Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
Online
Poznań
Warszawa
Wrocław
Kraków
Łódź
Gdańsk
Szczecin
Tarnowo Podgórne
Faktura VAT

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/569 opinii
Dla użytkownika Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

O mnie

Ikigai - to słowo z języka japońskiego oznaczające "powód dla którego wstajesz każdego dnia", powód ten interpretować można jako cel życiowy, jest to jeden z sekretów długowieczności mieszkańców wyspy Okinawa, którzy dożywają w zdrowiu i szczęściu nierzadko ponad 100 lat.Moim ikigai, jest pomaganie innym w realizowaniu ich celów poprzez naukę języka angielskiego i hiszpańskiego. Poprzez znajomość języka moi uczniowie są w stanie porzucić wcześniejsze ograniczenia co pozytywnie wpływa na ich życie, często diametralnie je zmieniając. Z przyjemnością obserwuję jak znajomość angielskiego czy hiszpańskiego pozwala moim uczniom na zmianę pracy na lepiej płatną, współpracę z zagranicznymi klientami, pójście na wymarzone studia, czy nawet na pełne zanurzenie się w kulturze kraju do którego podróżują.Skoro tu trafiłeś/trafiłaś, już podjąłeś/podjęłaś doskonałą decyzję by wreszcie nauczyć się angielskiego czy hiszpańskiego na wymarzonym poziomie. Może myślisz, że jest późno by zaczynać - odpowiem prosto: najlepszy moment by zacząć był rok temu, drugi najlepszy jest teraz :). Dlatego nie czekaj i odezwij się do mnie na nr telefonu, lub napisz, zapraszam Cię serdecznie :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 06.2015
Wyższa Szkoła Języków Obcych w Poznaniu
Licencjat
Filologia angielska - Język Obcy Biznesowy i Technologia Informacyjna
09.2012 - 06.2015
Wyższa Szkoła Języków Obcych w Poznaniu
Licencjat
Lingwistyka stosowana z językiem angielskim i hiszpańskim
09.2014 - 06.2015
Universidad de Sevilla - Facultad de filologÍa
09.2015 - 06.2017
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Filologia angielska - tłumaczenie konferencyjne (symultaniczne)
Kursy i szkolenia
09.2015
Instituto de Idiomas - Universidad de Sevilla - Curso - Nivel Avanzado (C1)
06.2018
Poprawność językowa i edytorska tekstów tłumaczonych na język polski - Tłumacze z Wielkopolski
06.2019
CPE - Certificate of Proficiency in English (C2 Proficiency) - Grade "A"
Doświadczenie
01.2013 - aktualnie
Lekcje języka angielskiego i hiszpańskiego dla dorosłych i młodzieży na wszystkich poziomach zaawansowania, zarówno indywidualnie jak i w grupach, nauka Business English
01.2014 - aktualnie
Przygotowanie do certyfkiatów i egzaminów językowych: FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEFL, DELE matury i wielu innych
01.2015 - aktualnie
Tłumaczenia specjalistyczne i ogólne dla jednej z największych międzynarodowych firm badawczych na świecie, jak również tłumaczenia stron internetowych, prac magisterskich, dokumentów i wielu innych.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 69
avatar
Franek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2022

Pan Mikołaj przygotował mnie do egzaminu do klasy IB a dwa lata potem do CAE. Podchodziłem do każdego z testów ze spokojem bo czułem się dobrze przygotowany. Mogę polecić te lekcje każdemu bo są na najwyższym poziomie. Podoba mi się, że lekcja jest zawsze dobrze zorganizowana i nawet jak czasami zdarzyło mi się nie przygotować to Pan Mikołaj miał przygotowane coś ekstra. Widać od razu, przynajmniej jeśli chodzi o egz. do kl. IB czy certyfikat, że Pan Mikołaj zna je na super poziomie, nauczył mnie sposobów i odpowiedniego myślenia o zadaniach. Dodatkowy plus dla Pana, że przestałem się stresować angielskim. :-)

Pozdrowienia i do zobaczenia na kolejnych zajęciach
Franek

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2022

Moja opinia będzie nietypowa bo piszę z perspektywy rodzica. Pan Mikołaj przygotował moją córkę do matury rozszerzonej z języka angielskiego. Córka zdała maturę znakomicie za co jestem Panu bardzo wdzięczna i dziękuję. Dla mnie bardzo ważne było to, że już w pierwszej rozmowie telefonicznej zainteresował się Pan naprawdę na czym nam najbardziej zależało. Podszedł Pan do córki bardzo indywidualnie za co dziękuję. Widziałam, że za każdym razem po zajęciach córka wychodziła z pokoju pełna energii wręcz radosna. Odrabiała również zadania domowe z ochotą, to chyba jedyny przedmiot gdzie przestałam ją sprawdzać, bo sama przychodziła mi opowiadać o słówkach i ciekawostkach jakich się nauczyła.

Czysto z perspektywy rodzica z Panem Mikołajem cały czas był doskonały kontakt wręcz błyskawiczny niezależnie czy przez sms, telefon czy mail. Zawsze miałam poczucie, że mogę zadzwonić porozmawiać.

Zrobił na mnie duże wrażenie fakt, że Pan Mikołaj jest bardzo systematyczny i sumienny właściwie nie pamiętam żeby odwołał kiedykolwiek czy przełożył zajęcia. Ponieważ raczej oceniam ludzi po czynach muszę powiedzieć, że ta sumienność jak i odpowiednie podejście do córki oraz skuteczność zajęć to dla mnie znak, że praca uczenia to dla Pana Mikołaja właściwie pasja ponieważ oddaje się temu w pełni z całkowitym zaangażowaniem.

Gdy tylko ktoś z rodziny czy przyjaciół wspomina, że szuka nauczyciela angielskiego nie waham się polecić zajęć z Panem Mikołajem.

Bardzo polecam.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2022

Udało się! I jestem przekonana, że to tylko dzięki nauce z Panem Mikołajem. A co się udało? Już mówię...

Do Pana Mikołaja na zajęcia zapisała mnie mama około 1,5 roku temu. Moim celem było zdanie matury rozszerzonej jak najlepiej tak żeby dostać się na wymarzone studia. Mój poziom angielskiego był 1,5 roku temu delikatnie mówiąc średni. Dzięki zajęciom u Pana Mikołaja zdałam tegoroczną maturę rozszerzoną z angielskiego na... 96%!!! Nie mogłam uwierzyć gdy przeczytałam wyniki jednak ciężka praca się opłaciła.

Ale wracając do tematu: Pan Mikołaj od początku podszedł do mnie bardzo profesjonalnie, widział już od pierwszych zajęć, że się mega stresuję i mam naprawdę duży uraz do angielskiego. Podszedł on do mnie z dużym zrozumieniem ale też był bardzo konkretny. Już po pierwszych zajęciach powiedział mi gdzie są moje mocne strony i nad czym warto jeszcze popracować. Wiedziałam, że jestem w dobrych rękach i to dało mi poczucie takiego wręcz zaskakującego spokoju. Przez cały czas gdy mieliśmy zajęcia Pan Mikołaj regularnie sprawdzał czy odrabiam zadania domowe i dobierał je tak żeby poszerzać mój angielski ale też tak żeby tematy był dla mnie ciekawe. Duże wrażenie zrobiło na mnie to jak dobrze Pan Mikołaj zna wymagania maturalne, na każde pytanie miał wyczerpującą odpowiedź i nic nie musiał „googlować” czego nie mogę powiedzieć o moim wcześniejszym korepetytorze...

