Mikołaj Urbaniak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Praga-Południe)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka130 / 60 min

Mikołaj Urbaniak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Dzień dobry, cześć!
Jestem licencjatem sztuki w British and Irish Modern Music Institute na wydziale Music Production w Londynie.
Odbyłem dwuletni staż w studiu Wielkie Joł w Warszawie pod okiem znanego polskiego producenta Michała " Sir Micha" Kożuchowskiego .
Ukończyłem rozbudowane szkolenie indywidualne z zakresu produkcji muzycznej i sound designu w warszawskiej Akademii Dźwięku.
Moim DAW of choice jest Ableton Live .
W załączniku jeden z utworów, który produkowałem i mixowałem.
Lekcje prowadzę stacjonarnie na Pradze - Południe bądź online.
Zapraszam.

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 20:00
Wtorek12:00 - 20:00
Środa12:00 - 20:00
Czwartek12:00 - 20:00
Piątek12:00 - 20:00
Sobota12:00 - 20:00
Niedziela12:00 - 20:00

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2019 - 06.2022
British and Irish Modern Music Institute
Licencjat
Music Production
Kursy i szkolenia
04.2018
Rozbudowane szkolenie indywidualne z zakresu produkcji muzyki i sound designu w Akademii Dźwięku.
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Jędrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2021

Praca z Mikołajem to czysta przyjemność. Nie dość że wszystko wspaniale potrafi wytłumaczyć to na dodatek nie przynudza i jest zaangażowany w to co robi. Mam spore doświadczenie w muzyce klasycznej ale zawsze interesowała mnie elektronika. Dzięki wspólnym lekcjom nauczyłem się jak wykręcić fantastyczne brzmienia z syntezatorów w programie Ableton oraz innych sztuczek których do tej pory używam w moich produkcjach. Polecam każdemu pracę z Mikołajem, zarówno dla amatorów jak i muzycznych wyjadaczy. 5/5

avatar
Pablo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2021

Mikołaj wyraźnie zna się na produkcji muzyki a co najważniejsze potrafi przekazać swoją wiedzę w klarowny sposób początkującemu amatorowi w tej dziedzinie jak ja. Bardzo dobrze posługuje się angielskim, zna obce pojęcia co w przypadku programów do robienia muzyki ma niebagatelną rolę. Widać z jego sposobu pracy i rozmów z nim że się tematem mocno kręci.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Mikołaj to naprawdę świetny nauczyciel, a przed wszystkimi cudowny człowiek. Potrafi przekazać wiedzę jak mało kto i widać że muzyka to jego pasja. Po trzech pierwszych lekcjach nauczyłem się dużo więcej niż przez rok wcześniejszej nauki. Szczerze polecam

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Dzięki Panu Mikołajowi po 4 lekcjach, zrozumiałam jak ważne mieć osobę która Cię naprowadzi w muzyce. Byłam zdziwiona jak odsłuchałam swoich produkcji sprzed zajęć, kolosalna różnica. Świetny nauczyciel zarówno jeśli chodzi o umiejętności jak i sprawność ich przekazania, dzięki!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.