pomoc.  

Zwracam się również do maturzystów, którzy w maju będą musieli zmierzyć się z wymagającą formą matury ustnej z języka polskiego: wypadałoby się uzbroić w cały pakiet informacji od antyku do współczesności :) Oferuję solidne przygotowanie w zakresie matury pisemnej zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Czas szybko leci, dlatego najlepiej zacząć powtórki bądź - w ekstremalnych przypadkach - naukę, jak najszybciej!
Chętnie podejmuję się pracy z osobami, które mają blokadę w mówieniu i z tego względu obawiają się matury ustnej z języka polskiego. W komfortowych warunkach, wspólnie, na pewno przezwyciężymy tę barierę psychologiczną.
W trakcie mojej 7-letniej pracy dydaktycznej zdawalność wśród maturzystów, z którymi miałam przyjemność współpracować, wynosi niezmiennie 100% :) (także osoby, które zgłaszały się na zajęcia w celu przygotowania do matury poprawkowej z języka polskiego, egzamin zdały z sukcesem).

Spieszę z odsieczą ósmoklasistom - w bieżącym roku szkolnym będą musieli zmierzyć się z nowym egzaminem wieńczącym szkołę podstawową. Trening wymaganych form pisemnych i zapoznanie się ze specyfiką testu to sprawdzone drogi prowadzące do sukcesu na egzaminie. :)

Do kontaktu zapraszam także studentów i wszystkich, którzy mają jakikolwiek problem z językiem polskim.
Korekta/redakcja - tym też się zajmuję i chętnie pomogę.

Mam również doświadczenie w pracy z obcokrajowcami, dlatego jeśli nie pochodzisz z Polski, a chcesz nauczyć się języka polskiego lub zdać egzamin świadczący o jego znajomości - zapraszam do kontaktu.

Zajęcia w miłej atmosferze, dostosowane do potrzeb ucznia, prowadzone z pasją przez kompetentną osobę.

Zapewniam rodzicom informację o pracy ich dziecka, a w przypadku bieżących problemów mogę skontaktować się z polonistą szkolnym celem uzyskania informacji o źródłach kłopotów i zakresie zaległości koniecznych do nadrobienia.

Zajęcia odbywają się w moim mieszkaniu (Wrocław, tuż obok FerioGaju, minutę od przystanku Gaj)
Koszt uczęszczania na zajęcia w dwie osoby: 60zł *2/60 min
Koszt uczęszczania na zajęcia w trzy osoby: 45zł*3/60 min
Zajęcia sobotnie: 130 zł/h

Możliwy również kontakt via Skype.

Zapraszam do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 22:00
Wtorek09:00 - 22:00
Środa09:00 - 22:00
Czwartek09:00 - 22:00
Piątek09:00 - 22:00
Sobota09:00 - 22:00
Niedziela09:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2019

Zawsze przygotowana, pozytywna, z ogromną ilością własnych materiałów i chętna do pomocy. Świetnie przygotowuje zarówno do matury ustnej, jak i pisemnej. Dzięki pomocy Pani Dominiki nawet mat-fiz poradzi sobie z maturą z polskiego :) Polecam każdemu, Absolwent XIVLO

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Bardzo polecam Panią Dominikę! Pomogła mi zarówno z materiałem ze szkoły którego sam nigdy bym nie przyswoił, ale również z przygotowaniem do matury ustnej i pisemnej. Dostarczyła mi wiele przydatnych wskazówek (popartych później ćwiczeniami) np. jak najlepiej rozplanować czas na maturze ustnej czy jak najszerzej wykorzystać poznane dzieła literackie. Dodatkowo pokazała mi jak analizować podane na przykładowych maturach teksty aby "wyciągnąć" z nich jak najwięcej informacji. Dzięki niej bez strachu zdałem maturę, z wynikami jakich przed zaczęciem współpracy nigdy bym się nie spodziewał (oczywiście w pozytywnym wydźwięku tego zdania).

avatar
Klaudia Biedroń
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Najlepsza korepetytorka jaką poznałam. Pani Dominika przekazała swoją wiedzę w najwłaściwszy sposób. Dzięki niej zdałam maturę ustną jak i pisemną. Z całego serca polecam Panią Dominikę.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2019

Super Nauczyciel z pasją uczenia i uważnością na ucznia, jego charakter i możliwości. Sukces gwarantowany!
Pani Dominika jest bardzo wymagająca, ale zauważa indywidualność ucznia i do niego dostosowuje sposób uczenia. Pięknie przygotowała mojego syna do egzaminu ósmoklasisty. Dziękuję.
Pani Dominika jest godna polecenia !