Baza materiałów jaką posiada Pan Mikołaj jest przeogromna pracowaliśmy na ciekawych tekstach, interaktywnych zadaniach oraz prowadziliśmy bardzo ciekawe konwersacje. Zadania maturalne, które wspólnie rozwiązywaliśmy były również super wytłumaczone. Pan Mikołaj podpowiedział mi sposoby i kolejność rozwiązywania zadań tak, że na wszystko spokojnie starczyło mi czasu i robiłam sobie wszystko krok po kroku, bez chaosu, na luzie. Właściwie każdy typ zadania maturalnego Pan Mikołaj ma rozgryziony chociaż na początku zdziwiło mnie, że sposoby są inne niż te, które podawała nam Pani w szkole okazało się, że przynajmniej dla mnie były 100 razy lepsze.

I tak na koniec dodam od siebie, że miałam wrażenie że Pan Mikołaj naprawdę we mnie wierzył od początku do końca co rzadko się zdarza w dzisiejszych czasach niestety i za to Panu najbardziej dziękuję bo dzięki Panu mocno uwierzyłam w siebie i polubiłam angielski.

Polecam wszystkim!

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję za świetną opinię :)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2022

Mikołaj jest po prostu fantastyczny. Ma naturalny dar nauczania i potrafi wytłumaczyć to, co wydaje się być najbardziej skomplikowane w zapadających w pamięć i łatwych do przetworzenia „pigułkach wiedzy”. Jest niesamowicie cierpliwy (a przy mnie musi być! :D), elastyczny i sprawia, że każda lekcja jest zabawą. W ciągu zaledwie kilku miesięcy przeszłam od „Kali jeść Kali pić” do umiejętności rozmawiania z anglojęzycznymi kolegami i koleżankami. Jeśli myślisz o nauce angielskiego, to Mikołaj jest bez wątpienia najlepszym wyborem, jakiego możesz dokonać.

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Bardzo mi miło, że jesteś zadowolona z zajęć. Dziękuję za opinię!

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2022

Mikołaj jest doskonałym profesjonalnym nauczycielem pod każdym względem, jest zachęcający, ale odpowiednio wymagający. Jest niezwykle dobrze przygotowany, rzetelny i kompetentny, a jego znajomość języka angielskiego jest znakomita. Jego łagodny i zachęcający sposób nauczania sprawił, że nauka języka angielskiego stała się dla mnie znacznie łatwiejsza, a jego poczucie humoru i przebojowość sprawiły, że proces uczenia się stał się przyjemnością. Dzięki jego pomocy moi zagraniczni znajomi komentują jak dobrze wymawiam teraz angielskie słowa.

Wykazuje on dogłębne zrozumienie moich potrzeb edukacyjnych i jest w stanie łatwo dostosować się do tego, czy potrzebuję zachęty do rozmowy po angielsku, czy też pomocy w bardziej formalnym nauczaniu gramatyki.

Uważam, że jest nauczycielem o najwyższych standardach i nie mógłbym sobie życzyć więcej od nauczyciela.

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2022

Moją opinię zacznę od tego, że nigdy bym nie pomyślała że będę w stanie dojść do takiego poziomu w języku angielskim i naprawdę zawdzięczam to Panu Mikołajowi. Angielski był zawsze dla mnie trudny i stresujący bałam się mówić, bałam się egzaminów, bałam się angielskiego. Bałam się też przed pierwszymi zajęciami ale na zajęciach panuje bardzo przyjazna atmosfera. Zajęcia z angielskiego stały się czymś na co czekam zamiast czymś strasznym. Mimo uśmiechu i cierpliwego, przyjaznego nastawienia pan Mikołaj jest wymagający i motywuje do nauki więc nie było i nie ma momentu żebym czuła się znudzona lub nie wiedziała co robić. Zajęcia są przemyślane, super przygotowane i dopasowane pode mnie.

Bardzo podoba mi się, że pan Mikołaj jest taką „skarbnicą wiedzy” mam pewność, że jakiekolwiek pytanie mi przyjdzie do głowy dostanę odpowiedź, a jak nie zdążę się przygotować do zajęć to pan Mikołaj ma zawsze plan zapasowy i to dopasowany do mojego poziomu. To daje naprawdę super poczucie komfortu. Zadania domowe też są ciekawe i na bardzo aktualne tematy, żadnych starych materiałów jakie dostawałam w szkołach lub od innych nauczyciel (tak wypróbowałam już kilku i dopiero teraz jestem zadowolona). No i taka dodatkowa rzecz, która jest po prostu fajnym dodatkiem to widać, że chociaż pan Mikołaj ma dużo uczniów to naprawdę mu zależy na moich postępach i podchodzi do mnie bardzo indywidualnie i się stara.

Wszystko to spowodowało, że zrobiłam w rok takie postępy jakich nie zrobiłam przez całą edukację w szkole i przede wszystkim polubiłam angielski.

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Bardzo dziękuję za opinię! :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2021

Bardzo polecam zajęcia z angielskiego z Mikołajem. Jest to człowiek o ogromnej wiedzy, prawdziwy znawca w swoim fachu. Pomógł mi wskoczyć o dwa poziomy wyżej z angielskiego. Tematy rozmów i zajęć są zawsze bardzo ciekawe i praktyczne a dzięki wskazówkom i świetnym materiałom zawsze wiem co robić między zajęciami.

POLECAM!

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję za super opinię :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2021

Z całego serca polecam lekcje z Mikołajem! W 4-5 miesięcy zniszczył mur i zlikwidował strach który miałam przed mówieniem. Dzięki lekcjom raz w tygodniu udało mi się zdać egzamin z języka angielskiego na poziomie B2 na 4! Dzięki zadawanym pracom domowym mogłam tez sama popracować i poszerzyć słownictwo! Lekcje polegały głównie na konwersacjach: pytania lub prowadzenie dyskusji. Uczę się języka angielskiego od kilkunastu lat ale żaden poprzedni korepetytor nie umiał dostosować lekcji pod ucznia, a Mikołaj robi to perfekcyjnie! Pierwsza lekcja buła zapoznawcza w celu zbadania problemu a później już lekcje tematyczne, Jeśli będę miała problemy z językiem angielskim na pewno wrócę do lekcji z Mikołajem!

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję za opinię :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2021

Z całego serca mogę polecić lekcje z Panem Mikołajem! Za tydzień piszę maturę zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym z języka angielskiego i dzięki tym zajęciom czuje się przygotowana najlepiej jak mogłam. Najlepszym elementem zajęć jest nauka przez rozmowę, czego brakowało mi u każdego innego korepetytora. Lekcje błyskawicznie przynoszą efekty, a materiały i sposoby nauki, które podsuwa pan Mikołaj, bardzo ułatwiają naukę.

