Adrian Torres

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hola a Todos! Cześć! Jestem dwujęzycznym native speakerem języka hiszpańskiego. Stawiam przede wszystkim na praktyczną naukę języka oraz przełamanie bariery w mówieniu po hiszpańsku. Podczas zajęć rozwiniesz umiejętności swobodnej rozmowy, prawidłowej wymowy, pisania i czytania ze zrozumieniem, a także wytłumaczę Ci zasady gramatyki. Pomagam zarówno osobom początkującym, jak i zaawansowanym.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2020

Od ponad pół roku uczęszczam regularnie na zajęcia1 raz w tygodniu po 1,5h do Adriana i widzę znaczną różnicę - progres - w tym co bylo na początku,a z tym co jest teraz. Przychodząc na pierwsze zajęcia miałem podstawy hiszpańskiego - wiedza zdobyta jedynie kilka dobrych lat temu w szkole... Teraz - odwiedzając Madryt, Dominikanę, Kubę i Barcelonę nie mialem oporow,zeby rozmawiac i sie dogadywać po hiszpańsku, zalatwiac nocleg na miejscu czy zamawiac drinki lub dania dla naszej ekipy wyjazdowej.Mega jestem Ci wdzięczny Adrian! Tym bardziej,ze jak juz byl przesyt hiszpańskiego, moglismy ez swobodnie przejść na angielski,praktycznie nigdy na polski, co jest bardzo dobra metoda Adriana! Dzieki,trzymaj się! Szczerze polecam! Uwaga - wymagający korepetytor :D

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.