Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa (Śródmieście +1)

Martyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/519 opinii
Dla użytkownika Martyna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 19
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2019

Na zajęcia do Martyny uczęszczam od 8 miesięcy. Cenię je za to, że program jest dostosowany do moich potrzeb, lekcje są ciekawe, a dodatkowe zadania motywują mnie również do pracy w domu. Atmosfera i sposób przekazywania informacji dodatkowo ułatwiają naukę i po każdych zajęciach widzę zdecydowany progres. Będę kontynuował naukę, ponieważ widzę efekty, choć początki nie zawsze były łatwe. Martyna znalazła jednak sposób, aby ułatwić mi przyswajenie wiedzy i przetrwać chwile zwątpienia. Teraz jest już o wiele lepiej, mówię coraz więcej i patrzę na swój angielski z większym optymizmem. Dziękuję.

Midnight Blue English Lessons

Ogromne dzięki za miłą recenzję!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2019

Na zajęcia do Martyny chodzę od kilku miesięcy, uważam, że jest bardzo kompetentna i miła. Lekcje prowadzone są w swobodnej, często wesołej atmosferze, a tematy zajęć są bardzo ciekawe i rozwijające. Martyna zawsze jest przygotowana i cierpliwie tłumaczy wszystkie zagadnienia. Prace domowe motywują do samodzielnej nauki w domu. Uważam, że to świetna nauczycielka języka angielskiego i jak najbardziej godna polecenia.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2018

Przychodząc do Martyny oczekiwałam głównie przełamania bariery językowej i swobodnego komunikowania się w języku angielskim. Po pół roku zajęć osiągnęłam swój cel. To dzięki temu, że zajęcia od początku do końca są przeprowadzane w języku angielskim, tematy konwersacji są niebanalne, a prace domowe są na tyle ciekawe, że z chęcią sięgam po nie w wolnym czasie. Dlatego też z czystym sercem mogę polecić Martynę! Przede wszystkim Martyna jest bardzo sympatyczną, zawsze uśmiechnięta osoba i do tego jeszcze super nauczycielem! Nic innego jak tylko dzwonić i umawiać się na zajęcia

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2018

Martyna jest osobą, która czyni cuda, w końcu nie boje się mówić w języku angielskim! A dzięki metodom nauczania Martyny cały czas jest doskonalony :) Każde zajęcia są idealnie przygotowane, cały czas rozmawiamy w języku angielskim, dostaje również prace domowe, które sprawdzane są poza godzinami zajęć.Dodatkowo Martyna jest bardzo przyjemną i kontaktową osobą. I nikt nie robi takich notatek w zeszycie jak Martyna, jak trzeba to nawet narysuje! Co tu dużo pisać! Przyjdź i sam się przekonaj! Polecam w 100% :)

Midnight Blue English Lessons

Ania -- nie wiem, jak się odwdzięczę za te miłe słowa - chyba narysuję kolejny, ostatni już obrazek w Twoim zeszycie ;) Gratuluję determinacji do nauki i w związku z tym ogromnych postępów i życzę kontynuacji dobrej passy w mieście, do którego wracasz :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2018

Martyna sprawiła,że używam języka angielskiego. Jestem bardzo zadowolona, bo lekcje są różnorodne, nauka jest przyjemna, a Martyna skutecznie uczy. Korzysta z różnych metod i sposobów odpowiednich dla ucznia. Jest sumienna sprawdza prace domowe i odpytuje ze słówek. Dużo rozmawiamy co mi bardzo odpowiada, bo uczę się mówić w języku angielskim co jest moim celem. Dziękuję Martyna :-)

Midnight Blue English Lessons

Agnieszka miło mi to czytać, dziękuję!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2017

U Martyny uczę się od ok.3 lat z przerwami. Po pierwszym etapie nauki zrezygnowałem, by poszukać nauczyciela bliżej swego miejsca zamieszkania. Jednak próby odnalezienia odpowiedniej osoby za każdym razem były nieudane i była to właściwie niepotrzebna przerwa w nauce, stracony czas i pieniądze. Teraz jeżdżę do Martyny na Saską Kępę z Łomianek i mimo takiego dystansu wiem, że naprawdę warto. Zaczynaliśmy od poziomu zero (elementary), a teraz potrafię się już płynnie wysławiać, znam podstawowe czasy oraz operuję coraz szerszym zakresem słownictwa. Martyna doskonale dopasowywuje się do moich potrzeb i zainteresowań i jest bardzo elastyczna w doborze materiałów – posiada dużą bibliotekę własnych książek i materiałów, stąd zawsze mamy z czego wybierać. No i przede wszystkim ciągle jestem “zmuszany”, by mówić w języku angielskim :) Szczerze polecam wszystkim, którzy szukają nauczyciela, który naprawdę oddaje się swojej pracy z pełnym zaangażowaniem.