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję za opinię Patrycja, gratuluję świetnych wyników z matury :)

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2021

Szczerze polecam lekcje z Panem Mikołajem, uważam że nie mogłam lepiej trafić. Zawsze czułam, że zajęcia są odpowiednio zaplanowane co do moich potrzeb, a braki bardzo szybko zostawały uzupełniane. Na lekcjach panuje wymarzona atmosfera, nigdy nie czułam żadnej presji ani stresu, a Pan Mikołaj zawsze był uśmiechnięty. W trakcie 10 miesięcy pracy zauważyłam ogromną zmianę w moim podejściu do języka, aktualnie nie mam blokady w trakcie wypowiedzi ustnych z języka angielskiego, a wręcz sprawia mi to przyjemność. Czuję się bardzo dobrze przygotowana do matury, Pan Mikołaj bardzo dobrze zna wymagania maturalne - wszystko cierpliwie tłumaczy oraz zwraca uwagę na najważniejsze zagadnienia. Nawet najtrudniejsze zadania gramatyczne są przedstawiane w łatwy i przystępny sposób.
Myślę, że jest to korepetytor godny zaufania

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję za opinię :)

avatar
Kajetan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2021

Bardzo się cieszę że mogę uczyć się u Pana Mikołaja do matury. Dzięki lekcjom widzę duży postęp w gramatyce i przełamałem blokadę mówienia. Lekcje to czysta przyjemność. Wiele można z nich wynieść. Bardzo gorąco polecam korepetycje z Panem Mikołajem.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2020

Gorąco polecam korepetycje z Panem Mikołajem! Współpracujemy już od ponad roku i mogę śmiało powiedzieć, że dzięki niemu czuję się odpowiednio przygotowana do egzaminu CAE. Zajęcia zawsze odbywają się punktualnie, są bardzo dobrze przygotowane i dostosowane pod moje umiejętności. Kiedy jest taka potrzeba, Pan Mikołaj oferuje również dodatkowe materiały do ćwiczenia w domu, by na następnych zajęciach wspólnie sprawdzić efekty samodzielnej pracy. Zna odpowiedź na każde moje pytanie i tłumaczenie najbardziej wyszukanych słów :). Myślę, że bez względu na poziom języka, jest to korepetytor dla każdego.

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Gratuluję zdanego CAE (C1 Advanced) jak widać systematyczna praca się opłaciła.Teraz idziemy po CPE (C2 Proficiency). Do zobaczenia na zajęciach :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2020

Bardzo polecam korepetycje z panem Mikołajem, mój angielski jest coraz lepszy, dzięki lekcjom nareszcie przełamałam blokadę z mówieniem i bez problemu mogę porozumiewać się w tym języku.

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję za opinię :)

avatar
Philipp
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2020

Nie myślałem, że to możliwe, ale naprawdę co tydzień z niecierpliwością czekam na lekcje z panem Mikołajem. Jestem zaskoczony jak szybko mój angielski się polepszył. Lekcje są niesamowicie ciekawe, pan Mikołaj ma do tego fajne poczucie humoru, ciekawe metody i umiejętność rozmowy na każdy interesujący mnie temat. Nie wyobrażam sobie mieć lepszego nauczyciela. Dziękuje panie Mikołaju!

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Bardzo mi miło :) Angielski może być wspaniałą przygodą a z czasem stać się pasją. Cieszę się, że co tydzień z niecierpliwością czekasz na zajęcia. Do zobaczenia! :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Serdecznie Polecam zajęcia z Panem Mikołajem, jestem osobą dorosłą i mogę śmiało powiedzieć, że Pan Mikołaj jest bardzo wszechstronnym nauczycielem. Ja wreszcie nauczyłem się płynnie mówić po angielsku, lekcje upływają bardzo przyjemnie bo mogę na nich ciekawie porozmawiać na każdy temat. Co więcej moja córka (Pan Mikołaj również ją uczy), która jest obecnie w liceum jest również z zajęć bardzo zadowolona. Uważa, że Pan Mikołaj to najlepszy nauczyciel angielskiego jakiego miała.

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję za opinię :)

avatar
Gabriela Kuczyńska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2020

Cieszę się, że mogę uczyć się angielskiego z Panem Mikołajem. Jestem szczególnie zadowolona, że dostaję dużą ilość pomocnych materiałów, których na własną rękę bym nie znalazła. Kolejną ważną dla mnie zaletą jest to, że mogę rozwijać swój angielski uczestnicząc w ciekawych konwersacjach. Pan Mikołaj podejmie każdy interesujący temat, a jego pogoda ducha i poczucie humoru sprawia, że przyjemniej się uczy. Polecam każdemu kto szuka profesjonalnego korepetytora.

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję za opinię :) Przetestowane i dopasowane materiały to podstawa. Bardzo mi miło, że Ci się podobają. Dzięki systematycznej pracy Twój angielski niesamowicie się poprawił. Pozdrawiam :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2020

Zajęcia z Mikołajem są nie tylko efektywne, ale też ciekawe. Dzięki zajęciom poprawiłam swoją umiejętność mówienia, poszerzyłam słownictwo o wyrażenia biznesowe+ idiomy. Dlaczego warto zacząć się z nim uczyć? 1. M. dobiera metody ściśle pod cel nauki (płynność mówienia/ egzamin/ gramatyka). 2. Potrafi słuchać i stymulować do mówienia- nie przytłacza monologami, ale zachowuje balans między słuchaniem a mówieniem. 3. Materiały i tematy poruszane na zajęciach są dojrzałe, bieżące i ciekawe. 4. Mikołaj potrafi wytłumaczyć delikatne i na pierwszy rzut oka nieoczywiste różnice pomiędzy wyrazami bliskoznacznymi i podać prawidłowe konteksty ich użycia. 5. Sam Mikołaj ma bardzo ciekawe poglądy i dużą wiedzę ogólną więc rozmowy zawsze wciągają i pomagają szlifować język w sposób naturalny. 6. Lekcje mijają (za) szybko :). Naprawdę polecam.

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję za opinię :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2020

Bardzo polecam lekcje z Mikołajem! Współpracę z Mikołajem rozpoczęłam w momencie kiedy zaczynałam pracę w międzynarodowej korporacji. Musiałam się nauczyć mówić, pisać i prezentować w języku angielskim na na lepszym poziomie niż miałam. Dzięki Mikołajowi moje umiejętności bardzo się poprawiły a ja zyskałam więcej pewności siebie w wykorzystywaniu języka angielskiego w sytuacjach biznesowych i prywatnych :) Teraz pracujemy nad przygotowaniem mnie do certyfikatu C1 :) Mikołaj to nauczyciel na szóstkę!

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Magda zrobiłaś ogromne postępy w każdym właściwie aspekcie języka: płynność mówienia, gramatyka, pisanie, wymowa i nabrałaś dużego wyczucia kontekstu. Wszystko dzięki twojej wytrwałości. Dziękuję za piękną opinię. Jestem pewien, że dojdziemy do C2 ;).

Do zobaczenia :)

avatar
Waldemar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2020

W zajęciach z Mikołajem najbardziej doceniam to, że za każdym razem mam prawdziwą ochotę brać w nich udział. Wiem, że zawsze dostanę solidną dawkę wiedzy a Mikołaj to taki dusza człowiek, który cierpliwe prowadzi przez naukę angielskiego. Dzięki ogromnej wiedzy najbardziej zawiłe zagadnienia wyjaśnia mi w prosty i przystępny sposób podając dobrze dopasowane przykłady zdań. Cel jaki sobie początkowo założyłem dzięki ciekawym i skutecznym metodom osiągnąłem dużo szybciej niż planowałem. Teraz w głowie mi dojście najwyżej biegłości i certyfikat , nie mam wątpliwości, że to tylko kwestia czasu bo jestem w dobrych rękach.

Dziękuję, że mogę się z Tobą uczyć.

