Dominika Szwedowicz

Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Piła

Opis ogłoszenia

Jeśli jesteś uczniem, który chce się dobrze przygotować do matury to dobrze trafiłeś/trafiłaś. Posiadam wszelkie materiały, które mogłyby się nam przydać. Tegoroczną maturę z matematyki napisałam na 100%. Jeśli również chcesz uzyskać taki wynik, napisz do mnie.

Natomiast jeśli uczęszczasz jeszcze do szkoły podstawowej i chcesz dobrze napisać egzamin ósmoklasisty, nie zwlekaj! Czekam na Twoją wiadomość.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.