Midnight Blue English Lessons

Dzięki wielkie Przemek za zdublowaną opinię ;) (chyba wkradł się jakiś błąd). Miło jest obserwować efekty swojej pracy na przykładzie stałych uczniów. Faktycznie zaczynaliśmy od podstaw, a teraz dokonałeś ogromnych postepów. Gratuluję i uczymy się dalej :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2017

Martyna to nauczyciel z pasją i ogromną wiedzą. Jestem świadoma, że języka angielskiego muszę nauczyć się sama. Potrzebowałam jednak kogoś, kto będzie poprawiał moje błędy, konsekwentnie pilnował i wymagał, a także motywował do dalszej pracy. Współpracę z Martyną zaczęłam rok temu. W trakcie roku nauki zdecydowanie nabrałam pewności w posługiwaniu się językiem angielskim w mowie i piśmie oraz rozszerzyłam swoje słownictwo. Dziękuję za współpracę i polecam innym.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2017

Długo szukałam nauczyciela angielskiego u którego nauka nie kojarzyłaby mi się z przykrą koniecznością odbębnienia 60min lekcji dla dobra koniecznego, a zaszczepiła we mnie chęć do dalszej nauki i rozwoju w dostępny i przyjazny sposób. Po wielu fatalnych doświadczeniach z różnymi 'nauczycielami' w końcu trafiłam do Martyny. I to był strzał w 10! :) Martyna to nauczyciel z dużym doświadczeniem, według mnie posiada takie cechy jak: umiejętność aktywnego słuchania uczniów, umiejętność organizowania nauki w ciekawy sposób, posiada dużą wiedzę merytoryczną z zakresu nauki języka angielskiego. Uczciwie polecam:)

Midnight Blue English Lessons

Kasia bardzo dziękuję, cieszę się, że spełniam oczekiwania i polecam się na przyszłość ;)

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2017

Rozpoczęłam naukę u p. Martyny w kwietniu tego roku. I szczerze mogę polecić te zajęcia! p. Martyna jest zawsze przygotowana do spotkania, oferuje materiały dydaktyczne i w miłej atmosferze "ciągnie za język, a nie za uszy" :), co w moim przypadku było bardzo pożądane... Dzięki tym spotkaniom pozbywam się blokady językowej, porządkuję gramatykę i naprawdę UCZĘ SIĘ języka. Mój szef ostatnio pochwalił mnie nawet, iż coraz częściej odzywam się podczas spotkań z Klientami z zagranicy, co wcześniej prawie nie miało miejsca :) Dziękuję Pani Martyno!

Midnight Blue English Lessons

Dziekuję i bardzo się cieszę, że oprócz mnie rezultaty zauważyli i docenili również inni! Gratuluję Iza, bardzo dużo energii wkładasz w pracę zarówno na lekcji jak i poza nią, w efekcie czego naprawdę są ogromne postepy.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2017

Język angielski ... o madonno!
od zawsze moja pięta Achillesa.
Od czerwca zaczęłam chodzić na lekcje do Martyny. Po 4 miesiącach przełamuję barierę językową.
Nauczycielka świetnie przygotowana do lekcji, a sposób jej tłumaczenia niewiarygodny.
Polecam !

Aneta

Midnight Blue English Lessons

Dzięki Aneta za ładną laurkę ;) Jesteś na dobrej drodze, tak trzymać!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2017

Martyna ma bardzo dobrą metodykę nauczania. Bardzo duży nacisk kładzie na słownictwo, co jest moim zdaniem najważniejsze przy nauce języka obcego. Jest zawsze przygotowana do zajęć. Gorąco polecam!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Martyna jest bardzo profesjonalnym nauczycielem języka angielskiego. Zawsze punktualna, merytorycznie przygotowana do zajęć. Elastycznie dostosowuje się do poziomu i potrzeb ucznia, dzięki czemu robisz duże i szybkie postępy w nauce. Angielski z Martyną to Right Direction;-) serdecznie polecam!