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Bardzo się cieszę, że udało mi się rozbudzić w Tobie pasję do nauki języka, którą tradycyjny system edukacji potrafi skutecznie ugasić :). Gratuluję wyników, dziękuję za opinię.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2019

Świetny korepetytor, podchodzący do nauki języka z pasją i pełnym zaangażowaniem. Lekcje odbywały się w luźnej atmosferze, profesjonalnie prowadzone przez Mikołaja.
Zapisałem się na lekcje, aby przełamać barierę językową i uważam, że mi się to udało dzięki dużej wiedzy, wnikliwej analizie tego co mówię i łatwości w komunikacji na linii uczeń-nauczyciel. Szczerze polecam!

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dzięki Tomku, bardzo się cieszę, że jesteś tak zadowolony z lekcji :). Barierę udało Ci się przełamać w niesamowitym tempie - moje szczere gratulacje.

Do zobaczenia!

avatar
Adrian Cieslicki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2019

Jeden z najlepszych nauczycieli jakich miałem. Dzięki wspólnym lekcją rozmowy telefoniczne i spotkania z zagranicznymi klientami nie sa już tak stresujące jak kiedyś. Wystarczyły trzy miesiące (2Xw tygodniu) aby mój angielski stał się wystarczający do konstruktywnej rozmowy z klientem. Po 9 miesiącach wspólnej pracy uważam że angielski w mowie i rozumieniu tekstu skoczył o 2-a poziomy wyżej. Bardzo dziękuję i na 100% jeszcze wrócę na lekcje podtrzymujące obecnie wypracowany poziom.

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję Adrian, tak pilny uczeń to powód do dumy! Zastosowałeś wszystkie moje wskazówki oraz ciężko pracowałeś a dzięki temu są efekty i o to chodzi. Gratuluję wyników i do zobaczenia :)

avatar
Monika K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2019

Jeśli ktoś szuka najlepszego przygotowania do matury to z pewnością nie ma lepszego nauczyciela niż Pan Mikołaj. Pan Mikołaj przygotował mnie do rozszerzonej matury z angielskiego tak, że sama byłam zdziwiona jaki świetny był wynik. Pan Mikołaj ma chyba dar do wyjaśniania gramatyki bo rzeczy, których wcześniej nie mogłam załapać rozumiałam za pierwszym razem :). Oprócz przygotowania mnie od strony językowej Pan Mikołaj zna zadania maturalne na wylot i pokazał mi triki na łatwe rozwiązywanie zadań. Teraz studiuję za granicą i wiem, że to Pana zasługa.

Bardzo dziękuję i pozdrawiam
Monika

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję Monika i gratuluję dostania się na wymarzone studia :)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2019

Polecam Mikołaja wszystkim, którzy chcą nauczyć się angielskiego od podstaw czy przypomnieć go sobie sobie po edukacji szkolnej. Rozszerzając swoją działalność dla klientów międzynarodowych, szukałem odpowiedniego nauczyciela języka angielskiego. Tak znalazłem Mikołaja, z którym od 8 msc, co tydzień, spotykam się na Skype, by szlifować swoje umiejętności. Na początku nie miałem odwagi nawet powiedzieć kilku słów o sobie, a teraz nie tylko ja, ale moi klienci również dostrzegają znaczny progres. Mikołaj dostosowuje lekcje nie tylko pod mój profil biznesu, ale też zainteresowania, przez co godzina mija na przyjemnej konwersacji.

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję za świetną opinię Patryk! Twój angielski się rozwija a wraz z nim biznes i o to chodzi! Gratuluję dotychczasowych wyników i do zobaczenia na zajęciach :)

avatar
Leon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2019

Lekcje z Panem Mikołajem przeprowadzane w bardzo swobodnej atmosferze pomogły mi przygotować się do wielu testów lub innych zadań. Lekcje są naprawdę bardzo przyjemne, więc jeżeli szuka ktoś dobrego i uśmiechniętego nauczyciela to gorąco polecam :)

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję za świetną opinię Leon i gratuluję dotychczasowych sukcesów w szkole, a my widzimy się jutro :)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2019

Z Mikołajem przygotowywałem się do egzamin CAE i jeżeli ktoś jest w podobnej sytuacji co ja to bardzo polecam jego usługi. Wspólnie przeszliśmy przez rodzaje zadań jakie występują na egzaminie oraz "strategie" jakie warto przyjąć podczas ich rozwiązywania. Dzięki wspólnej pracy zadania z pisania, których obawiałem się najbardziej okazały się być najłatwiejszymi. Jeszcze raz gorąco polecam!

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję Maćku za super opinię! Bardzo się Cieszę, że moje strategie Ci się przydały :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2019

Jeśli ktoś szuka nauczyciela ponieważ chce się przygotować do matury rozszerzonej z angielskiego to w 100% polecam Pana Mikołaja.Już po pierwszej lekcji w zeszłym roku zaraził mnie swoim entuzjazmem. Pan Mikołaj pokazał mi, że angielski może być niesamowicie pasjonujący. Pokazał mi jak się go uczyć i jak mogę wykorzystać to co już lubię słuchać i oglądać do przyswajania słówek. Przed maturą pokazał mi triki na ułatwienie sobie rozwiązywania zadań dzięki czemu np. czytanie z którym zawsze miałam problem zrobiłam bezbłędnie. Wynik z matury, który dostałam jest również świetny. Miałam szczęście, że na Pana trafiłam!

POLECAM!
Ola R.

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Olu, dziękuję za świetną opinię!

avatar
Kuba P.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2019

Zbierałem się trochę z napisaniem tej opinii ale oto jest :) Zacznę od konkretów: Pan Mikołaj Przygotował mnie do matury rozszerzonej z języka angielskiego i dostałem 98%. Jestem Panu bardzo wdzięczny, bo czuję, że nie tylko dostałem wysoki wynik z matury ale czuję się teraz z angielskim naprawdę dobrze i swobodnie. Triki które dostałem od Pana co do czytania i pisania sprawdziły się na 100%. Na pewno będę polecał każdemu a my widzimy się w październiku :)

Pozdrawiam!

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję Kuba! Wynik super, przyłożyłeś się i jest efekt fajnie, że moje wskazówki się sprawdziły :) Do zobaczenia w październiku.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2019

Polecam lekcje Business English ciekawie, dużo mówienia i aktualne tematy. Mikołaj jest prawdziwym pasjonatem tego co robi, potrafi zachęcić mnie do dyskusji i dużo słucha dzięki czemu mogę dużo mówić i ćwiczyć w praktyce. Oprócz podszkolenia się z języka biznesowego zyskałam dużo pewności siebie i na spotkaniach czuję się swobodnie, potrafię już sama zrobić interesujące prezentacje.
Mikołaju jesteś stworzony do nauczania dziękuję za ten rok i widzimy się we wrześniu!

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Daria jak widać nie taki Business English straszny jak go malują :)

Dzięki za miłe słowa i do zobaczenia w przyszłym tygodniu.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2019

Nauczyciel z pasją, tak można podsumować pracę Mikołaja chociaż byłoby to dosyć skrótowe. To pierwszy nauczyciel, mój nauczyciel angielskiego który jest tak kompetentny i ma tak obszerną wiedzę. Jednocześnie ma bardzo przyjemny styl bycia dzięki czemu na lekcjach łatwiej było mi się przełamać i w końcu zacząć mówić. Tak!!! I właśnie z tego jestem najbardziej zadowolona, udało mi się to zrobić chociaż myślałam, że już nigdy nie będę mówić po angielsku. Jestem niesamowicie zadowolona, dzięki wielkie!

