Mikołaj Baska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Tarnobrzeg
Poznań

Mikołaj Baska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Mikołaj Baska

O mnie

Jestem studentem kierunku prawno-ekonomicznego na Uniwersytecie Ekonomicznym oraz Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Lubię uczyć siebie i innych, przy czym miałem bardzo dobre wyniki maturalne (lepszy od 95% maturzystów wynik z WOS-u rozszerzonego i od 97% maturzystów z geografii rozs). Jestem wielokrotnym olimpijczykiem (wygrałem 1 etap Olimpiady Przedsiębiorczości, zająłem 7me miejsce w 1 etapie Olimpiady wiedzy o Prawie, awans z wcześniej wymienionych oraz z Olimpiady Ekonomicznej i Olimpiady Wiedzy o Państwie i Prawie do drugich etapów). Dotychczas uczone przeze mnie osoby bardzo chwalą sobie przejrzystość i łatwość (w oparciu o przykłady, odniesienia, kazusy) w sposobie przekazywania wiedzy.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2019 - aktualnie
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, U. Adama Mickiewicza w Poznaniu
prawno-ekonomiczny
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2021

Bez wątpienia, korepetycje godne polecenia. Przede wszystkim panuje przyjazna atmosfera podczas zajęć, która nie wzmaga stresu. W rzetelny i przejrzysty sposób przekazywana jest posiadana przez korepetytora wiedza. Również, możliwość ustalenia dogodnych godzin przeprowadzanych zajęć jest dużym atutem. W krótkim czasie można posiąść dużą dawkę wiedzy. Szczerze polecam!

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2021

szczerze polecam, profesjonalne i sumienne podejście, elastyczne godziny nauki i świetna atmosfera na lekcji.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2020

Polecam! wszystko wytłumaczone w przejrzysty sposób, dużo przykładów ułatwiających zapamiętanie treści

avatar
Julka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2020

Bardzo polecam! Jasno i logicznie wyjasniane w fajnej atmosferze

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.