Mikołaj Wanat

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka60 - 100 / 60 min

Mikołaj Wanat

Opis ogłoszenia

Nauka dzieci, młodzież, oraz dorosłych gry na fortepianie, keyboardzie, gitarze, oboju, saksofonie oraz flecie prostym a także nauczę śpiewu solowego oraz poprowadzę zajęcia z emisji głosu . Nauczę także od podstaw teorii muzyki, nut, budowy akordów, harmonii, skal, improwizacji .

Posiadam ogromną bazę nut na każdym poziomie umiejętności i dla każdego gustu muzycznego.
Proste piosenki dla dzieci, muzyka klasyczna, współczesna, przeboje muzyki rozrywkowej, muzyka filmowa oraz muzyka z bajek (m.in Disney’a), pop, blues, soul, jazz.

Dla zupełnie zielonych w trakcie nauki gry na instrumencie nauczę także niezbędnych podstaw teoretycznych i przedstawię praktyczne ich zastosowanie.

Umiejętności nauczania poparte wykształceniem pedagogicznym, wieloletnim doświadczeniem prowadzenia zajęć (m.in. w domach kultury), oraz zespołów instrumentalnych a także chórów.

Wszelkie informacje pod numerem telefonu 693175200

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela08:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.