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Marysiu a Ciebie można by nazwać uczennicą z pasją i zaangażowaniem. Dzięki sumiennej pracy i wdrażaniu moich osiągnęłaś zamierzony cel i tego ci serdecznie gratuluję :) Dziękuję za miłe słowa!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2019

Panie Mikołaj gdyby były takie wybory to powinien Pan dostać tytuł S-U-P-E-R N-A-U-C-Z-Y-C-I-E-L.

1. Prawdziwy profesjonalista i specjalista w swojej dziedzinie.
2. Wysoka kultura osobista i uprzejmość.
3. Cierpliwość, która nigdy się nie wyczerpuje (wiem, że w moim przypadku może nie być łatwo ale jestem pod wrażeniem ;)).
4. Sumienna praca i dokładne wyjaśnienie wszystkiego.
5. Jasne zasady na których współpracujemy.
6. Dusza człowiek!!!

Będę Panu już chyba zawsze wdzięczna za to, że dzięki Panu pozbyłam się strachu przed mówieniem i teraz sprawia mi to mnóstwo przyjemności. Wreszcie mogę podróżować i nie wstyd mi się odezwać do nowych znajomych a myślałam, że w moim wieku to już niemożliwe :)

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Pani Aniu udowadnia Pani, że wiek to faktycznie tylko liczba. Cieszę się, że złapała Pani dzięki mnie językowego bakcyla :) Sporo pracy za nami a przed Panią cały świat stoi teraz otworem. Dziękuję za super opinię!

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2019

Dzięki panu Mikołajowi nabrałam bardzo dużej pewności siebie w mówieniu po angielsku i chyba trochę ogólnie w życiu :). Jest to naprawdę nauczyciel topowej klasy i osobiście super człowiek. W tym roku i jestem pewna, że to dzięki lekcjom u Pana Mikołaja dostałam się do klasy IB co wcale nie jest łatwe bo jest zawsze sporo ludzi na jedno miejsce. Oprócz ogromnej wiedzy z języka "szkolnego" pan Mikołaj zawsze potrafił wytłumaczyć mi użycie slangu w moich ulubionych serialach, fajny dodatek :D. Na pewno wracam po wakacjach i dziękuję za ten rok!

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję za świetną opinię Paula! Zrobiłaś wielki postęp nie tylko jeśli chodzi o gramatykę ale też w tym jak się wypowiadasz i prezentujesz po angielsku jest efekt WOW a wszystko dzięki TWOJEJ pracy.

Do zobaczenia we wrześniu :)

avatar
Marianna B.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2019

Wybierając nauczyciela tym razem kierowałam się nie opiniami a wykształceniem, bo już parę razy się zawiodłam na ludziach którzy mieli tylko dobre opinie i jak się okazało nic więcej. Był to bardzo dobry wybór. Potrzebowałam przygotowania do egzaminu C2 na studiach. Pan Mikołaj odpowiedział mi na KAŻDE zadane mu pytanie. Podobało mi się, że wyjaśniał wszystko bardzo jasno i do końca. Każde pytanie traktował poważnie. Uśmiech i wesołą atmosferę to dla mnie miły dodatek :)

Panie Mikołaju bardzo dziękuję a każdemu kto to czyta bardzo polecam.

Marianna B.

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Pytania to najlepsza droga do sukcesu w końcu kto pyta nie błądzi. Dziękuję za piękną opinię i gratuluję świetnego wyniku!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2019

Jestem w pełni zadowolona z lekcji, bardzo dziękuję.

Marta S.

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję Marta!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2019

Bez wątpliwości polecam lekcje u Pana Mikołaja. To wspaniały nauczyciel i człowiek. Ma ogromną wiedzę. Widzę u siebie wyraźne postępy w mówieniu i w gramatyce z języka angielskiego. Lekcje prowadzone są w przyjemnej atmosferze. Pełen profesjonalizm na każdej lekcji. Osoba godna polecenia.

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Olu dziękuję za miłe słowa, zrobiłaś wielki postęp w stosunkowo krótkim czasie jaki mieliśmy :)

avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2019

W paru słowach Pan Mikołaj to idealny nauczyciel angielskiego. W zeszłym tygodniu pisałam test ósmoklasisty i myślę, że poszedł mi super a wszystko dzięki przygotowaniom z Panem Mikołajem. Kiedyś bałam się testów z angielskiego teraz jest już ok bo czuję się dużo pewniej. Lekcje są ciekawe i zawsze jest bardzo miły. Teraz skupiamy się na prezentacjach po angielsku i chociaż nadal się nimi trochę stresuję to za każdym razem jest co raz lepiej.

Mogę szczerze polecić każdemu. Bardzo dziękuję.

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję Anastazjo, w porównaniu do naszego pierwszego spotkania twój angielski jak i pewność siebie poszybowały w górę a wszystko dzięki wytrwałości i twojej pracy:)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2019

Niesamowity nauczyciel, gorąco polecam.
Mikołaj w czasie nauki angielskiego przykłada dużą wagę do praktycznej umiejętności posługiwania się językiem (taki miałem cel i takie zadanie sobie wyznaczyłem). Przez pierwszy miesiąc byłem lekko skołowany, bo nie widziałem znaczących postępów a niektóre sposoby wydawały mi się trudne, ale Mikołaj wiedział co robi. Później poszło, bariera pękła i z tygodnia na tydzień było coraz lepiej. Złapałem kontakt z językiem. Teraz jestem zadowolony ze swojego poziomu i postanowiłem przygotować się i przystąpić do FCE, a później spróbuję CAE. Mikołaj dzięki za Twoje zaangażowanie i cierpliwość. Nauka z Tobą to przyjemność.

Tomek

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Tomku dzięki Twojej wytężonej pracy zrobiłeś super postępy. Teraz idziemy po FCE a w przyszłości (nie mam cienia wątpliwości) CAE :) Do zobaczenia na Skype i dzięki za super opinię!

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2019

Świetny nauczyciel, zawsze doskonale przygotowany i rzeczowy. Przyszłam do Mikołaja żeby przygotować się do IELTSa którego zdałam ze świetnym wynikiem. Szczerze dziękuję i polecam wszystkim!

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Gratuluję super wyniku i dziękuję za współpracę Sara :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2019

Z całego serca polecam lekcje u Pana Mikołaja, zajęcia są dobrze zorganizowane, pracujemy z wszelkimi interaktywnymi cwiczeniami, formami nauki i sposobami nauczania
Pan Mikołaj po 3 latach mojej przerwy w nauce hiszpańskiego w mig mi wszystko przypomniał i jeszcze raz dokładnie wytłumaczył najważniejsze czasy, zwroty.
Widać, że jest to nauczyciel z pasją, który zaraża nią swoich uczniów(a napewno mnie).
Jestem pewna, że po tak rzetelnych przygotowaniach mój wynik na maturze będzie bardzo dobry :)

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Bardzo dziękuję Aniu, do zobaczenia w czwartek :)

