Mikołaj Zajdel

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Wrocław (Plac Grunwaldzki)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Student I roku (19 lat) Filologii Niderlandzkiej - Uniwersytet Wrocławski. Mam w tej chwili mnóstwo wolnego czasu. Nie będzie dla mnie problemem, żeby dojechać do waszego domu, bez znaczenia w której części Wrocławia mieszkacie.Języka niemieckiego uczę się już 9 lat. W roku 2019 zdałem maturę w tym języku na poziomie rozszerzonym z wynikiem 90%. Przez rok prowadziłem indywidualne zajęcia korepetycyjne języka niemieckiego dla osób dorosłych i dzieci. Wakacje 2018 spędziłem u niemieckojęzycznych krewnych. Brałem też udział w wymianach uczniowskich z Niemcami.

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 20:00
Wtorek14:00 - 20:00
Środa14:00 - 20:00
Czwartek14:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.