Midnight Blue English Lessons

Serdeczne dzięki! Z miejsca muszę również pochwalić ucznia, który dzięki swej systematyczności i indywidualnym powtórkom w przeciągu roku dokonał niesamowitych postepów dotyczących zarówno kompetencji ogólnych jak i zdolności komunikacyjnych :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2017

Mimo, że na lekcje angielskiego z Martyną uczęszczałam tylko kilka miesięcy, to mogę szczerze polecić. Zawsze przygotowana do zajęć, dostosowuje się do potrzeb i możliwości ucznia, duży nacisk kładzie na poprawną wymowę, nie ma problemu ze zmianą terminu w razie potrzeby, świetnie tłumaczy, a przy tym zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze. Żałuję, że z powodu braku czasu nie mogę kontynuować tych zajęć.

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Języka angielskiego uczyła mnie Martyna blisko 2 lata. Śmiało mogę powiedzieć, iż była to najlepsza nauczycielka jaką miałem w życiu. Zawsze przygotowana, reagująca na moje potrzeby. Posiada ciekawą cechę: połączenie bycia wymagającą a jednocześnie zapewniająca poczucie komfortu ucznia.
Polecam się uczyć z Martyną.

Robert

Midnight Blue English Lessons

Miód na serce ;) Dziękuję!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2017

Od kiedy chodzę na lekcje do Martyny, moje umiejętności językowe znacznie się poprawiły. Na zajęciach kładzie ona nacisk na konwersacje, pozwalając uczniowi mówić dużo, co w naturalny sposób rozwija jego opanowanie języka.
Martyna jest nauczycielem przygotowanym do zajęć zawsze na 100%! Zapewnia materiały dydaktyczne dostosowane do poziomu ucznia. Zawsze sprawdza i szczegółowo omawia prace domowe, trafnie wskazując obszary wymagające dalszej pracy.
Ale najważniejsza jest jej umiejętność do jasnego i jednocześnie zwięzłego objaśniania zagadnień gramatycznych i językowych. Praktycznie za każdym razem od razu rozumiem to, co tłumaczy. Ponadto, wskazuje ona na popełniane przeze mnie błędy, sprawnie wyjaśniając dane zagadnienie.
Naprawdę polecam lekcje angielskiego u Martyny - ja jestem bardzo zadowolona!

Midnight Blue English Lessons

Bardzo mi miło!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Zależało mi na zajęciach, które będą opierały się głównie na konwersacjach i po długich poszukiwaniach w końcu znalazłam odpowiedniego lektora :) Po ponad roku nauki z Martyną przełamałam barierę językową i poszerzyłam zakres słownictwa. Gramatyka jest tłumaczona w jasny i logiczny sposób. Na zajęcia zawsze przychodzę z chęcią a wychodzę z lepszym humorem. Polecam :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2017

Lekcje z Martyną to przede wszystkim pełen profesjonalizm. Martyna dostarcza zawsze mnóstwo materiałów, świetnie dopasowanych do mojego poziomu. Potrafi profesjonalnie prowadzić konwersacje i równie fachowo pracować z tekstami. Zadawane przez nią prace domowe są zawsze sprawdzane poza lekcją, a na zajęciach skupiamy się wyłącznie na konwersacji. Martyna jest otwarta w temacie doboru tematyki zajęć, przez co nasze lekcje zawsze przebiegają w luźnej atmosferze. Mój zasób słownictwa i komunikacja w języku angielskim znacząco się poprawiły. Zdecydowanie polecam!

avatar
dorothy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2017

Z Panią Martyną współpracuję od ponad roku. Jest profesjonalna, zawsze przygotowana do zajęć. Lekcje są ciekawe i przede wszystkim dostosowane do indywidualnych potrzeb możliwości uczącej się. Zajęcia są prowadzone w miłej i bezstresowej atmosferze. Pani Martyna jest wymagającym, ale jednocześnie bardzo dobrym nauczycielem.

Midnight Blue English Lessons

Dzięki Dorota :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2017

Z panią Martyną pracuję od lat. Pomogła mi przełamać blokadę językową i obecnie jestem w stanie używać angielskiego na co dzień w każdej sytuacji. Lekcje zawsze odbywają się w miłej atmosferze, a tematy są dopasowane do ucznia, przez co czas mija szybko. W czasie konwersacji pani Martyna wynotowuje słówka i błędy, dzięki czemu łatwo jest do tego wrócić po zajęciach, aby utrwalić sobie materiał. Oprócz tego jest osobą otwartą, komunikatywną i zawsze dobrze przygotowaną do zajęć.
Szczerze polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.