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2019

Z napisaniem tej opinii zbierałam się od momentu kiedy Pan Mikołaj pomógł mi dostać się do wymarzonego liceum dwujęzycznego. Na lekcje zgłosiłam się trochę późno bo 5 miesięcy przed egzaminem ale wiedziałam, że mam spore braki ¯\_(ツ)_/¯ . Na szczęście dostałam się choć było siedmiu kandydatów na jedno miejsce, a jeśli chodzi o sam egzamin z angielskiego to poszedł mi super :D. Jestem pewna, że udało mi się to tylko dzięki lekcjom z Panem Mikołajem. Uczyliśmy się tylko tego co było potrzebne, a zadania domowe ułożył mi tak, że zawsze miałam coś do roboty i przy okazji nie umarłam z nudów ;P. O poczuciu humoru na zajęciach nie wspomnę nie raz wybuchałam śmiechem, taki tam dodatek do angielskiego haha ( śmianie się do komputera musiało dziwnie z boku wyglądać - lekcje Skype :D). Egzamin odbył się niecały rok temu, ja jednak mam lekcje z Panem Mikołajem do teraz i zawsze uczę się czegoś nowego. Po liceum marzy mi się wyjechać na studia do USA i do tego celu dążymy :)

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję za super opinię :)

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2019

Mikołaj to kompetentny, opanowany i bardzo skuteczny nauczyciel.W kilka miesięcy mocno poprawiłem konwersacje , gramatykę i zwroty.Dzięki wskazówkom Mikołaja mam wrażenie że dużo szybciej zapamiętuję słówka. Zna bardzo dużo idiomów.Potrafi prowadzić ciekawe konwersacje na każdy temat.Widać też że bardzo lubi swoją pracę.Na żadnej lekcji nie czułem sie znudzony czy zmęczony.Ma dar!!! Lekcje z Nim to przyjemność
Polecam wszystkim!

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję Jarku lekcje z Tobą to również przyjemność :)

avatar
Anna J
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2019

Lepiej trafić nie mogłam. Mikolaj to profesjonalista, z poczuciem humoru, i pasją do nauczania. Lekcje są interesujące i bez stresu. Jeszcze parę miesięcy temu bałam sie odezwać po angielsku a dzisiaj szukam do tego okazji i widzę duże postępy. Polecam wszystkim którzy myślą że się nie da:))dziękuję za lekcje do których wracam z przyjemnością :)

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję za opinię Aniu. W porównaniu z naszym pierwszym spotkaniem na Skype widzę u Ciebie ogromny postęp :). Przede wszystkim nabrałaś ogromnej pewności siebie, a dzięki systematycznej pracy nie przestajesz mnie zaskakiwać fajnymi zwrotami. Tak trzymaj!

avatar
Hazel Medina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2019

If you're looking for a Spanish teacher he is absolutely the best one! Here's why!
I needed to pass a Spanish language and culture exam in my University. It was a very important exam at my degree course.
It was in B1-B2 level and I had only less than 2 weeks to study which was a very little time to prepare for a final exam. The biggest problem was I haven't even an A1 level in Spanish!
I was desperately looking for someone who could help me. Then fortunately, I've got the opportunity to know him. I explained him what was my problem and what will be the exam all about. He immediately told me the first thing I needed to do and to study.
The best part here was his teaching method that will let you focus on the important things that should be learned first, the second and so on.
We've practiced a lot of exercises that we think will be on the exam. And infact, the on day of the exam, when I saw the exercises, I couldn't say anything but really thank him because I was prepared and tried those exercises with him million times.
Then it didn't end here.
The part 2 of my exam was an oral presentation in Spanish. He was so kind and helpful that he prepared and translated my whole presentation all by himself out of our lesson hours so that I could have more time to focus and study for my written exam.
If you want to know the result, I didn't only pass it, I have got a high score!!
I strongly recommend him as a language teacher. I would hire him again If I could. He is absolutely a driven, organized and very competent person.

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Thank you Hazel :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2019

Zdecydowanie polecam lekcje u Pana Mikołaja.
Bardzo dobry i cierpliwy nauczyciel. Szeroka wiedza. Uprzejmy i wesoły, miła atmosfera podczas zajęć. W luźny i niewymuszony sposób prowadzi konwersacje, które są ciekawe.
Bardzo dobry. Polecam!

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję Panie Pawle :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2019

Ewa

Na Pana Mikołaja trafiłam z polecenia znajomej która sama się u niego uczy. Potrzebowałam jednak nauczyciela dla mojego 10-letniego syna i muszę przyznać, że nie mogłam lepiej trafić. Mój syn uwielbia te lekcje i mam wrażenie, że wreszcie polubił angielski za którym do tej pory nie przepadał. Ostatnio nawet doszło do sytuacji gdzie mimo grypy i tego, że nie poszedł do szkoły upierał się żeby lekcja i tak się odbyła :)
Widzę też ogromną skuteczność zajęć, ponieważ syn zamiast trójek ma teraz same piątki.

Panie Mikołaju z całego serca dziękuję!

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Bardzo dziękuję za miłe słowa :)

avatar
MAJA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2019

Najlepszy nauczyciel EVER!!!
Kompetenty,spokojny,przygotowany.
Konwersacje przyzjemne i ciekawe.
Jestem bardzo zadowolona.
POLECAM!!!

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dzięki Maja :)

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2019

Mikołaj jest moim pierwszym nauczycielem z którym lekcje mnie nie nudzą, i po trzech miesiącach progres jest znaczący.Potrafi zmotywować , spokojny , duża wiedza, umie tłumaczyć a później implementować do konwersacji gramatykę.W czasie lekcji przyjemna atmosfera.Będę startowała do FCE i czuję że sobie poradzę i że jestem w dobrych rękach.Inteligenty. Dowcipny.
The Best.

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Basia FCE będzie twoje, dziękuję za opinię!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2018

Jeżeli mieliby Państwo ciężko chore dziecko, to na pewno chcieliby Państwo powierzyć je osobie czy też lekarzowi, który jest odpowiednio przygotowany do swojego zawodu, który z pasją,zaangażowaniem oraz zaciekawieniem podszedłby do problemu Państwa pociechy.

Państwa ciężko chorą pociechą jest w tym przypadku niezadowalająca znajomość języka. Nie powierzajcie Państwo swojej językowej pociechy w niedoświadczone ręce. Ponieważ Pan Mikołaj jest profesjonalistą w całym zakresie świadczonych przez niego usług. Posiada niezbędne wykształcenie, które zapewnia mu solidne fundamenty językowe do prowadzenia skutecznych zajęć. Dodatkowo jego zaangażowanie i pasja do każdego ucznia sprawiają, że zajęcia są dopasowane do potrzeb klienta, co pomaga pracować nad najsłabszymi ogniwami. Dzięki temu podejściu przy zaangażowaniu i ciężkiej pracy ucznia efekty widać w zastraszająco szybkim tempie, co przekłada się oczywiście na jeszcze większą motywację do cięższej pracy nad swoimi językowymi umiejętnościami. Pan Mikołaj potrafi uruchomić istne językowe perpetum mobile. Potrafi zarazić swoją pasją do języka, że uczeń sam ma ochotę robić codzienne małe kroki w stronę językowej płynności!

Dodatkowo zajęcia Pana Mikołaja przyprawione są w bardzo przyjazną i kulturalną atmosferę, okraszoną dowcipem, optymizmem oraz przyjaznym nastawieniem.

Z całego serca mogę polecić indywidualne lekcje z Panem Mikołajem!
Takiego nauczyciela ze świecą szukać!

