Olek Grabowski

Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Reda
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Łeba

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentem Budownictwa na Politechnice Gdańskiej. W trakcie studiów prace inżynierską i magisterską pisałem na Katedrze Wytrzymałości Materiałów. Mam 5 letnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji oraz 3 letnie doświadczenie w projektowaniu (biura mostowe oraz konstrukcyjne).
Z chęcią udzielę korepetycji z mechaniki ogólnej, mechaniki budowli, wytrzymałości materiałów. Pomagam z zadaniami, kolokwiami, egzaminami. Wytłumaczę podstawy jak i te bardziej skomplikowane zadania.

Posiadam własne materiały do nauki.
Miejsce lekcji - do ustalenia (na żywo lub online przez skype).
tel. 605 24 24 01

Jeżeli problemy sprawiają Ci: belki, ramy, kratownice, metoda sił, metoda przemieszczeń, zginanie, momenty bezwładności, koło Mohra i inne zagadnienia związane z mechaniką i wytrzymałością materiałów to po spotkaniu ze mną będziesz potrafił sam bez problemu je rozwiązać :)

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 11.2017
Politechnika Gdańska
Magister inżynier
Budownictwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2018

Po paru godzinach korepetycji, bez problemu zdałam koło na PG. POLECAM!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.