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2019

Pani Dominika jest osobą bardzo kompetentną i dobrze zorganizowaną, wszystko przebiegło tak jak było ustalone.

Polecam współpracę z Panią Dominiką

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Lekcje z Panią Dominiką to sama przyjemność i pełen profesjonalizm. Na zajęciach zawsze panuje przyjazna atmosfera, wiedza jest przekazywana w przystępny i jasny sposób. Dzięki lekcjom z Panią Dominiką, która ani trochę mi nie odpuszczała, egzamin gimnazjalny napisałem na 97%. To były moje pierwsze zajęcia online i z czystym sumieniem mogę polecić je każdemu.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2019

Bardzo polecam zajęcia z Panią Dominiką. Przebiegają one w przyjemnej atmosferze, często jest duuuużo śmiechu. Zanim poznałam Panią Dominikę nie widziałam możliwości choćby zaliczenia matury ustnej z polskiego, a jednak dzięki jej pomocy udało mi się i osiągnęłam wynik 92%! Dużo przydatnych materiałów, wierszy i zadań które mi Pani podała wzbogaciły znacznie moją wiedzę. Serdecznie wszystkim polecam.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2019

Bardzo polecam Panią Dominikę :-) dzięki niej zdałam maturę ustna. Jest bardzo sympatyczna i cierpliwa.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Z całą pewnością mogę polecić Panią Dominikę. Spotykałem się z Nią przez ok. 4 miesiące i w tym czasie mój strach przed maturą ustną praktycznie zniknął. W czasie naszych spotkań przerobiliśmy problematyczne tematy maturalne, jak i przydatne na maturze teksty kultury. Pani Dominika wyjaśniła mi zasady jakimi należy się kierować na egzaminach maturalnych. Jestem ścisłowcem. Z matury ustnej miałem 92,5%

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2018

Polecam panią Dominikę, w bardzo zrozumiały sposób tłumaczy materiał, jest sympatyczna. Dzięki tym zajęciom zdałam maturę z języka polskiego.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2018

Bardzo polecam Panią Dominikę jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i przede wszystkim cierpliwa do uczniów . Polecam !

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2018

Pomocna Pani korepetytor, miła atmosfera oraz elastyczność godzin :-) Polecam!

avatar
Marcel.nowak@tlen.pl
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2018

Bardzo polecam ! Spotkaliśmy sie jakoś z 8 razy, powtorzyliśmy to co najważniejsze , przerobiliśmy najtrudniejsze tematy z ostatnich lat i cyk 90% z maturki ;) Warto , polecam !

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2018

Polecam Panią Dominkę!
Ciekawie przekazuje wiedzę oraz najważniejsze informacje, dzięki którym udało mi się zdać maturę z języka polskiego

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2018

Korepetycję z Dominiką odbywam online oraz na żywo. Ma nowoczesne podejście do organizacji nauki. W pracy jest zaangażowana, merytoryczna oraz otwarta na specyficzne potrzeby ucznia. Ponadto stwarza miłą atmosferę zajęć. Wiedzę przekazuję w ciekawy i przystępny sposób. Zarażą pozytywną energią i zwiększa chęć do nauki tego przedmiotu.

avatar
Jewgenii
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2017

Jestem studentem-obcekrajowcem. Szukałem osobę która pomoże mi w napisaniu i korekcie mojej pracy dyplomowej - dzięki Pani Dominiki, napisałem dobrą pracę, obroniłem ją i dostałem dobrą ocenę. Jestem bardzo zadowolony z korepetycji z Panią Dominiką.
Bardzo polecam!

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2017

Potrzebowałam rzetelnej pomocy, przy sprawdzaniu pracy. Pani Dominika wykazała chęć i stanęła na wysokości zadania, choć nie było łatwo gdyż tematyka pracy była mało przyjemna (tak podejrzewam). Świetne zajęcia, jeżeli chodzi o pisownię (poprawność stylistyczną jak i gramatyczną itd.), a także merytoryczną. Polecam wszystkim dodatkowe zajęcia, ze względu na wysoki poziom solidności i sumienności oraz bardzo miłą atmosferę, która dla mnie jest ważna podczas zmagań z językiem polskim.

avatar
Savelii
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2017

Jestem cudzoziemcem,szukałem nauczyciela z doświadczeniem,który pomógł by przygotować się do egaminu z języka polskiego,i znalazłem)
Miła atmosfera i zainteresowanie do wykonywania zadań,polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.