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Karolu, dziękuję za tak kreatywną i nietuzinkową opinię czytałem z przyjemnością :) Praca z tobą to prawdziwa przyjemność, trzymaj tak dalej a certyfikat CAE będzie twój szybciej niż myślisz. Do zobaczenia na zajęciach! :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2018

Czy w jednej osobie można znaleźć wrodzoną pasję, gruntowną wiedzę i niewymuszoną umiejętność dzielenia się nią z uczniami?
Wystarczy umówić się na zajęcia z Mikołajem!
Niezwykłą pozytywną energię i wybitną kulturę osobistą dostaje się w bonusie.

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję Aniu, do zobaczenia na zajęciach :)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2018

Intensywne pół roku (3x w tygodniu SKYPE ) i zaskakująco dobre rezultaty.
Mówię już płynnie, prowadzę korespondencję mejlową, rozumiem wszystko (prawie :)- tyle nie osiągnąłem z angielskiego przez całe studia.Szef zauważył :), dobrze jest.
Mikołaj jest niesamowitym nauczycielem, gorąco polecam, najwyższa nota ode mnie!
Mikołaj - Wielkie dzięki.

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję za najwyższą notę Karolu, do zobaczenia :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2018

Kiedyś wydawało mi się, że angielski jest po prostu nie dla mnie. Miałam bardzo duże zaległości i myślałam, że raczej nie uda się mi ich nadrobić ale z panem Mikołajem stało się to możliwe.Nauka z nim to sama przyjemność. To bardzo dobry, sympatyczny ale też wymagający nauczyciel. Ma ogromną cierpliwość i powtarza problematyczną partie materiału aż do skutku. Skupia się przede wszystkim na tym aby uczeń nauczył się rozumieć język i prawidłowo go używać.Atmosfera na zajęciach jest bardzo miła. Widać, że nauczanie jest pasją pana Mikołaja . Przy nim nauka angielskiego staje się po prostu przyjemnością.

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Kamila, zrobiłaś ogromy postęp i przede wszystkim nabrałaś ogromnej pewności siebie a wszystko dzięki twojej ciężkiej i regularnej pracy. Gratulacje, i do zobaczenia na zajęciach! :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2018

Zajęcia z Mikołajem są rewelacyjne! Mikołaj jest zawsze przygotowany, potrafi interesująco poprowadzić lekcję. Dodatkowo Mikołaja cechuje konsekwencja i pełen profesjonalizm. Zajęcia u Mikołaja polecam każdemu kto jest znużony dotychczasowymi nudnymi i schematycznymi korepetycjami, które nie dają żadnego rezultatu. Mogę zagwarantować, że po kilku spotkaniach z Mikołajem nabierzesz ochoty do nauki języka. Mikołaj to mój pierwszy nauczyciel, który przychodzi przygotowany na lekcje, wie jak ją poprowadzić i ma nią pomysł.

Polecam również Mikołaja w kontaktach B2B - w relacjach biznesowych sprawdza się tak samo świetnie jak i w indywidualnych spotkaniach.

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję Magda, współpraca z tobą to czysta przyjemność. Gratuluję postępów i idziemy dalej aż do C2! :)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2018

Przeczytałem opinie poprzedników i właściwie trudno coś dodać .
Wszystko zostało już powiedziane.
Rzeczywiście pełen profesjonalizm i zaangażowanie.
Szeroka wiedza , łatwo nawiązaliśmy kontakt , swobodna atmosfera ,-
oto co cechuje zajęcia z Panem Mikołajem.
W całości spełniają moje oczekiwania.
Z całą mocą mogę powiedzieć że zajęcia z Panem Mikołajem to zajęcia klasy PREMIUM.!!!

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję Panie Robercie :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2018

U Mikołaja nauka języka w praktyce, tego co najważniejsze i najpotrzebniejsze. To punktualny, wymagający, ale i motywujący nauczyciel. Kładzie nacisk na każde niedociągnięcie do czasu aż zagadnienie jest opanowane. Idealny nauczyciel dla kogoś, kto chce otworzyć się i pracować nad budowaniem konwersacji i swobodnej rozmowy oraz poszerzanie zakresu słownictwa, utrwalaniu wiedzy a także praktyczne ćwiczenie z gramatyki w czasie konwersacji. Solidny nauczyciel języka online, bardzo dobrze przygotowany do tego rodzaju nauczania. Lekcje prowadzone są ciekawe, nie ma mowy o nudzie. W moim przypadku są to głownie konwersacje na temat codziennych sytuacji przez które uczę się zarówno gramatyki jak i słownictwa.
Nauczyciel zdecydowanie godny polecenia.

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dzięki Tomek!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2018

PROFESJONALISTA!!!!
Pan Mikołaj jest nauczycielem, którego szukałam.
Utknęłam na poziomie intermediate i myślałam, że tam już zostanę. Kolejno z lekcji na lekcję czuję, że robię postępy i nareszcie nie czuję się bezradna. Z pomocą Pana Mikołaja mój angielski poprawia się i nie popełniam już prostych błędów.
Zna i w zrozumiały sposób tłumaczy gramatykę a w czasie konwersacji ćwiczymy i stosujemy ją na żywo.
Poprawiłam wymowę i nie połykam już końcówek. Lekcje są warte każdej minuty poświęconego czasu i każdej zapłaconej złotówki. Dodatkowo nie czuję się spięta tak jak to bywało na kursie. Polecam Skypa, jest wygodny i można uczyć się bez makijażu.
Pan Mikołaj potrafi stworzyć spokojną atmosferę i lubię lekcje z nim.
NALEPSZY NAUCZYCIEL!!!!
pozdrawiam
Agata K.

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Pani Agato, uczenie Pani to sama przyjemność. Bardzo dziękuję za miłe słowa. :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2018

Nauczyciel, który:
chce
, wie
i potrafi.
Lekcje mijają niepostrzeżenie , i zawsze mam wrażenie ze minęło dopiero 15 minut. Cieszę się że trafiłem na Mikołaja ,
Bardzo gorąco polecam.
Marcin

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję za miłe słowa Marcinie :)

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2018

SUPER NAUCZYCIEL!!!
Do Mikołaja trafiłam poprzez koleżankę. Korzystałam z kursów , lekcji ze studentami oraz z prywatnych lekcji , ale dopiero lekcje z Mikołajem otworzyły mi oczy jak powinny wyglądać lekcje angielskiego. .Ciekawe tematy konwersacji zawsze uśmiechnięty i przygotowany nauczyciel, świetnie prowadzi ucznia poprzez zagadnienia gramatyki, Właściwie to Mikołaj poprzez swoje zaangażowanie i entuzjazm spowodował że uwierzyłam w siebie i efekty przyszły bardzo szybko. Miałam lekcje "na żywo " i przez Skypa i obie formy polecam (choć gdy przeszłam na Skypa to tak już zostało -jest to bardzo wygodne)
Co ciekawe wraz z moimi rosnącymi umiejętnościami zmieniał się sposób prowadzenia lekcji.Zadziwiające na ile tematów w czasie konwersacji Mikołaj ma interesujące spojrzenie, i potrafi wciągnąć do rozmowy przez co jest to wciągające i przyjemne.
Mikołaj masz u mnie sześć gwiazdek!
GORĄCO POLECAM !!!!

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję Marlena za tak wyczerpującą opinię, ty jako uczennica również zasługujesz na sześć gwiazdek, pracujesz wzorowo :)

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2018

Pan Mikołaj jest dobrym nauczycielem, kontaktowy, kompetentny.
Cenię sobie,że potrafi zmotywować do systematycznej nauki.
Polecam tego nauczyciela.

