Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Poznań (grunwald)

Mikiko

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Mikiko

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2019

Mikikosan będąc jednocześnie doskonałym dydaktykiem oraz native speakerem potrafi świetnie wprowadzić tak w teoretyczne, jak i praktyczne - komunikacyjne aspekty języka japońskiego. Mikikosan prowadzi zajęcia w sposób bardzo ciekawy i skrupulatny, a ich tryb oraz omawiane zagadnienia dostosowuje do oczekiwań ucznia. Bardzo polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2019

Mikiko jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć, przed lekcją przesyła przygotowane materiały, na prośbę ucznia układa testy sprawdzające postępy. Zajęcia przeprowadzane są w bardzo sympatycznej atmosferze a materiał wyjaśniany w jasny i przystępny sposób. Polecam serdecznie :-)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Zajęcia z Mikiko-san to czysta przyjemność. Oprócz przystępnie przekazywanej wiedzy o języku, mogłem się również wiele dowiedzieć o kulturze Japonii i zwyczajach Japończyków. A do tego zawsze mogłem liczyć na dodatkowe wyjaśnienia mailowe. Jednym słowem - polecam :) !!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.