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2018

Mikołaj jest bardzo kontaktowy, ma indywidualne podejście , lekcje są przyjemne , bardzo dobrze potrafi motywować .
Dla mnie jest ważne , że możemy mieć lekcje po 21 ej (online) i nie jest to żaden problem.Lubię część konwersacyjną lekcji .Zwraca uwagę na wymowę .
Jestem bardzo zadowolona i polecam tego nauczyciela.
Magda

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję! Każda pora jest dobra żeby uczyć się języka :)

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2018

Super nauczyciel, super lekcje. Mikołaj przede wszystkim prowadzi ze mną konwersacje , bo chcę swobodnie rozmawiać .(od jakiegoś czasu przez Skypa - co polecam!) Co ciekawe ma umiejętność precyzyjnego wychwytywania błędów ( nawet gdy mówię szybko)- zwraca uwagę na artykulację oraz na poprawność językową. Używa literackiego języka .. Dla mnie istotne jest , że to inteligentny i wesoły człowiek, z poczuciem humoru więc rozmowa jest interesująca i to na każdy temat.
Bardzo dobry lektor widać że lubi swoją pracę .

SUPER!!!!
Daniel

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Wow Daniel! Dziękuję za tak miłe słowa, aż chce się uczyć.

PS robisz postępy tak szybko, że za chwilę nie będzie już błędów do wychwytywania :)

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2018

Chciałem rozwinąć umiejętność swobodnej rozmowy telefonicznej szczególnie "służbowej",nauczyć się lepiej rozumieć i "tłumaczyć" terminy i zwroty z umów i to wszystko poszło bardzo sprawnie .Czuję się znacznie pewniej i swobodniej, teraz moje mejle są bardziej zrozumiałe oraz łatwiej telefonuję i "domawiam szczegóły"-pełny sukces.
Mikołaj potrafi zmotywować ,fajna atmosfera, ciekawy sposób prowadzenia zajęć.
Mikołaj jesteś "the best"
dzięki
Przemek

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję Przemek, współpraca z Tobą to super sprawa. :)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2018

Dla mnie najważniejsze jest to, że nauka nie jest schematyczna, przez co działa na mnie motywująco. Różnorodna forma zajęć od swobodnej rozmowy po pracę z tekstem i ćwiczenia sprawiają, że zaczynam wymagać od siebie więcej. To ciekawe doświadczenie zupełnie odmienne od nauki na kursach. Czas na lekcji płynie szybko, a w indywidualnym podejściu do osoby Mikołaj sprawdza się doskonale. Gramatyka, trudności z opanowaniem trudniejszych zagadnień, fonetyka- są tłumaczone na bieżąco i w sposób który nareszcie do mnie trafia. Mikołaj w pełni angażuje się w pracę z uczniem, a to sprawia że nie tłumaczę w głowie tylko myślę "po angielsku, co szybko sprawiło że mam już płynność w mówieniu.
Bardzo dobry nauczyciel-polecam.
Iza

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Właśnie tak Iza, jak najszybsze odrzucenie tłumaczenia w głowie z polskiego na angielski pozwala szybko zacząć mówić płynnie. Bardzo dziękuję za miłe słowa :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2018

Polecam naukę u Mikołaja. Na początku ustaliliśmy moje cele . Program przerabialiśmy bardzo sprawnie w bezstresowej atmosferze, otrzymywałam dużo dodatkowych materiałów. Lekcje przez Skype'a szybko pozwoliły mi nabrać pewności w rozmowie.Ma ciekawe sposoby na gramatykę. Zaskakująco szybko poczułam efekty..Mikołaj , jesteś najlepszym nauczycielem.
Warto!!!
Karolina

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję Karolina, pracujesz sumiennie więc i efekty są szybkie, tak trzymać i działamy dalej! :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2018

Pan Mikołaj jest znakomitym nauczycielem.Lekcje są bardzo ciekawe,moja córka je uwielbia.Spokojny i opanowany potrafi zainteresować językiem hiszpańskim.Punktualny i solidny,zawsze przygotowany.Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni.Dziękuję .
Agnieszka M

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję :)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2018

Profesjonalizm , dobrze wykorzystany czas , jasno sformułowane i wyjaśnione problemy z gramatyki.
Ciekawe konwersacje.To cechy zajęć z Panem Mikołajem.
Zajęcia przez Skypa zaskakująco efektywne i wygodne .
Panie Mikołaju -tak trzymać!!!
Zdecydowanie warto!!!
Robert

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję za miłe słowa Panie Robercie, tak systematyczny uczeń to skarb! Pozdrawiam :)

avatar
Ben
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2018

Mikołaj bardzo rzetelnie z wielkim zaangażowaniem podchodzi do każdych zajęć. Jest młodym, ale już doświadczonym nauczycielem języka. Czuć, że robi to nie tylko profesjonalnie, ale również z pasją. Polecam!

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję bardzo :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2018

Mikołaj jest profesjonalistą w każdym calu. Uważam, że na uwagę zasługuje jego indywidualne podejście do problemów w edukacji języków obcych. Innym atutem tego korepetytora jest jego zadziwiająco dobra znajomość języka angielskiego - mogłoby się zdawać, że Mikołaj jest chodzącym słownikiem. Korepetytor zdecydowanie godny polecenia.

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję za miłe słowa Marku :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2018

Kilka lekcji z Mikołajem pozwoliło mi na bezstresowe podejście do egzaminu na studiach z pozytywnym wynikiem :) Lekcje są prowadzone w świetnej amosferze pozwalającej na przełamanie bariery językowej, do tego bardzo indywidualne podejście do ucznia umożliwia wykorzystanie całej lekcji w 100%. Od pierwszych zajęć odczuwa się zaangażowanie, które motywuje do pracy :)

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję Kinga, przyłożyłaś się solidnie i w tym krótkim czasie udało nam się zdziałać wiele, gratuluje zdanego egzaminu :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2018

Lekcje z Panem Mikołajem (ostatnie pięć miesięcy) dały mi więcej niż dwa lata nauki w grupach ,na kursie oraz u innego lektora. Nareszcie kompetentny, z szeroką wiedzą nauczyciel,który potrafi w przystępny sposób wytłumaczyć różne zagadnienia z gramatyki,no i przełamałem szybko opór przed mówieniem. Pomimo różnicy wieku konwersacje w swobodnej atmosferze pozwoliły mi uwierzyć w siebie i na urlopie wreszcie czułem się "światowo"-swobodnie mówiłem po angielsku. Zdecydowanie polecam!!!

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Dziękuję Panie Tomaszu, bardzo się cieszę, że udało nam się znaleźć wspólny język (w tym przypadku angielski:)). Pozdrawiam serdecznie

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

Bardzo miły i przyjazny nauczyciel, szybko przełamałam swoją językową nieśmiałość i poczułam, że umiem więcej niż mi się wydawało. Lekcje są ciekawe, rozmawiamy na różne tematy. Mikołaj umie mi jasno wytłumaczyć nawet zawiłe zagadnienia. Uczę się u Mikołaja już od 14 miesięcy i szczerze polecam! :)

Mikołaj Sznajder - Zajęcia Premium

Bardzo miło jest przeczytać tak miłe słowa, no i przyjemnie się tłumaczy zagadnienia komuś tak ciekawemu języka jak ty. Do usłyszenia na następnych zajęciach!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.